Kačeři se přesouvají pod střechu a nabízejí taneční hudbu

Svoji zimní sezonu zahájí v sobotu 22. října festival Kačeři. V březnickém Kulturním domě se uskuteční již tradiční Resident night, která se koná ve spolupráci se známým pražským klubem Studio 54. Do Březnice na Příbramsku dorazí a svůj hudební um předvede pět zástupců tohoto legendárního klubu. O měsíc později proběhnou Elektro Kačeři a v plánu je řada dalších akcí.    

„Zájem o taneční akce je v Březnici značný. Na říjnovou a listopadovou akci jezdí pravidelně několik stovek návštěvníků. Není se čemu divit, na obou vystupují výborní DJové. Sobotní Resident night se ujme pět DJů klubu Studio 54. Elektro Kačerům v listopadu budou vládnout ženy, kterým dominuje jedna z nejžádanějších DJ Lucca a oblíbená Lady A. Vše je navíc podpořeno velkou světelnou show od příbramského Roba," vysvětlil jeden z organizátorů Jan Štika.    Na Resident night se představí známí DJs v čele s oblíbeným Roberto Chocholou. Dále vystoupí pražští DJs Rio, Phil Crow, Wulky a Zendi, večer a noc se budou odehrávat ve stylech jako house a tech-house. Chybět nebude tradičně silný zvuk a světelná show, míchané drinky, pro včasně příchozí welcome drink a stolní fotbálky.    

„Resident night se bude konat již počtvrté. První dvě vydání ve spolupráci s pražským Retro music hall, nyní se Studio 54. Tento známý klub se tedy představí v Březnici podruhé. Loňská premiéra se natolik vydařila, že letos dorazí hned pět DJs, každý bude hrát 1,5 hodiny. Na závěrečnou část večera bude připraveno jedno překvapení, ale o tom až na místě," naznačil Jan Štika.     Festival Kačeři chystá pro tuto sezonu několik dalších akcí. Hned v listopadu se na Elektro Kačerech představí ženy za pultem. Nejznámější česká DJka Lucca, které budou sekundovat DJ Lady A, Kao Oui a příbramská DJka Deny. Z dalších aktivit by Kačeři rádi pozvali na prosincový fotbalový turnaj a dobročinný bazar, v lednu již čtvrtou show Na Stojáka, v únoru na společenský ples a duben bude patřit opět velké české kapele. V srpnu 2017, o třetím víkendu, opět ožije louka v Horčápsku letním festivalem.
GALERIEZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
Devátý ročník The Legends Rock Fest opět tradičně Pod Věží
11.12.

Devátý ročník The Legends Rock Fest opět tradičně Pod Věží

Festival The Legends Rock Fest má své tradiční místo konání v areálu Pod Věží, ale má i tradiční termín....


Jatka Fest 2020 nabídne sport, musery, program pro děti i pestrou hudbu
11.12.

Jatka Fest 2020 nabídne sport, musery, program pro děti i pestrou hudbu

Ve dnech 26. a 27. června 2020 přivítá město Pacov již devátý ročník oblíbeného hudebního festivalu Jatka Fest. Proběhne...


Do Prahy se příští rok vydají taktéž A-ha
11.12.

Do Prahy se příští rok vydají taktéž A-ha

Legendární norská popová skupina A-ha se poprvé v historii představí v Praze. Příští rok, 28. října, vystoupí...


Norský saxofonista Jan Garbarek vystoupí se svojí skupinou 20. března 2020 v Praze
11.12.

Norský saxofonista Jan Garbarek vystoupí se svojí skupinou 20. března 2020 v Praze

Norský saxofonista Jan Garbarek bývá právem označován za jednu ze stylotvorných figur evropského jazzu. Jeho nezaměnitelný,...


Sabaton v doprovodu kapel Apocalyptica a Amaranthe zbourají pražskou O2 arenu
11.12.

Sabaton v doprovodu kapel Apocalyptica a Amaranthe zbourají pražskou O2 arenu

SABATON vystoupí v rámci velkolepého evropského turné "The Great Tour” v pražské O2 areně a doprovázet...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
LIVE!!! Ostrava
11.12.

LIVE!!! Ostrava

» Pospíšil Luboš

LIVE!!! Ostrava je název vůbec prvního živého alba rockového písničkáře Luboše...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru