Festival Rock for People uvádí svůj náhradní program pro rok 2021

Rock for people bude i letos! Bohužel, kvůli přetrvávající pandemické situaci byl regulérní ročník s hlavní hvězdou Green Day přeložen na 16. - 18. 6. 2022. Organizátoři se však na tuto situaci připravovali a dnes oznámili festival Rock for People Hope. 

V termínu 13. - 14. srpna 2021 proběhne dvoudenní festival v areálu královéhradeckého Festivalparku a to hned na třech stagích.


Hlavní hvězdou tohoto programu bude švédská garage-rocková hvězda The Hives. Představí se i jejich krajané, post-hardcorová formace Imminence, aktuální vítěz Eurovision Song Contest, italští rockeři Måneskin nebo australské industriální duo Skynd. Naši sousedé z německa pošlou indie rockovou pětku Leoniden a metalcorové party GHØSTKID a Venues. Francii budou reprezentovat pop-rockoví Halflives v čele s italskou zpěvačkou Lindou Battilani.

Z české scény se představí indie rockeři I Love You Honey Bunny, rock’n’roll v podání Deaf Heart, elektro-popoví Domi, na scénu navrátivší se Evelynne a post-hardcore Brando’s Eyes. Další vystupující budou postupně oznamováni.


Slovo Hope v názvu festivalu není náhodné. Je vyjádřením naděje, že se kulturní život brzy navrátí do normálu a vyčerpávající, chmurné období pandemie pomalu skončí. Opatrně slavíme s Rock for People Hope, pozor tedy na omezenou kapacitu. Držitelům vstupenek však garantujeme 100 % vrácení peněz v případě zrušení akce.

Co vás kromě porce muziky čeká? Bohatý doprovodný program jako art stage s diskuzemi a performance, eko-městečko s představením neziskových organizací, nově upravené prostory Festivalparku, pestrý street food, pivo od lokálních i větších pivovarů, možnost parkování i kempování.

Oficiální předprodej dvoudenních vstupenek za 1490 Kč začíná ve středu 23. 6. 2021. Pokud máte vstupenku na RFP 2022, hledej kód pro přednostní nákup ve svém mailu už v pondělí 21. 6. a získej lístek s předstihem!

GALERIE


ZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
Štěpánovický koncert nabídl tři formace s hardrockovým finišem
30.06.

Štěpánovický koncert nabídl tři formace s hardrockovým finišem

Malebná obec u Klatov s názvem Štěpánovice pohostila v pátek 24.6.2022 na soukromě laděné akci hned...


Only the Poets zavítají v srpnu do Prahy
30.06.

Only the Poets zavítají v srpnu do Prahy

Only the Poets, britská poprocková kapela, jež vznikla v roce 2017, se do podvědomí fanoušků dostala zejména díky...


Singl Sins je jen začátek, Support Lesbiens slibují nové album
30.06.

Singl Sins je jen začátek, Support Lesbiens slibují nové album

Kapela Support Lesbiens vydává po téměř dvou letech novinku Sins, která je zároveň předzvěstí zbrusu nového...


Po ročním odkladu se vrací maskovaná banda z Iowy.
30.06.

Po ročním odkladu se vrací maskovaná banda z Iowy.

Po ročním odkladu dorazí konečně do Prahy i maskovaná banda z Iowy. Slipknot se k nám vrací pravidelně, naposledy navštívili...


Green Day na Rock for People plnili sny
29.06.

Green Day na Rock for People plnili sny

Americké trio Green Day se do České republiky vrátili po pěti letech a rozhodně si nemuseli plnit žádné...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Lidová Redlová
01.06.

Lidová Redlová

» Redlová Lucie

Dvě desetiletí se písničkářka Lucie Redlová bránila naplno navázat na...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru