I ke dvojce Princezny zakleté v čase nazpívala titulní píseň Tereza Mašková

Zpěvačka Tereza Mašková a skladatel Lukáš Daniel Pařík, kteří stojí za soundtracky k oběma dílům filmové pohádky Princezna zakletá v čase, navázali na svoji předchozí úspěšnou spolupráci a natočili spolu singl pod názvem Cesta z bodláčí.  

V roce 2020 spolu k premiéře prvního dílu vydali píseň Tam za řekou, která se stala hitem, dočkala se na YouTube desítek coverů a více než 5 milionů zhlédnutí. Cesta z bodláčí má ty nejlepší předpoklady předchůdkyni následovat. Druhý díl úspěšné fantasy pohádky Princezna zakletá v čase v kinech odstartoval velkolepě, když v návštěvnosti porazil i marvelovku Black Panther: Wakanda. 



Lukáš Daniel Pařík s opětovným oslovením Terezy Maškové neváhal: „Je absolutně výjimečná a já jsem za spolupráci s ní opravdu vděčnej. Pravda je taková, že jsem s ní chtěl spolupracovat už od chvíle, kdy mi před lety zavolala máma, ať se podívám na tu holku, co je v SuperStar a má růžový vlasy. Jsem rád, že to nakonec takhle vyšlo." 

Tereza Mašková si tentokrát ve filmu dokonce i zahrála: „Po úspěchu písně Tam za řekou jsem s přijetím nabídky ani na chvíli neváhala. Jsem moc vděčná, že jsem opět dostala příležitost píseň nazpívat a pevně věřím, že si ji lidé oblíbí tak jako tu předešlou. S Lukášem Paříkem, jakožto s autorem a producentem hudby, se mi pracovalo moc dobře a pohádce přeji plné kinosály."  

Stejně jako u prvního dílu (csfd: 72 %) hraje ve filmu Princezna zakletá v čase II stěžejní úlohu výpravná orchestrální hudba, a to spolu s titulní písní. Společně Terezou Maškovou ji nazpívali také Marek Lambora, Sára Korbelová, Ján Jackuliak, Simona Hába Zmrzlá i sám její autor, který o písni prozrazuje: „Je to temná balada o dívce, která ví, že jakmile vyjde slunce, přijde o svého milého. Doprovází ji hluboký orchestr, sólová violoncella a výrazné vokály."
Foto Tereza Mašková archiv WM, foto Lukáš D. Pařík David Pařík
GALERIE

Související obsah:

» Tereza Mašková zveřejnila hudební vzpomínku na počest blízkého přítele   (Jana Kleinbauerová, 11. 01. 2020)


ZADEJTE KOMENTÁŘ


Hrady CZ

HUDEBNÍ ZPRÁVY
Kryštof vydává remixy nejnovějšího hitu Půlnoční hřích. Na přání fanoušků.
29.07.

Kryštof vydává remixy nejnovějšího hitu Půlnoční hřích. Na přání fanoušků.

Singl Půlnoční hřích, který mají na svědomí Kryštof a Dominique Alagia, je momentálně třetím nejhranějším singlem...


12. Koncert pro Kaštánka pod širým nebem v legendárním klubu Modrá Vopice
28.07.

12. Koncert pro Kaštánka pod širým nebem v legendárním klubu Modrá Vopice

Čas letí neskutečně rychle.... I letos se bude 8. srpna v klubu Modrá Vopice vzpomínat na přítele, parťáka,...


Tanja hlásí návrat v plné síle
28.07.

Tanja hlásí návrat v plné síle

Charismatická zpěvačka a nezaměnitelný hlas české rockové scény Tanja (Tanja Kauerová), známá především...


Mnemic: První turné jsme odehráli na kytary, které stály pětistovku
27.07.

Mnemic: První turné jsme odehráli na kytary, které stály pětistovku

Krátce po jejich koncertě na festivalu Brutal Assault jsem si popovídal se zástupci dánské kapely Mnemic. Zpěvák...


Good Times Only: Neřídíme kapelu jako firmu. Jsme kámoši, které to pořád baví.
27.07.

Good Times Only: Neřídíme kapelu jako firmu. Jsme kámoši, které to pořád baví.

Krátce před svým koncertem na Colours of Ostrava si s námi Good Times Only povídali o nové desce Tohle mi ještě...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Foreign Tongues
27.07.

Foreign Tongues

» Rolling Stones

Legendární kapela The Rolling Stones vydala 10. července 2026 nové album...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta