Kačeři nejsou jen o hudbě, ale hudba je velmi důležitá

Opravdu hvězdná jména přijedou poblahopřát festivalu Kačeři k jeho desátým narozeninám. Pohodový fest se uskuteční předposlední srpnový víkend 21. a 22. srpna na louce v Horčápsku u Březnice, kde na třech pódiích vystoupí na 50 kapel, DJs a dalších umělců. Připraven je i bohatý doprovodný program.    „Bezpochyby největšími hvězdami jsou dvě zahraniční jména. Mezi kapelami se představí angličtí The Feud, kteří s velkým úspěchem vystoupili na Rock for People nebo slovenském Grape festivalu. Ochuzena nebude ani DJ stage, kde odehraje svůj set DJ Gunjah z německých Drážďan, který vydává své skladby ve světových vydavatelstvích Kompakt či Katermukke," uvádí jeden z pořadatelů Vlastimil Ševr.    

Stejně výživná ale bude i česká scéna, tu zastoupí velmi známá jména z okruhu různých hudebních stylů. Jak je na Kačerech zvykem, páteční Live stage dokáže, že i na Příbramsku jsou skvělé kapely. Domácí, ale celorepublikově populární The Switch a E!E doplní punková legenda Plexis. Svoji první show zde odehraje kapela Anthems, kterou tvoří z velké části členové rozpadnuvších The Streetfighters. Dále se představí Bikini Karneval, O.K.mžik nebo Nohama nad zemí.    DJ stage ocení především, ale nejen příznivci stylu drum´n´bass. „Jedni z nejoblíbenějších českých DJs přivezou zvuk ze stáje Let it roll, duo Deadly Viperz (Akira vs Anakin) doplní DJ Pixie. Za příbramskou scénu se představí DJ Robo, PB Jungle Company. Celý večer si vezmou na starosti kluci z Krastra sound," vypočítává Vlastimil Ševr.    

Po krátkém spánku ozdobí sobotní program nejen zmiňované zahraniční hvězdy, ale také třeba hiphopová legenda PSH, rozjetá punková partička Pipes and Pints, kytarová formace Sunflower Caravan, sedlčanská kapela Zlomená 14 nebo ska banda Klika. DJ scénu otevře odpolední workshop pro veřejnost, kde si zájemci vyzkouší míchání muziky na profi aparátu. A pak už to pojede, tak jen namátkou John Happy, Tom P a Šlapy, Roberto Chochola, DJka N.Dee, česká houseová legenda Pavel Bidlo, počeštělý Angličan Chris Sadler, resident pražského klubu Roxy Fatty M a celý festival uzavře ranním speciálním setem dva DJs Tomas Drex a Andre Lesu, tentokrát v doprovodu zpěvačky Meduz.    „Třetí, alternativní stage představí umělce nejen s kytarou a mikrofonem. Odpoledne všechny pobaví známé stand up show Na Stojáka. Svůj kus vtipu přiveze Daniel Čech a Vojta Záveský. Nebude chybět ani kytarové duo Sympaťáci, Kuba Ročňák představí své hosty. Těšit se můžete i na velké překvapení," slibují organizátoři s tím, že veškeré novinky naleznou zájemci na webových stránkách www.kaceri-festival.cz nebo na Facebooku. Vstupenky lze zakoupit přes portál www.goout.cz. A nebo je vyhrát v naší soutěži, k níž se dostanete přes tento odkaz.
GALERIEZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
Brutal Assault 2019: Den čtvrtý
17.08.

Brutal Assault 2019: Den čtvrtý

Poslední čtvrtý den festivalu Brutal Assault přinesl kýženou změnu počasí. Jestli to byla změna k lepšímu nebo horšímu...


Koncert pro Paměť národa je součástí kampaně Nezapomeňme
16.08.

Koncert pro Paměť národa je součástí kampaně Nezapomeňme

28. října 2019, v den výročí naší republiky, pořádá společnost Post Bellum v pražském Forum Karlín Koncert...


Brutal Assault 2019: Den třetí
16.08.

Brutal Assault 2019: Den třetí

V pořadí třetí den byl beze změn co se počasí týče. Opět bylo slunečno a velmi horko, s čímž bojoval každý po svém....


Dan Šustr svůj nový klip věnuje 50. výročí Woodstocku
15.08.

Dan Šustr svůj nový klip věnuje 50. výročí Woodstocku

Letos v květnu vydal skladatel a textař Dan Šustr, známý především jako frontman Tiché dohody, své debutové...


Jako předkapela kultovních New Order vystoupí čínští Stolen
14.08.

Jako předkapela kultovních New Order vystoupí čínští Stolen

Britští post-punkoví New Order, jejichž koncert proběhne 3. října ve velkém sále pražské Lucerny, si pozvali...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
In The End
04.08.

In The End

» Cranberries

In The End je název definitivně poslední řadové desky irské kapely...

FESTIVALY
Brutal Assault 2019: Den čtvrtý
17.08.

Brutal Assault 2019: Den čtvrtý

Poslední čtvrtý den festivalu Brutal Assault přinesl kýženou změnu počasí....

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru