Grey256 a jeho křest v Rock cafe

Sobotní večer se nesl v duchu mladé rapperské scény. Devatenáctiletý mladík, který si říká Grey256 právě v sobotu v pražském Rock café pokřtil své dva projekty. EP "256", které se skládá z pěti písní a následující "Sláva nejhorší droga" , která čítá dokonce na čtrnáct písní. Některé z nich zazněly v průběhu večera, ale teď už pojďme začít.

Hodinu před začátkem oficiálního vstupu byla možnost Meet & greet s Greyem256 a několika dalšími interprety, kteří se zde objevili jako hosté. Dorian Wave, Psycho rhyme, Totally nothin, ale i další, kteří se zde se mihli. Mezi nimi byl Koukr, AMK a spousty dalších, kteří zpříjemnili tohle setkání. Došlo na spousty objetí, fotek, darů, fanartů, ale i květin. 

Večer otevřeli DJ Cake & Maxipejsek, jež publikum nechalo chladným, ale pomalu připravovalo do varu. Následující DJ Forgen a jeho set byl o něčem jiném a díky několika zremixovaným profláklých hitů rozhýbal, ale i rozezpíval publikum, kteří se začali bavit a v klubu už začala panovat ta správná atmosféra před setem rappera, který si říká Totally nothin. Tenhle táborský rodák si umí podmanit publikum, hlavně to dívčí. Rozhodně na podiu to není žádný nováček a dokáže to rozjet i s jeho druhým projektem My hard lesson, kdy se jedná o melodický hardcore a upozornili na sebe na festivalu Mighty sounds.

Dívčí publikum rozhodně nemělo v plánu Totallyho pustit z pódia a tak odcházel za velkého skandovaní a pozvolna se k mixážnímu pultu postavila DJka Black Angelika, která úzce spolupracuje s Maniakem.

Následuje hvězda večera a to Grey256. Jeho set byl rychlý, svižný, že nikomu vůbec nevadilo, že uvnitř klubu je atmosféra, kdy se mohou ždímat trička. Společně si zarepoval s Totallym, ale i s Psycho rhymem, který zveleboval celý večer jeho vtípečky. Nejdůležitější hřeb večera je tady. Po proslovu Greye se čeká na velmi speciálního hosta, který pokřtí jeho dva nejnovější projekty. Hostem byla jeho maminka, která syna podpořila jak slovně, tak i merchem, který měla na sobě. 

Podívejte se sami, jaká tam byla vlastně atmosféra a co jste přišli!
GALERIE


ZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
Stálice české hudební scény, Aleš Brichta s kapelou Aleš Brichta Project a Dan Horyna s kapelou Merlin, odehrají společný koncert
24.09.

Stálice české hudební scény, Aleš Brichta s kapelou Aleš Brichta Project a Dan Horyna s kapelou Merlin, odehrají společný koncert

Kulturní centrum Labuť Říčany 15. října otevře své pomyslné brány pro všechny fanoušky, kteří si rozhodně...


Zpěvačka Lara Morr přestavuje svoji Múzu
24.09.

Zpěvačka Lara Morr přestavuje svoji Múzu

Múza je název debutového alba osobité zpěvačky Lary Morr (Veroniky Morávkové). Křest proběhne 5. října...


Vladimír Mišík dnes vydává Noční obraz
24.09.

Vladimír Mišík dnes vydává Noční obraz

Dnes, tedy 24. září 2021, vychází u nezávislého českého hudebního vydavatelství Animal Music nové...


Pumpa, legendární hard rocková kapela, oslaví čtyřicet let na české hudební scéně
24.09.

Pumpa, legendární hard rocková kapela, oslaví čtyřicet let na české hudební scéně

V pražském Lucerna Music Bar se 5. října uskuteční netrpělivě očekávaný koncert, který má naplánovaný začátek...


Mezi ploty se letos trochu uskromní, na kvalitě však neutrpí
23.09.

Mezi ploty se letos trochu uskromní, na kvalitě však neutrpí

Park Psychiatrické nemocnice Bohnice patřil festivalu Mezi ploty tradičně poslední květnový víkend. Letos se však...


» zobrazit více...


RECENZE
PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru