Kačeři již netrpělivě vyhlížejí Kačery

Jste již unaveni z masových, často odosobněných, fabriku připomínajících festivalů? Tak právě vám je určen festival Kačeři, jehož 11. ročník se uskuteční o víkendu 19. a 20. srpna v Horčápsku u Příbrami. Milá, příjemná, pohodová akce s řadou zajímavých kapel, DJs, zábavy a přátel. Na co se letos mohou návštěvníci těšit?

Přichystána budou tradičně tři žánrově různá pódia. Venkovní stage pro kapely, velký stan pro DJs a alternativní stan pro projekty a sólo umělce. Tradičně kromě hudební složky nebudou chybět další programy v podobě show Na Stojáka, fotbalového a volejbalového turnaje, různých workshopů, filmových promítání a dalších aktivit.Hudební dramaturgie nezapomněla na známá česká jména, nové objevy a opět také na zahraniční hvězdu. Z Berlína přijede v rámci evropského tour známá kapela Say Yes Dog, která bude mít na Kačerech jedinou českou zastávkou. Z českých es se představí Fast Food Orchestra, revival AC/DC Špejbl´s Helprs, hiphopová raketa Paulie Garand, mistr slova Xavier Baumaxa nebo legendární plzeňská Znouzectnost. Horkým typem bude objev loňského roku Thom Artway a fanoušci se mohou těšit na dalších 20 kapel a projektů.

DJové ovládnou tradičně velké šapito a rozjedou na celý víkend nekonečný mejdan. Hlavním jménem je jistě německý DJ Mark Deutsche, který vydává své skladby u nejznámějších světových vydavatelstvích (Get Physical, Noir music). Další, neméně známá jména, jsou legendární DJ Loutka a Orbith, nejblokovanější český dnb DJ v zahraničí Forbidden Society, matador Philip TBC, inovátor DJ Schwa, sličná N.Dee nebo jihočeské duo Steen & Spiriakos. Příbram budou zastupovat Robo, Maiky, Ona, Tom P a další.Pořadatelé chystají na celý víkend spoustu doprovodného programu. Návštěvníci se pobaví při DJ workshopu, drum cyrcle – hře na bonga, odpočinou si v chilloutu, své chutě potěší pestrou nabídkou občerstvení, zhlédnou film Prach a broky a zasmějí se při show Na Stojáka. Nejlevnější vstupenky jsou již v předprodejích v infocentru v Březnici a příbramské Cowárně, elektronický předprodej běží přes www.goout.cz.
GALERIEZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
Brutal Assault 2019: Den čtvrtý
17.08.

Brutal Assault 2019: Den čtvrtý

Poslední čtvrtý den festivalu Brutal Assault přinesl kýženou změnu počasí. Jestli to byla změna k lepšímu nebo horšímu...


Koncert pro Paměť národa je součástí kampaně Nezapomeňme
16.08.

Koncert pro Paměť národa je součástí kampaně Nezapomeňme

28. října 2019, v den výročí naší republiky, pořádá společnost Post Bellum v pražském Forum Karlín Koncert...


Brutal Assault 2019: Den třetí
16.08.

Brutal Assault 2019: Den třetí

V pořadí třetí den byl beze změn co se počasí týče. Opět bylo slunečno a velmi horko, s čímž bojoval každý po svém....


Dan Šustr svůj nový klip věnuje 50. výročí Woodstocku
15.08.

Dan Šustr svůj nový klip věnuje 50. výročí Woodstocku

Letos v květnu vydal skladatel a textař Dan Šustr, známý především jako frontman Tiché dohody, své debutové...


Jako předkapela kultovních New Order vystoupí čínští Stolen
14.08.

Jako předkapela kultovních New Order vystoupí čínští Stolen

Britští post-punkoví New Order, jejichž koncert proběhne 3. října ve velkém sále pražské Lucerny, si pozvali...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
In The End
04.08.

In The End

» Cranberries

In The End je název definitivně poslední řadové desky irské kapely...

FESTIVALY
Brutal Assault 2019: Den čtvrtý
17.08.

Brutal Assault 2019: Den čtvrtý

Poslední čtvrtý den festivalu Brutal Assault přinesl kýženou změnu počasí....

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru