Australská mlátička Deströyer 666 na plzeňské klubové scéně

Koncert ze světa sci-fi si užili hosté plzeňského Parlament Clubu v neděli 19.3.2023. Na klubovém pódiu se jako lídr večera představila australská top kapela svého stylu - Deströyer 666. Důstojnými předjezdci na černých metalových koních se staly domácí formace Murmur a Panychida.  

Jako první se o slovo přihlásila skupina Murmur. Její death-metalový playlist nabídl kousky z připravované placky, jež je u fanoušků dosti očekávaná. Před domácím publikem sáhla do strun, jako druhá v pořadí, plzeňská stálice Panychida. Její hudební dráha je počítána od 2004, styl uvádí pilsner blackened heavy metal a na kontě má řadu titulů, ze kterých nemá problém sestavit obsáhlý playlist. V tu dobu již zaplněný prostor u jeviště jasně dokazoval, že o kapelu je na Plzeňsku ten správný zájem.  

Australský nátěr thrash-death-black v podání Deströyer 666 měl neskutečnou atmosféru – našlápnutý kotel a energii valící se z pódia do publika s každou odehranou skladbou, každým kytarovým akordem. Kapela právě zde, v Plzni, uzavřela šňůru po evropských městech, kde se jako oáza s poslední a jedinou zastávkou v ČR blýskalo město Plzeň, potažmo pak Parlament Club.


GALERIE


ZADEJTE KOMENTÁŘ


Zadání profilu interpreta

HUDEBNÍ ZPRÁVY
Rock říznutý křesťanstvím znovu v Praze
16.04.

Rock říznutý křesťanstvím znovu v Praze

Po 3 letech (když vynecháme Rock For People 2025) dorazí znovu do Prahy známá americká rocková (a občasně metalová)...


Festival Rock For People se se blíží vyprodání a doplňuje CZ/SK lineup
16.04.

Festival Rock For People se se blíží vyprodání a doplňuje CZ/SK lineup

Jednatřicátý ročník festivalu Rock for People, který se uskuteční od 10. do 14. června v hradeckém Parku 360 hlásí...


Píseň Starší kluk a mladej pán propojila Jana Smigmatora a Petra Jandu
15.04.

Píseň Starší kluk a mladej pán propojila Jana Smigmatora a Petra Jandu

Co se stane, když se spojí český král swingu Jan Smigmator a rocková legenda Petr Janda? Nové píseň s názvem...


Lenka Filipová vydává po pěti letech nový singl
15.04.

Lenka Filipová vydává po pěti letech nový singl

V sobotu vstoupila oblíbená zpěvačka, skladatelka, textařka a kytaristka Lenka Filipová do Síně slávy na prestižních...


The Kid LAROI se poprvé představí fanouškům v České republice
15.04.

The Kid LAROI se poprvé představí fanouškům v České republice

Australský zpěvák a rapper, který se během několika let zařadil mezi nejstreamovanější mladé interprety současnosti,...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
(((((ultraSOUND))))))+
04.04.

(((((ultraSOUND))))))+

» The Neighbourhood

Páté studiové album kapely americké alternativně rockové...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

PODCAST TŘI DECI
Tři Deci #28: České remaky
11.04.

Tři Deci #28: České remaky

Dnes se vrátíme do minulosti a budeme si povídat o českých a československých...