Hudební senzace motorsportu je zpět s novým singlem!

V roce 2016 vydali jeden singl, dnes jsou jakousi senzací. Pitstop Boys jsou zpět na scéně, koncem minulého týdne vydali svou již čtvrtou píseň! Tentokrát se skladba jmenuje „Pole Position!" a pustit si ji můžete i s videoklipem.

Po prvním vítezství holandského talentu v F1, Maxe Verstappena, vyšla spíše ze vtipu skladba s názvem „Super Max", od skupiny zvané Pitstop Boys. Rychle se stala takovou peckou, že ji sám jezdec dnes může považovat za vlastní hymnu. Píseň je tak chytlavá, že je často slyšet na okruzích po celém světě.

Nejnovější skladba netradičně není věnována mladému Holanďanovi, ale všem fanouškům Formule 1 po celém světě. Skladba se, na rozdíl od chytlavosti prvního singlu „Super Max", se nese v Holandském duchu a experimentuje spíše s tanečním zvukem, který pánové nakousli již ve skladbě „Let´s Go Lando!" a překvapili tak asi veškeré své posluchače.

Dnes už jen duo holandských fanoušků, ve středním věku, využilo situace, a po pěti letech vydalo svůj druhý song. Tentokrát k oslavě šampionátu, i přesto, že v době, kdy píseň vyšla, souboj o šampionát stále nebyl u konce. Píseň nese název „Super Max! Yo Hé, Yo Hó!" a vyšla jak v holandštině, tak v angličtině. Pitstop Boys si rychle připsali další hit, využili perfektního mementa a vydali singl „Let´s Go Lando!", pro mladého Landa Norisse, který částečně stojí za úspěchem skladby „Super Max". „Let´s Go Lando!" vyšlo jako poděkování mladému britskému jezdci, díky kterému se z debutové písně „Super Max" stal virální hit. On je také důvodem, proč se inspirace Max Verstappen dozvěděl o své vlastní písni, když ji pustil v průběhu vysílání na streamovací platformě Twitch, kde společně před zraky fanoušků v živém vysílání mladí jezdci závodí, namísto okruhů, v počítačových hrách.

Co si pro nás přichystají pánové příště? Max Verstappen dříve v tomto měsíci inkasoval svůj druhý titul šampiona F1, a již od svého debutu ve sportu přepisuje jeho historii. Nebylo by vůbec od věci, kdyby Pitstop Boys sepsali něco o jeho momentální dominanci ve Formuli 1, dokud stále trvá.

Související obsah:

» Formule 1 a všudypřítomná hudba   (Natálie Havelková, 27. 05. 2022)


ZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
Holly Humberstone proměnila Rock Café v dívčí pokoj
23.02.

Holly Humberstone proměnila Rock Café v dívčí pokoj

Ve středu 21. února se Rock Café proměnilo v dívčí pokojíček s černě vymalovanými stěnami. Tedy, skoro. Svou...


Warneři i letos pokračují ve vydávání reedic zásadních alb
23.02.

Warneři i letos pokračují ve vydávání reedic zásadních alb

V reedicích významných titulů devadesátých a nultých let bude vydavatelství Warner Music Czech Republic pokračovat...


Klip ještě prohloubil vyznění písně Janka Ledeckého Nedotýkejte se andělů
23.02.

Klip ještě prohloubil vyznění písně Janka Ledeckého Nedotýkejte se andělů

Nedotýkejte se andělů je název nového videoklipu zpěváka Janka Ledeckého. Vznikl k singlu, který...


Balaton Sound vítá na festivalové pláži druhou vlnu hvězd
22.02.

Balaton Sound vítá na festivalové pláži druhou vlnu hvězd

Adam Beyer, Amelie Lens, Stephan Bodzin (live), Reinier Zonneveld (live), Maceo Plex, Mathame, FJAAK, Mind Against, Miss Monique...


Světová hvězda Akon vyráží na evropskou tour
22.02.

Světová hvězda Akon vyráží na evropskou tour

AKON je senegalsko-americký multiplatinový umělec, zpěvák, producent, podnikatel, herec a filantrop. Jeho hudba má jedinečný...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Co my víme
23.02.

Co my víme

» Bratři Ebenové

Nová nahrávka Co my víme je 6. řadovým albem kapely Bratři Ebenové....

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru