Evropská Monochromatic Visions Tour 2024 měla zastávku v plzeňském Parlament Clubu

Metalový klub v Kollárově ulici si na své konto připsal jedinečný hudební večer, na kterém se v rámci koncertní šňůry představily kapely Nocturnal Depression (Francie) a Forgotten Tomb (Itálie). Velký zájem fanoušků, dorazivších ze všech koutů naší vlasti, měl ve čtvrtek 3.10.2024 za následek totálně vyprodaný klub, v jehož suterénních prostorech se depressive-black-metalová vystoupení uskutečnila. Skvělá atmosféra, pulsující kotel, rohatí nad hlavami… - vše tak, jak jsme na podobných akcích zvyklí vídati.   

Úvodní set nadupaného večírku byl v režii francouzské kapely Nocturnal Depression. Ta je v hudebním světě aktivní od 2004, na poli vydavatelském je pak velice plodná. Poslední titul v dlouhé soupisce nese název Perpétuelle éclipse – mezi fans se tento počin dostal během letošního roku.   

Jako druhá se o slovo přihlásila skupina Forgotten Tomb ze slunné Itálie. Obsáhlá tvorba této sestavy, jejíž rodný list má v záhlaví číslovku 1999, je přetavená do řady titulů. Vrchol pyramidy pak zdobí letos vydaná šestiskladbová placka Nightfloating, která je fanouškům již pevnou součástí krevního řečiště.


GALERIE


ZADEJTE KOMENTÁŘ


Zadání profilu interpreta

HUDEBNÍ ZPRÁVY
Richard Krajčo chystá live album z loňského adventního turné
29.03.

Richard Krajčo chystá live album z loňského adventního turné

Na přelomu loňského listopadu a prosince zavítal Richard Krajčo za doprovodu Filharmonie Hradec Králové...


LØLØ přiveze do Prahy nové album i nekompromisní upřímnost
28.03.

LØLØ přiveze do Prahy nové album i nekompromisní upřímnost

Pop-rocková zpěvačka a autorka LØLØ, známá svým mixem vzteku, ironie a chytlavého humoru, dorazí do Česka...


Michal Pavlíček vydává osobní výpověď Na obzoru
28.03.

Michal Pavlíček vydává osobní výpověď Na obzoru

Pod názvem Na obzoru vydává kytarista Michal Pavlíček nové studiové album. Hráčská virtuozita se na něm...


Nanday v novém singlu V Bahně hledají (doslova) odpuštění
28.03.

Nanday v novém singlu V Bahně hledají (doslova) odpuštění

Zrodili se v co-vidovém rubáši, kdy bylo třeba prolomit svět lží a závislostí, vzepřít se přetvářce a zbořit brány...


Metalová princezna Poppy zazářila v Praze
26.03.

Metalová princezna Poppy zazářila v Praze

V rámci své tour Constantly Nowhere se Poppy objevila i u nás v Praze, a to konkrétně...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Ulož tmu
22.03.

Ulož tmu

» Nauzea Orchestra

Nauzea Orchestra vydává svou šestou řadovou desku Ulož tmu, na níž mísí...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta