Kačeři se přesouvají pod střechu a nabízejí taneční hudbu

Svoji zimní sezonu zahájí v sobotu 22. října festival Kačeři. V březnickém Kulturním domě se uskuteční již tradiční Resident night, která se koná ve spolupráci se známým pražským klubem Studio 54. Do Březnice na Příbramsku dorazí a svůj hudební um předvede pět zástupců tohoto legendárního klubu. O měsíc později proběhnou Elektro Kačeři a v plánu je řada dalších akcí.    

„Zájem o taneční akce je v Březnici značný. Na říjnovou a listopadovou akci jezdí pravidelně několik stovek návštěvníků. Není se čemu divit, na obou vystupují výborní DJové. Sobotní Resident night se ujme pět DJů klubu Studio 54. Elektro Kačerům v listopadu budou vládnout ženy, kterým dominuje jedna z nejžádanějších DJ Lucca a oblíbená Lady A. Vše je navíc podpořeno velkou světelnou show od příbramského Roba," vysvětlil jeden z organizátorů Jan Štika.    Na Resident night se představí známí DJs v čele s oblíbeným Roberto Chocholou. Dále vystoupí pražští DJs Rio, Phil Crow, Wulky a Zendi, večer a noc se budou odehrávat ve stylech jako house a tech-house. Chybět nebude tradičně silný zvuk a světelná show, míchané drinky, pro včasně příchozí welcome drink a stolní fotbálky.    

„Resident night se bude konat již počtvrté. První dvě vydání ve spolupráci s pražským Retro music hall, nyní se Studio 54. Tento známý klub se tedy představí v Březnici podruhé. Loňská premiéra se natolik vydařila, že letos dorazí hned pět DJs, každý bude hrát 1,5 hodiny. Na závěrečnou část večera bude připraveno jedno překvapení, ale o tom až na místě," naznačil Jan Štika.     Festival Kačeři chystá pro tuto sezonu několik dalších akcí. Hned v listopadu se na Elektro Kačerech představí ženy za pultem. Nejznámější česká DJka Lucca, které budou sekundovat DJ Lady A, Kao Oui a příbramská DJka Deny. Z dalších aktivit by Kačeři rádi pozvali na prosincový fotbalový turnaj a dobročinný bazar, v lednu již čtvrtou show Na Stojáka, v únoru na společenský ples a duben bude patřit opět velké české kapele. V srpnu 2017, o třetím víkendu, opět ožije louka v Horčápsku letním festivalem.
GALERIEZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
Brutal Assault 2019: Den čtvrtý
17.08.

Brutal Assault 2019: Den čtvrtý

Poslední čtvrtý den festivalu Brutal Assault přinesl kýženou změnu počasí. Jestli to byla změna k lepšímu nebo horšímu...


Koncert pro Paměť národa je součástí kampaně Nezapomeňme
16.08.

Koncert pro Paměť národa je součástí kampaně Nezapomeňme

28. října 2019, v den výročí naší republiky, pořádá společnost Post Bellum v pražském Forum Karlín Koncert...


Brutal Assault 2019: Den třetí
16.08.

Brutal Assault 2019: Den třetí

V pořadí třetí den byl beze změn co se počasí týče. Opět bylo slunečno a velmi horko, s čímž bojoval každý po svém....


Dan Šustr svůj nový klip věnuje 50. výročí Woodstocku
15.08.

Dan Šustr svůj nový klip věnuje 50. výročí Woodstocku

Letos v květnu vydal skladatel a textař Dan Šustr, známý především jako frontman Tiché dohody, své debutové...


Jako předkapela kultovních New Order vystoupí čínští Stolen
14.08.

Jako předkapela kultovních New Order vystoupí čínští Stolen

Britští post-punkoví New Order, jejichž koncert proběhne 3. října ve velkém sále pražské Lucerny, si pozvali...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
In The End
04.08.

In The End

» Cranberries

In The End je název definitivně poslední řadové desky irské kapely...

FESTIVALY
Brutal Assault 2019: Den čtvrtý
17.08.

Brutal Assault 2019: Den čtvrtý

Poslední čtvrtý den festivalu Brutal Assault přinesl kýženou změnu počasí....

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru