9. ročník The Legends Rock Fest musel být přeložen na rok 2021

Vzkaz pro fanoušky od pořadatele rockového festivalu v Hořicích aneb štěstí přeje připraveným

Jak víte z vlastního pohledu, tak každý z nás téměř s jistotou věřil, že vše bude již v pohodě. Situace z jara se však opakuje a nikdo vůbec neví, co bude dál. Nikomu z nás není lhostejné, co se nyní děje. Tento festival si získal řadu fanoušků, kteří se do Hořic tam „pod Věží" rádi vracejí. Prohlášení, co bude dál, hezky lidsky popsal pořadatel rockového festivalu The Legends Rock Fest v Hořicích, rocker tělem i duší

Nechceme stavět vzdušené zámky, ale současně nedokážeme sedět se založenýma rukama a čekat další půlrok, co bude a pak nic pořádně nestihnout. Nadále zůstáváme optimisty, současně však musíme být maximálně realističtí. K čemu jsme v tomto směru dospěli? Z dostupných informací se neoficiálně dozvídáme, že organizátoři velkých festivalů v zahraničí nebudou pro rok 2021 opětovně riskovat jejich zákaz, a proto je plánují rovnou až pro rok 2022 (v USA prý dokonce pro rok 2023). Na druhou stranu je pro nás všechny těžko představitelné, že by žádné akce v roce 2021 včetně sportu a jiného společenského vyžití nemohly proběhnout. Horším scénářem pro kulturu by byl snad už jen její konečný skon. Plně proto věříme, že přinejmenším model letošního léta bude uvolněn.

Festival, jak jej známe, bude opět dvoudenní. K dnešnímu dni bylo pro rok 2020 prodáno určité množství vstupenek. Celofestivalové vstupenky pro rok 2020 tedy zůstávají v platnosti pro rok 2021. Nicméně s ohledem na potenciální omezení kapacity jsou tyto vstupenky vyprodané. A právě proto, aby festival mohl proběhnout, netroufneme si do prodeje uvolnit více než cca 800 ks samostatných vstupenek, pro každý z festivalových dnů zvlášť. Tedy 800 ks pro pátek, 800 ks pro sobotu. Kdo budete chtít udělat radost nákupem jednodenních vstupenek někomu blízkému, i pro jednodenní vstupenky jsme připravili tradiční dárkové sety pro dva. Samostatné vstupenky si lze případně samozřejmě zajistit pro oba dny. Vše je dostupné online na našem festivalovém e-shopu zde.

Po dohodě se všemi spřátelenými kolegy nám všem tento popsaný postup vychází jako nejvíce seriózní a nejvíce možný. Neboli – dává vám potenciální jistotu, že se festivalu budete moci zúčastnit, neboť navrženým postupem vytváříme maximálně reálné předpoklady, že fest proběhne. Když se situace zlepší a umožní účast většího počtu účastníků, budeme pochopitelně obratem reagovat. Pro teď ale jednoznačně platí, že štěstí přeje připraveným – tedy i těm, kteří si včas zajistí vstupenky.

„Vše, co činíme, děláme pro společnou radost. Přejme si proto, ať se sejdeme a užijeme si dva dny, pro které stojí za to žít." Zdeněk Lhota pořadatel

 

GALERIEZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
Hidden Orchestra natočili jakýsi nekonečný soundtrack ke hře Creaks
11.01.

Hidden Orchestra natočili jakýsi nekonečný soundtrack ke hře Creaks

K vytvoření soundtracku k nové puzzle adventuře Creaks angažovalo pražské studio Amanita Design multiinstrumentalistu...


Všechno má svůj čas
11.01.

Všechno má svůj čas

Tak zní název prvního společného dílka Jožky a Emana, ale podle mne to také dobře vystihuje jejich součinnost....


Ambientní projekt "Low Zero" vzdává hold Davidu Bowiemu
11.01.

Ambientní projekt "Low Zero" vzdává hold Davidu Bowiemu

Teprve měsíc zpět vyšla prvotina ambientního projektu Low Zero and the Unknown Pornography Sirens a už tu máme další...


Po Davidu Stypkovi se nám bude hodně stýskat
10.01.

Po Davidu Stypkovi se nám bude hodně stýskat

Odchod každého mladého člověka bolí. V případě zpěváka, kytaristy, básníka, skladatele a textaře Davida...


Brzobohatého Matky nazpívali Berenika Kohoutová a Jakub Prachař
09.01.

Brzobohatého Matky nazpívali Berenika Kohoutová a Jakub Prachař

Nová česká komedie Matky představuje svou ústřední píseň a videoklip. Skladbu Matky složil Ondřej Brzobohatý, vložil...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Rebellion
07.01.

Rebellion

» Kapriola

Slezská rockmetalová kapela Kapriola vydala na sklonku roku 2020 své...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru