The Legends Rock Fest je posunutý na příští rok, ale pro největší srdcaře se v Hořicích letos uskuteční Malý Velký Fest

V daném termínu, který měl jako každý rok patřit již 9. ročníku festivalu, se 18. července přesto rocková hudba rozezní!
Pořadatel a jeho tým to nevzdal a oslovil v této nelehké situaci několik kapel, které by se této jednodenní menší akce mohly zúčastnit. Účast tak potvrdila formace Doga, Krucipűsk, Xlll. Století, Seven s Honzou Kirkem Běhunkem, Blitz Union a Welicoruss.
Předprodej z pohodlí domova limitované edice 800 vstupenek právě začal.
Cena vstupenky v předprodeji je 500,-Kč Je to nejnižší možná cena, která přesně pokryje úhradu základních výdajů. Po úhradě dvou a více vstupenek, či úhradě vstupenky ve spojení s jakýmkoli dalším nákupem, je objednávka zaslaná přímo domů ZDARMA. Při nákupu jedné vstupenky bude přiúčtováno 50,-Kč poštovné a balné. Jednodenní festival se uskuteční v nově vytvořeném areálu ,,Na zahradě" Hořice. Byl pro vás nově vytvořen a to pro speciálně skvělou zábavu. Areál se nachází v okrajové části Hořice – Libonice, směr z Hořic na Dobrou Vodu. V nejbližších dnech se na stránkách The Legends Rock Fest dozvíte řadu dalších organizačních informací. Mezi jinými plánek s místem areálu, plochy pro parkování, možnosti na případné umístění stanů na přespání, line up atd. S ohledem na aktuální situaci se vše ladí doslova za pochodu. Každopádně všechny potřebné info budou sděleny včas.
9. ročník The Legends Rock Fest se nově uskuteční v termínu 23.-24.7. 2021 Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na tento nový termín. Ti, kdo upřednostní vrácení peněz, mohou tak učinit do 1. října. Největší pomocí by však bylo ponechání vstupenek na další rok. Předprodej na příští rok pokračuje a a sním spojená veškerá příprava dalšího ročníku festivalu.
Související obsah:
» The Legends Rock Fest zve do Hořic již potřetí (Karel Souček, 10. 02. 2014)» Zajímavý rozhovor nejen o začátcích festivalu The Legends Rock Fest (Jana Kleinbauerová, 24. 05. 2016)
» 3.ročník The Legends Rock Fest 2014 (Jana Kleinbauerová, 21. 07. 2014)
» 5. ročník The Legends Rock Fest 2016 (Jana Kleinbauerová, 18. 01. 2016)
» Setkání s rockovou muzikou na festivalu The Legends Rock Fest aneb letošní festival v Hořicích slaví první půlkulatiny (Jana Kleinbauerová, 04. 07. 2016)
» 4. ročník festivalu The Legends Rock Fest klepe na dveře (Jana Kleinbauerová, 18. 05. 2015)
» 3. ročník The Legends Rock Fest 2014 (Jana Kleinbauerová, 20. 07. 2014)
» The Legends Rock Fest připravil pro fanoušky dárkový set! (Jana Kleinbauerová, 02. 12. 2015)
HUDEBNÍ ZPRÁVY
Počítačová hra nebo online festival? Obojí! Rock for People In the Game uspořádal hudební akci ve virtuálním světě
Prázdné místo po živých vystoupeních se v srdcích hudebních fanoušků koncem ledna pokusil alespoň trochu...
Hidden Orchestra natočili jakýsi nekonečný soundtrack ke hře Creaks
K vytvoření soundtracku k nové puzzle adventuře Creaks angažovalo pražské studio Amanita Design multiinstrumentalistu...
Všechno má svůj čas
Tak zní název prvního společného dílka Jožky a Emana, ale podle mne to také dobře vystihuje jejich součinnost....
Ambientní projekt "Low Zero" vzdává hold Davidu Bowiemu
Teprve měsíc zpět vyšla prvotina ambientního projektu Low Zero and the Unknown Pornography Sirens a už tu máme další...
Po Davidu Stypkovi se nám bude hodně stýskat
Odchod každého mladého člověka bolí. V případě zpěváka, kytaristy, básníka, skladatele a textaře Davida...
» zobrazit více...
RECENZE
» Ondřej Ruml dává v Ježkových písních...
» Bombastické vypalovačky a chytlavé balady...
» Sto zvířat testuje už 30 let, výsledky...
» Bring Me the Horizon si dál hrají s elektronikou
» Díky Čechomore, Radosti života se teď...
» Řeka Lenky Dusilové je strhujícím zážitkem
» zobrazit více...
Modrou Vopicí se rozezněl tradiční koncert věnovaný vzpomínce na Kaštánka
V Modré Vopici se o pestrý program skvěle stará usměvavá Alena Nebeská...
Enrique Iglesias se po třech letech vrátí do Prahy
Na party plnou španělských rytmů, tance a největších hitů se 5....
S akustickou KMT nemůžeme zůstat nikdy „sami“
Na svém debutu Sami je uhrančivá, silně emotivní, něžná, ale i nesmírně...
Rock for People zve v lednu do interaktivního 3D virtuálního prostředí
Projít se po festivalovém areálu, zazpívat si z plna hrdla s českými...
Všechno má svůj čas
Tak zní název prvního společného dílka Jožky a Emana, ale podle mne to také...
Po Davidu Stypkovi se nám bude hodně stýskat
Odchod každého mladého člověka bolí. V případě zpěváka,...
Brzobohatého Matky nazpívali Berenika Kohoutová a Jakub Prachař
Nová česká komedie Matky představuje svou ústřední píseň a videoklip....
Do Poličky se mohou těšit Olga, Zuzana a Radim
Od 24. do 25. července se v malebném městečku Polička uskuteční festival...
Zaklínačský svět v Meet factory
Za dávných časů- Dobře, za dávných časů zas tolik ne. Vrátíme se pouze...
Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.
» Podporujeme nadějné kapely
» Zadání profilu interpreta
Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.