Duet Polákové a Strnada předznamenává film Facky lásky

Něžná, jemná, romantická. Taková je písnička Hiding Our Love, kterou napsal a s Barborou Polákovou nazpíval Michal Strnad. Pochází z filmu debutující režisérky Michaely Svojka Bártové Facky lásky, jenž bude mít premiéru v létě, a kde se v hlavních rolích představí Jiří Bartoška, Barbora Poláková, Anna Geislerová, Miroslav Krobot, Taťjana Medvecká a právě také zpěvák a herec Michal Strnad.„Okouzlující Magda slaví Kristova léta, ale stejně se stále ještě hledá. Netuší, že muzikant Robert, se kterým už pět let chodí, se nikdy nepřestal potkávat se svou ex. V horečnatém snu aktivovaná časová smyčka způsobí, že Magda nestárne a probouzí se vedle Roberta na sklonku jeho života. A pak si role prohodí. Bolestná přítomnost se tak na dva způsoby setkává s odstupem moudrosti. Proč musí být péče o vztah taková dřina?" stojí v anotaci distributora filmu Aerofilms.

Mrazivě komediální Facky lásky jsou debutem Michaely S. Bártové s dechberoucím Strnadovým soundtrackem. Písně z filmu představí hlavní interpret na koncertě „MICHAL STRNAD – FACKY LÁSKY" v kině Přítomnost v pondělí 20. března. Společně s tvůrci filmu zde přichystá malé překvapení pro nedočkavé fanoušky.

Skladba „Hiding Our Love" už se v akustické verzi objevila na debutovém albu Michala Strnada Další, které vyšlo v roce 2022 a získalo mnoho pochvalných kritik. Kromě duetu s Polákovou v původní verzi na něm posluchači naleznou i úspěšný duet se zpěvačkou Lenkou Dusilovou, který se umístil v TOP 10 skladeb roku hitparády Radia 1. Michal Strnad se kromě své sólové dráhy věnuje vokální skupině Skety, skupině Barbory Polákové, ale také své terapeutické praxi a působí i jako školní psycholog.
Foto: Michael Romanovsky
GALERIE

Související obsah:

» Michal Strnad ze SKET chystá sólové album   (Karel Souček, 19. 05. 2021)
» Michal Strnad, známý ze skupiny Skety, vydává sólové album   (Karel Souček, 11. 02. 2022)


ZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
Po čtyřech letech se písničkářka Lauren Ruth Ward vrací do Prahy
24.03.

Po čtyřech letech se písničkářka Lauren Ruth Ward vrací do Prahy

Jako o spojení Janis Joplin, Florence Welch a Courtney Barnett mluví hudební kritika o americké multitalentované...


S novým albem přichází i špetka nostalgie: Fall Out Boy připravují pokračování legendárního videoklipu This Ain´t A Scene, It´s An Arms Race, budou i upíři?
24.03.

S novým albem přichází i špetka nostalgie: Fall Out Boy připravují pokračování legendárního videoklipu This Ain´t A Scene, It´s An Arms Race, budou i upíři?

Den D je tu. Dnes si všichni fanoušci amerických pop punkových hvězd můžou konečně poslechnout nové album, které...


The Subways zaburácí v Brně
24.03.

The Subways zaburácí v Brně

Nestárnoucí punk rocková trojice The Subways jsou opět na cestách a znovu nevynechali ani Českou republiku. Zahrají u nás...


Spálenopoříčský rockový mejdan věnovaný nejen Josefům
24.03.

Spálenopoříčský rockový mejdan věnovaný nejen Josefům

Sobotní večer 18.3.2023 měl ve Spáleném Poříčí titulek Josefovská akce. Rocková párty se pochlubila vystoupením...


Tichou radost kapely Mrakoplaš pokřtí Jan Spálený
23.03.

Tichou radost kapely Mrakoplaš pokřtí Jan Spálený

Pražská čtveřice Mrakoplaš, která ve své hudbě invenčně propojuje folk, blues a rock, vstupuje do druhého...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
LP XXIII
08.03.

LP XXIII

» Koller David

Necelých osm let po předchozí desce ČeskosLOVEnsko přichází David Koller s...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru