Dean Lewis v Praze dokázal, že mu na fanoušcích hodně záleží

Přestože jsou písničky australského zpěváka Deana Lewise povětšinou smutné a Lewis se nebojí otevírat témata depresí, rozbitých vztahů nebo vyrovnávání se s nemocí, zůstává veselým člověkem. Jeho písně se staly jakýmsi nástrojem, který pomáhá lidem vyrovnat se s těžkostmi a procházet obdobím smutku nebo nejistoty. Jeho otevřenost k těmto tématům může inspirovat ostatní, aby se nebáli mluvit o svých problémech a hledali podporu. I tak lze vnímat poselství pražského koncertu, Dean vystoupil 4. 3. 2025 ve Fóru Karlín.   

Večer otevřela Sofia Camara, která přišla na pódium v 19:20. Její hlas je tak neuvěřitelně originální, že hned zaujala veškeré publikum. Většina lidí se okamžitě naladila na její vlnu hudby a užívala si každou píseň. Ve 20:30 nastoupil samotný Dean Lewis. Koncert započal písní Empire, následovaly skladby jako Hold of Me, Memories, Chemicals, Waves a mnohé další. Nechyběly ani duety se Sofií Camarou, společně zazpívali písně With You a cover Iris. Moc hezké překvapení a jejich hlasy spolu krásně ladily.    



Nádherná věc, kterou Dean Lewis dělá po každém koncertě, je, že vyjde ven za čekajícími fanoušky a v intimní atmosféře jim zazpívá akusticky 2 písničky. Dává si při tom záležet, aby navázal kontakt s co nejvíce fanoušky. Což, ostatně, dělal po celý koncert. Je opravdu vidět, že mu na jeho fanoušcích hodně záleží a má srdce na správném místě. Během koncertu se snažil navazovat  s fanoušky maximální kontakt, ať už šlo o to, že četl všechny nápisy, se kterými si fanoušci dali práci, nebo také jedné dívce zazpíval píseň Happy Birthday. Jednu z jeho nejsmutnějších písní věnoval zemřelé mamce jedné fanynky. A podobných momentů byl celý koncert plný.
Autorka textu a fotografií: Naty Velebilová
GALERIE



ZADEJTE KOMENTÁŘ


Zadání profilu interpreta

HUDEBNÍ ZPRÁVY
Hypnotické jaro s Tame Impala
30.03.

Hypnotické jaro s Tame Impala

Poprvé v České republice uvítáme kapelu, která je ikonickým interpretem poslední doby, australští Tame Impala již...


„Zakalíme, pokecáme a zahrajeme,“ zvou Cocotte Minute na 4. ročník ZLLO FESTu.
30.03.

„Zakalíme, pokecáme a zahrajeme,“ zvou Cocotte Minute na 4. ročník ZLLO FESTu.

"Rodinnej a nejdivočejší mejdan Cocottistickej a k tomu dvě luxusní mladý party, to chceš!," láká frontman kapely...


Emoce a intenzivní finále: Stein27 uzavřel slovenskou tour v bratislavském MMC
30.03.

Emoce a intenzivní finále: Stein27 uzavřel slovenskou tour v bratislavském MMC

Bratislavský klub Majestic Music Club (MMC) se stal dějištěm velkolepého finále slovenské části tour rappera...


I Love You Honey Bunny a Branko’s Bridge spojí síly na Cargo Gallery
30.03.

I Love You Honey Bunny a Branko’s Bridge spojí síly na Cargo Gallery

Na palubě Cargo Gallery bude začátkem května pořádně živo. Vedle osvědčené dvojice I Love You Honey Bunny a Branko’s...


Richard Krajčo chystá live album z loňského adventního turné
29.03.

Richard Krajčo chystá live album z loňského adventního turné

Na přelomu loňského listopadu a prosince zavítal Richard Krajčo za doprovodu Filharmonie Hradec Králové...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Ulož tmu
22.03.

Ulož tmu

» Nauzea Orchestra

Nauzea Orchestra vydává svou šestou řadovou desku Ulož tmu, na níž mísí...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta