Holandská indie-rocková kometa The Vices se vrací do Prahy

V našem hlavním městě nejde o žádné nováčky, svůj talent a kytarový šarm předvedli už v minulosti v Rock Café. Právě do tohoto pražského klubu se holandská kapela The Vices 4. 4. 2025 vrátí. Tentokrát Simon Bleeker, Mathew Louwsma, Jonathan Kruizenga a Floris van Luijtelaar do Prahy zavítají s nově vydaným EP How Does It Feel a také s úspěšným americkým turné v zádech.   

Skupina debutovala jako support pro Yungbluda a následně mu předskakovala na řadě koncertů ve Velké Británii. Svými zábavnými a energickými koncerty okouzlila publikum na festivalech jako Sziget, Pinkpop, Best Kept Secret, The Great Escape nebo SXSW.  



"Milujeme tvorbu hudby. Je to náš život a zároveň něco, co nám jej zachránilo. Je to divočina! Všichni čtyři za sebou máme spoustu velice odlišných životních zkušeností, které nás utvářely. Společně ale milujeme rock, soul, blues, psychedelii, hip hop, techno, cokoliv, co se týká Woodstocku,” shodují se muzikanti.   

„Hrát živě je pro nás opravdu důležité, takže jsme si řekli, že by bylo dobré ukázat i tuto stránku věci. Když spolu hrajeme naživo, jako by na ničem jiném nezáleželo. Zapomenete na všechno a celá vaše mysl a tělo jsou v hudbě. Být na pódiu s lidmi, které skrz naskrz znáte, hrát hudbu, kterou jsme všichni žili. Nezáleží na tom, jestli hrajeme před 20 000 lidmi nebo v baru s 30 lidmi. Dáváme do toho všechno, co máme.”
Autorka textu: Naty Velebilová

ZADEJTE KOMENTÁŘ


Zadání profilu interpreta

HUDEBNÍ ZPRÁVY
Temný alt-pop fenomén Witchz opět v Praze
20.05.

Temný alt-pop fenomén Witchz opět v Praze

Witchz patří mezi jména, která v posledních letech redefinují hranice moderního popu. Jeho tvorba stojí na kombinaci...


Flo Rida roztančil O2 arénu svými největšími hity
20.05.

Flo Rida roztančil O2 arénu svými největšími hity

V pondělí 19. května se O2 aréna proměnila v místo plné energie, světelných efektů a známých hitů....


Lucie Dlabolová se v klipu Rodná Údolní vrací do brněnského dětství
19.05.

Lucie Dlabolová se v klipu Rodná Údolní vrací do brněnského dětství

V klipu Rodná Údolní se do brněnského dětství, dávných přátelství a bytu na Údolní ulici vrací zpěvačka,...


Signs of the Swarm: Tohle je ta nejnaštvanější forma kapely vůbec
18.05.

Signs of the Swarm: Tohle je ta nejnaštvanější forma kapely vůbec

Během večera narozeninového nedělního dne 30. ročníku festivalu Rock for People jsem si popovídal s dobře naladěnou...


Magický večer a dvojitý křest na Cargo Galery
18.05.

Magický večer a dvojitý křest na Cargo Galery

V sobotu 16. května hostila pražská Cargo Gallery další z výrazných jarních koncertních večerů. České kapely...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Megadeth
06.05.

Megadeth

» Megadeth

Megadeth je eponymní sedmnácté studiové album thrashmetalové...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

PODCAST TŘI DECI
Tři Deci #30: Výroční akce
09.05.

Tři Deci #30: Výroční akce

Dnešní narozeninovou epizodou slavíme rok existence podcastu Tři Deci, a tak si budeme...