Hybernia chystá vizuální a hudební představení Céline show

V Divadle Hybernia právě probíhají přípravy na velkolepou vizuálně hudební show s písněmi Céline Dion. Speciálně pro Céline show se daly dohromady tři odlišné pěvecké hlasy Michaely Noskové, Leony Černé Stříbrné a Petry Peterové, aby společně nabídly hity legendární zpěvačky Céline Dion v nových aranžích. Chybět nebude moderní vizuální podívaná, pestré taneční prvky, krásné kostýmy, trocha magie a sóloví hudebníci. Premiéra se uskuteční 2. dubna 2025. 

Hity jedné z nejvýraznějších pěveckých ikon Céline Dion budou znít Divadlem Hybernia v pravidelné show již od jara příštího roku. Chybět nebudou hity jako je filmový My heart will go one z filmu Titanic, Power of love či All by myself z Deníku Bridget Jones. Celine show chce divákům nabídnout hudební produkci vysoké úrovně spojenou s vizuálním zážitkem. K tomu také pomůžou kostýmy kostýmního výtvarníka Romana Šolce.



Show bude především poctou zpěvačce. „Neočekávejte, že bychom si chtěly hrát na Celine Dion...to koneckonců ani nejde. Hudba, se kterou je neodmyslitelně spojená, nás všechny tři jako zpěvačky formovala. Jsem nadšená, že jsme mohly utvořit projekt, který spojuje nádherné melodie s velice těžkým zpíváním, které navíc podpoříme také jako trio," říká k projektu zpěvačka Michaela Nosková, hlavní producentka Céline show. 

Diváky čekají zajímavé vizuální efekty z dílny Ati Sphere i dechberoucí výkony hudebníků a tanečníků, kteří nezůstanou pouze nohama na zemi...doslova. Písně zazpívají zpěvačky v nových aranžích Vojtěcha Adamčíka a dojde také na „rychlopřevleky" a na magii. Choreografie se ujal Filip Jankovič. Režisérem show je Lumír Olšovský

„Céline show je přesně to, co do Hybernie sedí. Hity této skvělé zpěvačky uchopené nově, a navíc spojené s moderními technologiemi a projekcemi zpestří opět nabídku pro naše diváky. Velmi se na tento projekt těšíme, vstupenky je možné kupovat již od prosince," upřesňuje Eva Homindová, ředitelka Divadla Hybernia. 
foto Divadlo Hybernia

GALERIE

Související obsah:

» Céline Dion s Ne-Yem ve společném duetu   (Jan Vavřík, 09. 06. 2014)
» Céline Dion se po dvanácti letech vrací do pražské O2 areny   (Karel Souček, 29. 09. 2019)
» Céline Dion se do Prahy vrátí na jaře příštího roku   (Karel Souček, 11. 06. 2020)


ZADEJTE KOMENTÁŘ


Zadání profilu interpreta

HUDEBNÍ ZPRÁVY
bbno$ se vrací do Prahy s novým albem
02.05.

bbno$ se vrací do Prahy s novým albem

Kanadský hudebník bbno$ se v roce 2026 znovu představí českému publiku. Do Prahy dorazí 24. května, kdy vystoupí...


Monika Načeva se vrací k zásadnímu albu Nebe je rudý
02.05.

Monika Načeva se vrací k zásadnímu albu Nebe je rudý

Po třech dekádách od svého prvního vydání se Nebe je rudý Moniky Načevy, jedno z nejzásadnějších alb tuzemské...


Charlotte Gott slaví dvacetiny a vydává debutový singl In Too Deep
30.04.

Charlotte Gott slaví dvacetiny a vydává debutový singl In Too Deep

V den svých dvacátých narozenin vydává Charlotte Gott první autorskou skladbu z připravovaného EP. Singl In Too Deep...


Energická temnota - Chris Grey míří do Prahy
30.04.

Energická temnota - Chris Grey míří do Prahy

Kanadský zpěvák, skladatel a producent Chris Grey vystoupí 20. května v pražském klubu ROXY, kde v rámci turné...


Singl Red Flowers avizuje nové album písničkářky Veniky Hartlyn
29.04.

Singl Red Flowers avizuje nové album písničkářky Veniky Hartlyn

Red Flowers je čtvrtým singlem z chystaného alba písničkářky a klavíristky Veniky Hartlyn. Deska pod názvem...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Chunta
30.04.

Chunta

» Kyšperský-Pilgr-Doubrava-Nikl

Čtyři výrazné osobnosti české hudební scény – Martin Kyšperský...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta