V Liberci to opravdu jelo! Aneb koncert několika mladých umělců v Home Credit Areně

Ve středu 28. 12. 2016 proběhla  v liberecké Home Credit Areně akce s názvem „Liberec jede!". Zúčastnilo se jí hned několik mladých českých umělců, kteří mají s Libercem co dočinění. Během večera zde vystoupilo také mnoho dalších muzikantů, které si hlavní hvězdy večera pozvaly.

Jako první zde vystoupil liberecký rodák Jakub Děkan, který dokázal všechny přítomné skvěle naladit na celý večer.  Jakub si během vystoupení přizval několik hostů - slovenského zpěváka Martina Haricha, kytaristu UDG Tomáše Vohradského nebo Paulieho Garanda, se kterým zazpíval píseň Pavučina lží. Po jeho boku se na pódiu také několikrát mihla parta tanečnic z taneční školy TAKT.

S mírným zpožděním, které poté provázelo celý večer, se po sedmé hodině večerní na pódiu objevil rapper Paulie Garand, společně se svým koncertním DJ Kenny Roughem a parťákem Roseckem. Zazněly písně jako Play, Neony či Hladina, při které svůj part zazpívala zpěvačka Lenny. Po svém energií nabitém setu také na přání fanoušků přidal přídavek v podobě skladby Kotvim.

Dalším účinkujícím byl mladý zpěvák Sebastian, který se v poslední době těší přízni čím dál více fanoušků. Že se na něj v Liberci těšili, dokázali bouřlivým potleskem jak před jeho výkonem, tak i po něm. Mohli si naživo poslechnout písničky Až na to přijde, Záchranný bod či hit s názvem Toulavá. Také on si k sobě pozval několik hostů, mezi které patřil například Vojtěch Drahokoupil z kapely New Element.

Jako předposlední na pódiu stanul Jonáš Červinka alias Lipo. I s ním vystoupilo několik hostů, jako například mladá zpěvačka Debbie. Dále diváci přivítali na pódiu mladou písničkářku Kateřinu Marii Tichou, se kterou společně zazpívali píseň Do města přišla zima. Jako poslední host stanula na pódiu česká operní pěvkyně Ester Pavlů.

Posledním tahákem tohoto večera byla skupina ATMO music, složená ze dvou členů – rappera Kryštofa Peukera (Beef) a hudebního producenta Ondry Turtáka (ODD). Ačkoli vystupovali na samotném konci večera, na fanoušcích nebyla znát téměř žádná únava a bylo na nich vidět, že si koncert užívali plnými doušky. Kluci z ATMO music zde také pokřtili své nové CD s názvem Sen a ke své show si připravili ohnivé efekty, které dodávaly pomyslnou třešničku na dortu.
GALERIE

Související obsah:

» Liberec jede! ATMO music, Sebastian, P. Garand, Lipo, J. Děkan a další v Home Credit Aréně   (Markéta Langová, 19. 11. 2016)
» Paulie Garand kotví   (Jitka Fialková, 02. 08. 2013)
» Rapper Lipo chystá nové album a vydává singl Štěstí   (Patricie Hochmannová, 02. 02. 2016)
» ATMO MUSIC zveřejnili seznam skladeb a hostů na desce Sen   (Karel Souček, 14. 04. 2016)
» ATMO Music si žijí svůj Sen   (Karel Souček, 01. 06. 2016)
» Nový videoklip Sebastiana ve výhradně mužském obsazení   (Jitka Fialková, 10. 06. 2016)


ZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
Holly Humberstone proměnila Rock Café v dívčí pokoj
23.02.

Holly Humberstone proměnila Rock Café v dívčí pokoj

Ve středu 21. února se Rock Café proměnilo v dívčí pokojíček s černě vymalovanými stěnami. Tedy, skoro. Svou...


Warneři i letos pokračují ve vydávání reedic zásadních alb
23.02.

Warneři i letos pokračují ve vydávání reedic zásadních alb

V reedicích významných titulů devadesátých a nultých let bude vydavatelství Warner Music Czech Republic pokračovat...


Klip ještě prohloubil vyznění písně Janka Ledeckého Nedotýkejte se andělů
23.02.

Klip ještě prohloubil vyznění písně Janka Ledeckého Nedotýkejte se andělů

Nedotýkejte se andělů je název nového videoklipu zpěváka Janka Ledeckého. Vznikl k singlu, který...


Balaton Sound vítá na festivalové pláži druhou vlnu hvězd
22.02.

Balaton Sound vítá na festivalové pláži druhou vlnu hvězd

Adam Beyer, Amelie Lens, Stephan Bodzin (live), Reinier Zonneveld (live), Maceo Plex, Mathame, FJAAK, Mind Against, Miss Monique...


Světová hvězda Akon vyráží na evropskou tour
22.02.

Světová hvězda Akon vyráží na evropskou tour

AKON je senegalsko-americký multiplatinový umělec, zpěvák, producent, podnikatel, herec a filantrop. Jeho hudba má jedinečný...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Co my víme
23.02.

Co my víme

» Bratři Ebenové

Nová nahrávka Co my víme je 6. řadovým albem kapely Bratři Ebenové....

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru