Program 9. ročníku The Legends Rock Fest 2020, ale i tradiční limitovaná edice dárkových setů

Jediné vystoupení kapely Alice v původní sestavě

Tato plzeňská skupina vznikla v roce 1990 a založil ji bubeník Jiří Mikeš Milý, který pozval na post zpěváka Dana Bártu, se kterým hrál v jiných bigbeatových kapelách. Po necelém roce vyjela Alice společně s kapelou Lucie na turné a první album Yeah! spatřilo světlo světa v roce 1991 Produkce se ujal David Koller. Následovala CD Ústa hromů (1992) a Alice (1995) Od roku 1997 koncertovala Alice jen sporadicky. Videoklip k písni Slepej, mladej, mrtvej odvysílala americká MTV Od konce roku 2005 nastaly určité změny v sestavě, ale ty vydržely jen do podzimu 2007. Nyní koncertuje Alice v původní sestavě, ale opravdu pouze příležitostně. Srdce fanouška určitě zaplesá, v Hořicích tahle parta muzikantů totiž vystoupí a určitě to rozbalí tak jako dřív!

Skvěle sestavený program, který zaručeně potěší nejednoho fanouška!

Rozhodně potěší koncert kapel Arakain, Doga, nebude chybět tolik oblíbený Komunál nebo Trautenberk. Další kdo rozčeří pomyslné vody festivalu je kapela Horkýže Slíže, Wohnout, X-Core, legendární Turbo, Seven v čele s Honzou Kirkem Běhunkem, ale i na skupinu, která charakterizuje svou hudbu jako gothic rock. Vznikla roku 1990 z punkové kapely HNF (Hrdinové nové fronty)a první album Amulet s hity Justina nebo Růže a kříž, vydali o dva roky později. Ano, uhodli jste správně! V Hořicích vystoupí i skupina XIII. století, která vydala v květnu 2019 nové album Frankenstein. Samozřejmě nesmíme zapomenout na další kdo vás určitě rovněž zaujme: Madam Royal,Eclipsis,Deviant CZ nebo Elleanor.

Vánoce se blíží a vy můžete věnovat originální dárek

Předprodej na čím dál víc oblíbenější hořický festival The Legends Rock Fest v příjemném prostředí u Masarykovy věže je již odstartovaný a skalní fanoušci svoji vstupenku na příští ročník mají určitě zakoupenou. Řada z vás na festivalu byla poprvé a byla by škoda, aby vám tahle skvělá akce unikla.

Zakoupení limitované edice dárkových setů pro dvě osoby a vstupenek za akční ceny je možné si koupit na e-shopu webových stránek festivalu pohodlně z domova. Set zahrnuje 2 x vstupenku, 2 x tričko dle vlastního výběru, bonus fest samolepka 2020 ZDARMA. Při aktuálně nejvýhodnější ceně celo festivalových vstupenek 649,-Kč/ ks Vstupenka z předprodeje (památeční látkový ID náramek s vyšívaným logem festivalu) zahrnuje dále možnost umístění stanu a parkování v zóně stanového městečka, kde je účtován symbolický servisní poplatek 50,-Kč - auto a 50,- Kč- stan. Jednorázový servisní poplatek platí na celý festival. Včasný nákup za akční ceny je opravdu nejvýhodnější, protože jako každý rok se ceny budou zvyšovat. Hudební knihovna opět ráda přijme pozvání a společně si s vámi bude užívat, jako každý rok, tu báječnou atmosféru festivalu. Tak na viděnou 17.-18. července 2020 v Hořicích!

 

GALERIE


ZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
Aneta Langerová a Korben Dallas vyrážejí se společným EP na turné
06.07.

Aneta Langerová a Korben Dallas vyrážejí se společným EP na turné

Rozhodnutia, Čekám, Hlína, Konečně, Chladná a Smej sa. To jsou názvy písniček, které Aneta Langerová a skupina...


Dorota Nvotová sa s otcovou smrťou vyrovnáva novou pesničkou
05.07.

Dorota Nvotová sa s otcovou smrťou vyrovnáva novou pesničkou

Písalo sa toho veľa - podrezané žily po smrti Jara Filipa, absencia Jarovej otcovskej ruky v detstve. Túto pieseň...


,,Koronakrize byla pro naši novou desku takové menší PR,“ říká houslista kapely Zrní
05.07.

,,Koronakrize byla pro naši novou desku takové menší PR,“ říká houslista kapely Zrní

Kladenská kapela Zrní začíná po vydání alba Nebeský klid a nucené pauzy od vystupování opět koncertovat. Houslista...


Nová pražská letní scéna vznikla na Žižkově
05.07.

Nová pražská letní scéna vznikla na Žižkově

Mezi Vítkovem a křižovatkou Ohrada na pražském Žižkově se v době koronavirové pandemie pilně pracovalo...


Písničkář Láska si na Desku přizval řadu známých hostů
03.07.

Písničkář Láska si na Desku přizval řadu známých hostů

Jeden z nejaktivnějších písničkářů současnosti, Láska, vydává debutové album s názvem Deska. Obsahuje již...


» zobrazit více...


RECENZE
PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru