Hans Zimmer se osobně vrátí do Prahy. V O2 areně zahraje 13. února 2021

Po světovém turné, které do arén, stadionů a open air prostorů celého světa přilákalo přes milion fanoušků, se Hans Zimmer, hudební skladatel oceněný Oscarem, cenami Grammy a Zlatými glóby, vrátí v roce 2021 na pódia v rámci nově oznámeného evropského turné.

Hans Zimmer, ke kterému se připojí živá kapela, orchestr a pěvecký sbor, uvede jak skladby z oblíbených filmů včetně Lvího krále a Interstellar, tak i z novějších snímků Dunkerk nebo X-Men: Dark Phoenix. Kromě toho Zimmer předvede skladby, které nejsou ke slyšení živě příliš často, např. z filmů Poslední samuraj a Slzy slunce. V O2 areně vystoupí 13. února 2021. Hans Zimmer vytvořil některé z nejznámějších a nejvlivnějších filmových partitur naší doby. Skladatel, který v roce 2018 obdržel již 11. nominaci na Oscara za hudbu ke snímku Dunkerk režiséra Christophera Nolana, znovu objevil formát živého hudebního filmového doprovodu. Publikum může očekávat další bohaté představení s téměř 100 hudebníky vystupujícími na pódiu vedle samotného Zimmera.

Zimmerova předchozí show „Hans Zimmer Live", která probíhala v letech 2014 - 2019, překvapila diváky i kritiky. Namísto maestra nebo promítaných filmových scén se Hans Zimmer dostal do centra pozornosti především jako hudebník a sám hostoval vedle orchestru, pěveckého sboru a kapely, což posluchačům umožnilo zcela se ponořit do jimi milovaných filmových soundtracků. V rámci turné „Hans Zimmer Live - Europe Tour 2021" se populární filmový skladatel na základě obrovské poptávky vrátí živě na koncertní pódia. Německý skladatel se rozhodl zahájit své nové turné v roce 2021 v Berlíně, druhou zastávkou bude pražská O2 arena.



Prodej vstupenek na koncert v O2 areně 13. února 2021 bude zahájen v pátek 8. listopadu 2019 v 10:00 prostřednictvím sítí Ticketmaster a Ticketportal. Koncert pořádají Semmel Concerts a Bestsport.

ZADEJTE KOMENTÁŘ


Zadání profilu interpreta

HUDEBNÍ ZPRÁVY
Nothing More zazářili i na divadelních prknech
21.11.

Nothing More zazářili i na divadelních prknech

Autorkou fotografií je Adéla Horelicová. Organizátoři festivalu Rock for People naplánovali do Prahy na úterý...


Deset let Bert & Friends: koncert v Archa+ jako vrchol letošního roku
20.11.

Deset let Bert & Friends: koncert v Archa+ jako vrchol letošního roku

Po největším koncertě v zaplněném pražském Foru Karlín a několika vystoupeních v Asii vyrážejí Bert...


V legendárním pražském klubu Modrá Vopice představil Vilda Čok nové tváře kapely ByPass
20.11.

V legendárním pražském klubu Modrá Vopice představil Vilda Čok nové tváře kapely ByPass

Parádní koncert ve znamení třináctky! V klubu Modrá Vopice se odehrála parádní koncertní show rockera, který...


Sourozenecké orgie na Krymské
20.11.

Sourozenecké orgie na Krymské

Ve středu 20. listopadu v pražském klubu Café V Lese vystoupily dvě sourozenecké kapely, Bratři...


Pánové z The Hara zatopili i v Praze
19.11.

Pánové z The Hara zatopili i v Praze

V rámci své podzimní tour poctili The Hara Českou republiku rovnou dvěma koncerty. Po vyprodané brněnské show...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Galette complète
20.11.

Galette complète

» Bran

Kapela Bran, známá svým osobitým pojetím hudby vycházející ze starých...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru