50 Cent obsadí O2 Arénu hned dva večery po sobě

Curtis James Jackson III. neboli jménem kterým ho všichni známe lépe, americký uznávaný rapper, 50 Cent, má namířeno na pódium velkolepé pražské O2 Arény. Eminemův, asi největší objev, se vrací po dlouhých 12 letech na českou půdu a užít si ho můžete hned dvakrát!

Pražský koncert do své Greelight Gang světového turné přidal až na poslední chvíli, ale zájem byl tak enormní, že po pouhým týdnu přibyl druhý termín! V O2 Aréně vystoupí 17. a 18.10.2022. První oznámený koncert, tedy ten druhý, který se uskuteční 18.10., vstupenky na 17. jsou ale stále v prodeji na sítích Ticketmaster a Ticketportal.

Kdo rappera doprovodí, a zahájí tak celý večer pro české nadšené fanoušky bohužel dodnes není zveřejněné. Naposledy u nás vystoupil 5. března 2010 a představil tak svou čtvrtou z pěti vydaných desek, zvanou Before I Self Destruct, která obsahovala singly jako „Baby by Me" nebo „Do You Think About Me". Support mu dělali Lloyd Banks, Tony Yayo, Governor a DJ Whoo Kid.

"Být dobrý znamená být třetí, čtvrtý, na tyhle si nikdo nevzpomene... já chci být skvělý!" prohlásil 50 Cent a české publikum začalo neskutečně řádit. Rapper si za svou show aplaus rozhodně zasloužil. Po výborném dvouhodinovém vystoupení bylo jasné, že se na něj jen tak nezapomene. Napsal po posledním českým koncertě musicserver.cz. Nedávno se 50 Cent označil, za jednoho z deseti nejlepších rapperů všech dob. „Vím, že nejsem ničí favorit, ale jsem v top 10."

12. ledna rapperovy vyšla skladba „Power Powder Respect", která by se teoreticky mohla objevit na nadcházejícím projektu, ať už se jedná o EP či šesté studiové album. V červenci nasliboval nové album, kterého jsme se v září měli dočkat, ale říjen klepe na dveře a stále nic. Slavný rapper se také nechal slyšet, že nadcházející album, jehož jméno je veřejnosti stále zatajováno, by mělo být jeho posledním. Následně se také nechal slyšet, že album vůbec nemusí přijít ve formě alba, ale v několika dílech, nejen ve formě EP ale také televizních pořadů.

Curtis Jackson neboli 50 Cent, není totiž pouhý rapper a jeden z nejtalentovanějších a nejplodnějších hudebních umělců své doby. Je také vyhledávaný producent, příležitostný herec a režisér a mimořádně úspěšný podnikatel. Podle všeho je dnes v éteru 25 televizních show, na kterých se Jackson podílel. 

Související obsah:

» 50 Cent se po pěti letech vrací s velkými ambicemi   (Karel Souček, 29. 05. 2014)
» 50 Cent má zaplatit pokutu 16 000 milionů dolarů   (Jan Vavřík, 12. 04. 2014)
» Legenda rapu, 50 Cent, se vrací do Čech!   (Natálie Havelková, 28. 09. 2022)
» Uznávaný rapper 50 Cent se po 12 letech vrátí do Prahy   (Karel Souček, 02. 08. 2022)


ZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
Pocit viny předznamenává nové album kapely Škwor
24.09.

Pocit viny předznamenává nové album kapely Škwor

Nové, v pořadí již jedenácté řadové album kapely Škwor s názvem Sobě věrnej vyjde již 9. října....


Rybičky 48 se na Oldschool Tour vrátí ke svým kořenům
23.09.

Rybičky 48 se na Oldschool Tour vrátí ke svým kořenům

Na dlouhou dobu naposledy se Rybičky 48 vracejí z velkých hal do bezprostřední atmosféry klubů a kulturních domů....


Roztančená Judit Pecháček (Bárdos) zve na Bestiální kusy tour
23.09.

Roztančená Judit Pecháček (Bárdos) zve na Bestiální kusy tour

Na koncertech Vypsané fixy se hodně tančí. A často stejně zběsile, jako to předvádí Judit Pecháček (Bárdos)...


5SOS zpátky v Praze!
23.09.

5SOS zpátky v Praze!

Australská skupina 5 Seconds of Summer se navrací i tento rok do Prahy a to již 12.10., kde vystoupí v Sportovní hale Fortuna. Tahle...


Novinku art-bluesových The BladderStones doprovází působivý videoklip
22.09.

Novinku art-bluesových The BladderStones doprovází působivý videoklip

Nad osudem jedince žijícího mimo systém a společenské standardy se pozastavuje art-bluesové trio The Bladderstones...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Thorns
24.08.

Thorns

» Martin Tony

Thorns je třetí sólové album anglického zpěváka Tonyho Martina....

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru