Balaton Sound vítá na festivalové pláži druhou vlnu hvězd

Adam Beyer, Amelie Lens, Stephan Bodzin (live), Reinier Zonneveld (live), Maceo Plex, Mathame, FJAAK, Mind Against, Miss Monique a hvězdy techno scény Sara Landry, Trym a 999999999. Na plážovém festivalu Heineken Balaton Sound se návštěvníci mohou těšit také na  speciální Q-dance takeover. 

Jedna z největších tanečních akcí v Evropě, Heineken Balaton Sound, se vrací 3. - 6. července 2024. Festival konající se v nádherném prostředí u jezera Balaton v maďarském Zamárdi nyní představil řadu nových jmen, mezi nimiž nechybí Amelie Lens, Adam Beyer, Stephan Bodzin live nebo hvězdy tanečního techna Sara Landry, Trym a 999999999. Součástí festivalu bude také speciální Q-dance Takeover, který se odehraje na hlavní scéně. To vše navazuje na obrovskou první vlnu, v níž Balaton Sound oznámil jména jako James Hype, Purple Disco Machine, Paul Kalkbrenner, John Newman, Marshmello, Lost Frequencies a mnoho dalších.    Heineken Balaton Sound je proslulý svou úžasnou polohou přímo u jezera Balaton, které je ideálním místem pro dovolenou, kde lze relaxovat, slunit se a tančit celou noc. Odehrává se na mnoha pódiích, z nichž každé má svůj jedinečný design a atmosféru, a žádná jiná akce v Evropě to nedělá v takovém měřítku na hlavní scéně s obrovskými LED stěnami, na house a techno orientované B my Lake stage a na mnoha intimnějších scénách, které jsou vybaveny špičkovou audiovizuální technikou, světly a pořádnými zvukovými systémy. 

"S nově oznámenými interprety je naším cílem nabídnout návštěvníkům Heineken Balaton Sound široký výběr z elektronické hudební scény, která je dlouhodobě v popředí zájmu posluchačů," vysvětluje Anna Filutás, projektová manažerka festivalu. Festival jako takový představí jak mainstreamovou elitu elektronické hudby, tak to nejlepší z undergroundové elektronické hudby, přičemž s těmito nově oznámenými jmény výrazně posílí lineup o stále populárnější hardtechno a hardstyle umělce.

Poslední vlna jmen přivítá debutantku na Heineken Balaton Sound Amelie Lens, která se vrací po mateřské dovolené a přináší své temné techno kouzlo, zatímco šéf labelu Drumcode Adam Beyer je již mnoho let inovátorem ve světě techna. Žádná show není tak výjimečná jako živý soundtrack, který servíruje Stephan Bodzin, a hardtechno letos zažívá znovuzrození a kromě již oznámeného Nico Morena ho budou plně reprezentovat Sara Landry, Trym a 999999999.    Kromě toho čeká letos návštěvníky několik změn: hlavní vchod bude přemístěn a změní se umístění hlavního pódia, které poskytne pohodlnější prostor pro očekávané velké množství diváků. Součástí festivalu bude i nadále 1 km dlouhá plážová část, která láká mnoho zahraničních návštěvníků a nabízí místa na nábřeží, plážové party a pohodlný odpočinek s vodními hrami po celou dobu festivalu.   

"Na přemístěné hlavní scéně budou programy bavit diváky až do rána a poslední den to završíme masivní závěrečnou show v podání vynikajícího holandského kolektivu Q-dance, který představí tvrdší styly elektronické taneční hudby," prozradila Anna Filutás.
Foto: attila gunduz
GALERIE

Související obsah:

» Balaton Sound letos přivítal rekordní množství návštěvníků.   (Ondra Kocáb, 11. 07. 2018)
» K Balatonu za elektronickou muzikou   (Karel Souček, 10. 04. 2013)
» Největší hvězdy elektronické hudby se sjely k Balatonu   (Karel Souček, 07. 07. 2022)
» Balaton Sound zveřejnil aftermovie letošního ročníku a spustil předprodej na příští   (Ondra Kocáb, 15. 11. 2016)


ZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
Bára Zmeková pokřtí nové album již tuto středu
15.04.

Bára Zmeková pokřtí nové album již tuto středu

Pražský Palác Akropolis bude již tuto středu 17. dubna dějištěm křtu nového alba zpěvačky a skladatelky Báry...


Novo Amor bude mít v Čechách premiéru
15.04.

Novo Amor bude mít v Čechách premiéru

Velkou dávku snů, lásky a touhy naservíruje na svém premiérovém vystoupení v České republice...


Evergreen Terrace: Nová muzika vyjde, až se nám to bude zdát přirozené
15.04.

Evergreen Terrace: Nová muzika vyjde, až se nám to bude zdát přirozené

Krátce po koncertě Evergreen Terrace na festivalu Brutal Assault jsem strávil příjemnou a neformální půl hodinku s celou...


Karlovo náměstí ovládne jazzová hudba, vstupné je zdarma
14.04.

Karlovo náměstí ovládne jazzová hudba, vstupné je zdarma

Organizace OSN pro vzdělání, vědu a kulturu (UNESCO) vyhlásila již před 13 lety 30. duben jako Mezinárodní den jazzu....


Mysteriózní The Mysterines představí v Praze novou desku
14.04.

Mysteriózní The Mysterines představí v Praze novou desku

Alternativní rockeři The Mysterines vydali první desku před dvěma lety a tehdy taky vystoupili poprvé v Praze....


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Another Side of You
04.04.

Another Side of You

» Illumishade

Another Side of You je název druhého alba švýcarské rockmetalové...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru