Grey256 a jeho křest v Rock cafe

Sobotní večer se nesl v duchu mladé rapperské scény. Devatenáctiletý mladík, který si říká Grey256 právě v sobotu v pražském Rock café pokřtil své dva projekty. EP "256", které se skládá z pěti písní a následující "Sláva nejhorší droga" , která čítá dokonce na čtrnáct písní. Některé z nich zazněly v průběhu večera, ale teď už pojďme začít.

Hodinu před začátkem oficiálního vstupu byla možnost Meet & greet s Greyem256 a několika dalšími interprety, kteří se zde objevili jako hosté. Dorian Wave, Psycho rhyme, Totally nothin, ale i další, kteří se zde se mihli. Mezi nimi byl Koukr, AMK a spousty dalších, kteří zpříjemnili tohle setkání. Došlo na spousty objetí, fotek, darů, fanartů, ale i květin. 

Večer otevřeli DJ Cake & Maxipejsek, jež publikum nechalo chladným, ale pomalu připravovalo do varu. Následující DJ Forgen a jeho set byl o něčem jiném a díky několika zremixovaným profláklých hitů rozhýbal, ale i rozezpíval publikum, kteří se začali bavit a v klubu už začala panovat ta správná atmosféra před setem rappera, který si říká Totally nothin. Tenhle táborský rodák si umí podmanit publikum, hlavně to dívčí. Rozhodně na podiu to není žádný nováček a dokáže to rozjet i s jeho druhým projektem My hard lesson, kdy se jedná o melodický hardcore a upozornili na sebe na festivalu Mighty sounds.

Dívčí publikum rozhodně nemělo v plánu Totallyho pustit z pódia a tak odcházel za velkého skandovaní a pozvolna se k mixážnímu pultu postavila DJka Black Angelika, která úzce spolupracuje s Maniakem.

Následuje hvězda večera a to Grey256. Jeho set byl rychlý, svižný, že nikomu vůbec nevadilo, že uvnitř klubu je atmosféra, kdy se mohou ždímat trička. Společně si zarepoval s Totallym, ale i s Psycho rhymem, který zveleboval celý večer jeho vtípečky. Nejdůležitější hřeb večera je tady. Po proslovu Greye se čeká na velmi speciálního hosta, který pokřtí jeho dva nejnovější projekty. Hostem byla jeho maminka, která syna podpořila jak slovně, tak i merchem, který měla na sobě. 

Podívejte se sami, jaká tam byla vlastně atmosféra a co jste přišli!
GALERIE


ZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
The Dead South v Praze potvrdili, že bluegrass je pro všechny
04.12.

The Dead South v Praze potvrdili, že bluegrass je pro všechny

Koncert okamžitě vyprodaný, odložený, přidaný druhý, vyprodaný, odložený, dva koncerty spojené v jeden, přesunutý,...


Nové album zpěvačky LP představuje sladké uvolnění po době temna
04.12.

Nové album zpěvačky LP představuje sladké uvolnění po době temna

Patnáct písniček obsahuje nové, v pořadí šesté album americké zpěvačky a skladatelky LP s názvem...


Australští The Rumjacks cestovali Českem
03.12.

Australští The Rumjacks cestovali Českem

Podzimní evropské turné australské celtic-punkové party The Rumjacks se odehrávalo v době, kdy agentury...


Zpěvačka Giudi láká diváky svého klipu do lesa magie
03.12.

Zpěvačka Giudi láká diváky svého klipu do lesa magie

Česká zpěvačka Giudi, které není cizí současná elektronická hudba ani nádech spirituality, natočila nový...


První interprety odhaluje i západočeský festival Basinfirefest
03.12.

První interprety odhaluje i západočeský festival Basinfirefest

Organizátoři festivalu Basinfirefest připravovali na rok 2020 velký comeback se zástupem jak moderních metalových kapel...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Poesis Beat
02.12.

Poesis Beat

» Pospíšil Luboš

Písničkář Luboš Pospíšil, který loni oslavil sedmdesátku LP reedicí kultovky...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru