Čtyři jezdci deathcore apokalypsy vtrhnou do Prahy

THY ART IS MURDER a WHITECHAPEL společně vyrazili na turné. Prvně jmenovaným právě vyšla nová deska „Godlike", druzí se do české metropole vrací po více než pěti letech. Obě deathcore ikony na turné navíc doprovází FIT FOR AN AUTOPSY a SPITE, takže se koncert z Roxy musel přesunout do většího klubu SaSaZu. Uskuteční se v úterý 10. října.   

Ambasadory zhouby z Austrálie THY ART IS MURDER není třeba představovat. Po loňském zrušeném turné, navíc s novinkou „Godlike" na kontě, se vrací dobýt další území. Aktuálně žhavým tématem je vyhození zpěváka CJ McMahona, jehož zpěv na nové desce kapela dokonce nechala přezpívat. Těžkou úlohu frontmana převzal Tyler Miller, zkušený borec z Aversions Crown, což momentálně už potvrzuje na probíhajícím turné. Fans tak o budoucnost deathcore hybatelů, kteří si své místo již dávno urvali několika skvělými alby a drtícími koncerty, nemusí mít strach.Čelo deathcorového pelotonu okupují i druzí v sestavě turné: WHITECHAPEL! Kapela pojmenovaná po čtvrti východního Londýna, kde Jack Rozparovač spáchal sérii vražd, v čele s Philem Bozemanem od roku 2006 vydala sedm studiovek, které se vyznačují vysokou úrovní technické zručnosti i zvukové produkce, což jim v obsazení se třemi kytarami umožňuje vytvářet jedinečné a působivé skladby jako ty ze stále aktuální desky „Kin" (2021).FIT FOR AN AUTOPSY, parta okolo kytaristy a producenta Willa Putneye, se s každým dalším hudebním počinem posouvá nad svou předešlou hranici, čímž ve svém žánru přerostla většinu kapel. Zatím poslední počinem je album „Oh What the Future Holds" z roku 2021. SPITE se proslavili svým temným, agresivním a destruktivním stylem, který je charakterizován kombinací deathcoru, metalcoru a hardcoru. Jejich texty se často zabývají tématy jako bolest, hněv, nenávist a zoufalství, což jejich hudbě dodává pohlcující odér.

ZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
Line-up festivalu Fajtfest čítá už téměř dvacet jmen
04.12.

Line-up festivalu Fajtfest čítá už téměř dvacet jmen

Od ohlášení jednoho z headlinerů, kterým jsou britští While She Sleeps, přidávají organizátoři jedno jméno...


Krásný ztráty Live hlásí první jména
04.12.

Krásný ztráty Live hlásí první jména

Organizátorům, vystupujícím a především návštěvníkům festivalu Krásný ztráty Live se romantické prostředí...


7krát3 dal nový život téměř 40 let staré skladbě Gabriel
04.12.

7krát3 dal nový život téměř 40 let staré skladbě Gabriel

Před téměř čtyřmi dekádami nazpívala Hana Hegerová píseň Michala Horáčka Gabriel. Nyní přichází s volným pokračováním...


Kultovní alba Prouzy se vracejí na vinylu
04.12.

Kultovní alba Prouzy se vracejí na vinylu

K nejkultovnějším kytarovým kapelám 90. let bezesporu patřila frýdeckomístecká Prouza. Dnešní padesátníci...


Isaac Anderson; pražská zastávka jakožto jeho doposud největší sólo show
03.12.

Isaac Anderson; pražská zastávka jakožto jeho doposud největší sólo show

Nottinghamský rodák Isaac Anderson se 1. 12. vrátil znovu do Prahy, kde tentokrát pro své fanoušky vystoupil v MeetFactory....


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Třetí
17.11.

Třetí

» něco něco

Třetí album s jednoduchým názvem Třetí vydávají něco něco u domovského...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru