Festival Studánka 2024 plný tuzemských rockových legend a umělců je tu

Už zítra odpoledne se v areálu libereckého Autokempu Staré Pavlovice otevřou brány hudebního festivalu Studánka, kde se i letos v plné zbroji představí stěžejní interpreti tuzemské tvrdě rockové scény. Třídenní nadupaná akce, za kterou pořadatelsky stojí platforma Akce Liberec, DJ/moderátor Michal Tůma včetně kapel Protheus a Panoptiko, nabídne hned první den tyto crossoverové kapely i legendární rockové akvizice: Hallorn, Loco Loco, Rain, Krleš, Abraxas, Aleš Brichta project, Vypsaná Fixa, Miloš Dodo Doležal a De Bill Heads. 

Kvůli nemoci se bohužel nezúčastní dříve avizovaní Krucipüsk. Pozornost však jistojistě přitáhnou nejen mladší dravé ročníky, ale i matadoři scény jako Aleš Brichta nebo Miloš Dodo Doležal, kterému čerstvě vyšlo novinkové album Level 777Podle nejčerstvějších informací se pak druhý den naživo představí: Hitmakers, Dangar Six, Seven (Mladá Boleslav), Premier, Protheus, Walda Gang, Panoptiko, coveroví Rammstein a Doga. Tedy opět zajímavý souboj novějších band a hard rockových špiček, které ještě nepatří do starého železa! Protheus naživo jistojistě představí zbrusu nový singl Hrobokop a kultovní 90ková parta Premier neopomene květnovou punk-rockovou pecku Ještě nehoříFestivaloví pořadatelé slibují dva dny plné skvělých kapel, bohatého doprovodného programu a vynikající zábavy. V areálu by měla být dostupná krytá sezení pro stovky návštěvníků, restaurace, pohodlné ubytování přímo v kempu i možnost stanování a stání s karavany. K dispozici mají rovněž být bary, stánkové prodeje, soutěže, rocková afterparty, tetování a spoustu dalších akcí jako třeba erotická show aj. Nákup vstupenek a pravidelná propagace běží od prosince loňského roku. Kdo ještě nemá lístek anebo potřebuje další detaily, ať navštíví výborně informativní facebookové stránky zde: https://www.facebook.com/events/669264644765876. Více info rovněž v přiloženém plakátku festivalu.  Rockoví nadšenci, sejdeme se tedy zítra v půl jedné po obědě na místě?   
Liberecká STUDÁNKA rocking!
GALERIE


ZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
Country folk ovládl stage; Sons of the East znovu v Praze
15.06.

Country folk ovládl stage; Sons of the East znovu v Praze

Australská indie folk country kapela Sons of the East znovu zavítala do Prahy, kde pro své fanoušky vystoupila ve středu...


Otce Jana Bendiga si v novém klipu zahrál Zdeněk Godla
14.06.

Otce Jana Bendiga si v novém klipu zahrál Zdeněk Godla

Jen pár týdnů po vydání úspěšného songu TU TU TU přichází zpěvák Jan Bendig s další novinkou. Ve skladbě...


Ewa Farna představila nový videoklip překvapivě na Rock for People
14.06.

Ewa Farna představila nový videoklip překvapivě na Rock for People

Necelých 24 hodin od zveřejnění nového songu Vlny, který vznikl jako titulní píseň ke stejnojmennému filmu Jiřího...


Keltové z Bostonu nám zahráli punk
14.06.

Keltové z Bostonu nám zahráli punk

Pražskou Lucernou zněl divoký zvuk keltského punku od bandy z Bostonu. Minulý víkend jste mohli být součástí...


Kafka Band novým singlem připomíná 100 let od úmrtí Franze Kafky
13.06.

Kafka Band novým singlem připomíná 100 let od úmrtí Franze Kafky

Křehká, jemná, melancholická. Taková je píseň Die Bäume – Stromy, která, stejně jako všechny předešlé...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Je všechno dobrý? Je to složitější.
13.06.

Je všechno dobrý? Je to složitější.

» Kieslowski Marie

Sólové debutové album "Je všechno dobrý?” v digitální podobě...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru