Grey256 a jeho křest v Rock cafe

Sobotní večer se nesl v duchu mladé rapperské scény. Devatenáctiletý mladík, který si říká Grey256 právě v sobotu v pražském Rock café pokřtil své dva projekty. EP "256", které se skládá z pěti písní a následující "Sláva nejhorší droga" , která čítá dokonce na čtrnáct písní. Některé z nich zazněly v průběhu večera, ale teď už pojďme začít.

Hodinu před začátkem oficiálního vstupu byla možnost Meet & greet s Greyem256 a několika dalšími interprety, kteří se zde objevili jako hosté. Dorian Wave, Psycho rhyme, Totally nothin, ale i další, kteří se zde se mihli. Mezi nimi byl Koukr, AMK a spousty dalších, kteří zpříjemnili tohle setkání. Došlo na spousty objetí, fotek, darů, fanartů, ale i květin. 

Večer otevřeli DJ Cake & Maxipejsek, jež publikum nechalo chladným, ale pomalu připravovalo do varu. Následující DJ Forgen a jeho set byl o něčem jiném a díky několika zremixovaným profláklých hitů rozhýbal, ale i rozezpíval publikum, kteří se začali bavit a v klubu už začala panovat ta správná atmosféra před setem rappera, který si říká Totally nothin. Tenhle táborský rodák si umí podmanit publikum, hlavně to dívčí. Rozhodně na podiu to není žádný nováček a dokáže to rozjet i s jeho druhým projektem My hard lesson, kdy se jedná o melodický hardcore a upozornili na sebe na festivalu Mighty sounds.

Dívčí publikum rozhodně nemělo v plánu Totallyho pustit z pódia a tak odcházel za velkého skandovaní a pozvolna se k mixážnímu pultu postavila DJka Black Angelika, která úzce spolupracuje s Maniakem.

Následuje hvězda večera a to Grey256. Jeho set byl rychlý, svižný, že nikomu vůbec nevadilo, že uvnitř klubu je atmosféra, kdy se mohou ždímat trička. Společně si zarepoval s Totallym, ale i s Psycho rhymem, který zveleboval celý večer jeho vtípečky. Nejdůležitější hřeb večera je tady. Po proslovu Greye se čeká na velmi speciálního hosta, který pokřtí jeho dva nejnovější projekty. Hostem byla jeho maminka, která syna podpořila jak slovně, tak i merchem, který měla na sobě. 

Podívejte se sami, jaká tam byla vlastně atmosféra a co jste přišli!
GALERIE


ZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
Letní kapela nabízí písně horských peřejí a letních bystřin
28.05.

Letní kapela nabízí písně horských peřejí a letních bystřin

Neznám projekt zpěváka a výtvarníka Jaromíra Švejdíka aka Jaromíra 99, který by nebyl zajímavý a originální....


Píseň People pomohla zpěvačce Elly vystoupit z komfortní zóny
27.05.

Píseň People pomohla zpěvačce Elly vystoupit z komfortní zóny

Zpěvačka Elly, vlastním jménem Eliška Tunková, vydává nový singl a videoklip People. Popová píseň, která...


Rockoví bohové Pearl Jam ovládnou pražskou O2 arénu
27.05.

Rockoví bohové Pearl Jam ovládnou pražskou O2 arénu

Pearl Jam ovládnou pražskou O2 arénu! Dočkáme se konečně přeloženého koncertu! Konat se bude 22.7....


Formule 1 a všudypřítomná hudba
27.05.

Formule 1 a všudypřítomná hudba

Svět Formule 1 byl ještě nedávno záležitostí pouze pro určitou skupinu lidí, to se ale nedávno obratem změnilo. A to díky...


The Offspring poprvé u nás v novém složení
26.05.

The Offspring poprvé u nás v novém složení

Legendární američtí punk rockeři, The Offspring, jsou na své cestě do Prahy, s doprovodem od Dog Eat Dog, Story...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Pharmageddon
24.05.

Pharmageddon

» Dymytry

Když nepočítáme singly, EP a anglické album Revolt, nové album...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru