FOTOreport: Giant rooks roztančili celé MeetFactory, tančilo se i na balkoně!

V úterý 14.6. k nám zavítala Německá indie kapela Giant Rooks a to do MeetFactory! Přivezli sebou i belgickou zpěvačku ANAIS.

Belgická zpěvačka začala s hudbou teprve na začátku celého covid období, ale již teď si našla své publikum. Její písně jsou o sebepřijetí, lásce a vztazích a to si mezi jejími vrstevníky našlo místo. Je to klidná a velice milá tvorba.

Giant Rooks nastoupili na stage s velice hlasitým mladým publikem, kde jste mohli z většiny slyšet spíše německý jazyk. Jak už to tak bývá u těchto inde německých kapel, mají velice věrné fanoušky, kteří jsou schopni za nimi cestovat přes celý svět. Je to skupina mladých chlapců, kteří mají v sobě mnoho energie na rozdávání. Nebáli se skočit mezi fanoušky, podat ruce a zpívat s fanynkou z první řady.

Z velkého nadšení frontman shodil buben do publika, nikomu to ale očividně nevadilo a brzy někdo přispěchal na pomoc. Vyslechli jsme si pecky jako „All We Are", „Wild Stare" nebo „Watershed". Kapela si na nás přichystala ale i klidné a pomalé písně. Publikum se vždy zapojilo a po stranách MeetFactory se tančilo jako by to byl poslední den jejich života. Celý prostor vyzařoval pozitivní energií.

Ačkoli byl koncert vcelku krátký, prostor mírně vydýchaný, tak kapela i fanoušci odcházeli s úsměvy na tvářích a tak by to vlastně mělo být. 


GALERIE


ZADEJTE KOMENTÁŘ


Zadání profilu interpreta

HUDEBNÍ ZPRÁVY
Rapper A$AP Rocky míří do Prahy
02.06.

Rapper A$AP Rocky míří do Prahy

Americký superstar, který stojí za hity jako „Praise The Lord", „Babushka Boi" nebo „HIGHJACK", vystoupí v neděli...


Emoce pod proudem napětí – Culture Wars míří do Prahy
02.06.

Emoce pod proudem napětí – Culture Wars míří do Prahy

Americká alternativně-rocková kapela Culture Wars vystoupí 19. července v pražském klubu Bike Jesus, kde fanouškům...


Beth Hart: „Budu tam, uvnitř tebe…!“
02.06.

Beth Hart: „Budu tam, uvnitř tebe…!“

Sál pražského Kongresového centra se 28. května velmi rychle zaplnil. Však také koncert měl svoje...


Po stovkách písniček připravil Bombarďák na Den dětí pohádku
01.06.

Po stovkách písniček připravil Bombarďák na Den dětí pohádku

Hudební skupina  Bombarďák se zapsala u dětí a jejich rodičů řadou skvělých alb. Nyní přichází s novou autorskou...


Blue October v Praze oslavili dvacet let alba Foiled
01.06.

Blue October v Praze oslavili dvacet let alba Foiled

Blue October se 26. 5. 2026 vrátili do Lucerna Music Baru, aby v rámci svého evropského turné oslavili...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Megadeth
06.05.

Megadeth

» Megadeth

Megadeth je eponymní sedmnácté studiové album thrashmetalové...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

PODCAST TŘI DECI
Tři Deci #31: Festivaly 2026
24.05.

Tři Deci #31: Festivaly 2026

V dnešní epizodě se začneme pomaličku připravovat na nadcházející festivalovou...