Do Rock Café přijede metalcorová partička Our Hollow, Our Home.

Je to sotva půl roku co se tu angličtí Our Hollow, Our Home objevili v Rock Café co by support švédské partičky Normandie. Tentokrát se vrací v roli headlinera a přivezou si zajímavé hosty. Dokonce si přizvali i českou kapel u Abbys, Watching Me, následně se připojí švédští Aviana a angličtí TheCityIsOurs.

Pětičlenná parta z anglického Southamptonu vznikla v roce 2013 a valí poctivý metalcore s výrazně melodickými prvky. V roce 2015 vyšlo Redefine, jejich debutové EP, které si hudebníci financovali z vlastní kapsy a distribuovali sami. To dalo skupině větší viditelnost ve Spojeném království. Zatím poslední deska z roku 2021 se jmenuje Burn in the Flood.

Aviana pochází z nechvalně známého Metaltownu na švédském západním pobřeží a vydali jeden z nejúspěšnějších debutů ve skandinávské moderní historii Polarize v roce 2017 prostřednictvím Rambo Music. Vydání alba obsahujícího úspěšný singl „Solar" a crossover metalcore baladu „Canvas" bylo aktuálně streamováno více než 3 milionykrát na digitálních platformách, jako je Spotify, Apple Music a Youtube.

Těšit se můžeme i na pražskou pětičlennou post-hardcorovou kapelu Abyss, Watching Me, která se po pětileté přestávce v roce 2022 opět vrátila na pódia. V červnu vydali své nové album Nix, které získalo na streamovacích platformách stovky tisíc poslechů.

 

Od svého založení v roce 2015 pětičlenná melodická metalcorová kapela THECITYISOURS z Londýna dělá pokroky na alternativní rockové a metalové scéně.

Po odchodu dlouholetého zpěváka Sama Stollidaye se kapela nečekaně ocitla na neznámém území s palčivou otázkou – kam odsud jdeme? Po 12 měsících je kapela zpět s představením nového zpěváka Oli Duncansona a je připravena přivítat zcela novou éru THECITYISOURS.


ZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
Pocit viny předznamenává nové album kapely Škwor
24.09.

Pocit viny předznamenává nové album kapely Škwor

Nové, v pořadí již jedenácté řadové album kapely Škwor s názvem Sobě věrnej vyjde již 9. října....


Rybičky 48 se na Oldschool Tour vrátí ke svým kořenům
23.09.

Rybičky 48 se na Oldschool Tour vrátí ke svým kořenům

Na dlouhou dobu naposledy se Rybičky 48 vracejí z velkých hal do bezprostřední atmosféry klubů a kulturních domů....


Roztančená Judit Pecháček (Bárdos) zve na Bestiální kusy tour
23.09.

Roztančená Judit Pecháček (Bárdos) zve na Bestiální kusy tour

Na koncertech Vypsané fixy se hodně tančí. A často stejně zběsile, jako to předvádí Judit Pecháček (Bárdos)...


5SOS zpátky v Praze!
23.09.

5SOS zpátky v Praze!

Australská skupina 5 Seconds of Summer se navrací i tento rok do Prahy a to již 12.10., kde vystoupí v Sportovní hale Fortuna. Tahle...


Novinku art-bluesových The BladderStones doprovází působivý videoklip
22.09.

Novinku art-bluesových The BladderStones doprovází působivý videoklip

Nad osudem jedince žijícího mimo systém a společenské standardy se pozastavuje art-bluesové trio The Bladderstones...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Thorns
24.08.

Thorns

» Martin Tony

Thorns je třetí sólové album anglického zpěváka Tonyho Martina....

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru