Program 9. ročníku The Legends Rock Fest 2020, ale i tradiční limitovaná edice dárkových setů

Jediné vystoupení kapely Alice v původní sestavě

Tato plzeňská skupina vznikla v roce 1990 a založil ji bubeník Jiří Mikeš Milý, který pozval na post zpěváka Dana Bártu, se kterým hrál v jiných bigbeatových kapelách. Po necelém roce vyjela Alice společně s kapelou Lucie na turné a první album Yeah! spatřilo světlo světa v roce 1991 Produkce se ujal David Koller. Následovala CD Ústa hromů (1992) a Alice (1995) Od roku 1997 koncertovala Alice jen sporadicky. Videoklip k písni Slepej, mladej, mrtvej odvysílala americká MTV Od konce roku 2005 nastaly určité změny v sestavě, ale ty vydržely jen do podzimu 2007. Nyní koncertuje Alice v původní sestavě, ale opravdu pouze příležitostně. Srdce fanouška určitě zaplesá, v Hořicích tahle parta muzikantů totiž vystoupí a určitě to rozbalí tak jako dřív!

Skvěle sestavený program, který zaručeně potěší nejednoho fanouška!

Rozhodně potěší koncert kapel Arakain, Doga, nebude chybět tolik oblíbený Komunál nebo Trautenberk. Další kdo rozčeří pomyslné vody festivalu je kapela Horkýže Slíže, Wohnout, X-Core, legendární Turbo, Seven v čele s Honzou Kirkem Běhunkem, ale i na skupinu, která charakterizuje svou hudbu jako gothic rock. Vznikla roku 1990 z punkové kapely HNF (Hrdinové nové fronty)a první album Amulet s hity Justina nebo Růže a kříž, vydali o dva roky později. Ano, uhodli jste správně! V Hořicích vystoupí i skupina XIII. století, která vydala v květnu 2019 nové album Frankenstein. Samozřejmě nesmíme zapomenout na další kdo vás určitě rovněž zaujme: Madam Royal,Eclipsis,Deviant CZ nebo Elleanor.

Vánoce se blíží a vy můžete věnovat originální dárek

Předprodej na čím dál víc oblíbenější hořický festival The Legends Rock Fest v příjemném prostředí u Masarykovy věže je již odstartovaný a skalní fanoušci svoji vstupenku na příští ročník mají určitě zakoupenou. Řada z vás na festivalu byla poprvé a byla by škoda, aby vám tahle skvělá akce unikla.

Zakoupení limitované edice dárkových setů pro dvě osoby a vstupenek za akční ceny je možné si koupit na e-shopu webových stránek festivalu pohodlně z domova. Set zahrnuje 2 x vstupenku, 2 x tričko dle vlastního výběru, bonus fest samolepka 2020 ZDARMA. Při aktuálně nejvýhodnější ceně celo festivalových vstupenek 649,-Kč/ ks Vstupenka z předprodeje (památeční látkový ID náramek s vyšívaným logem festivalu) zahrnuje dále možnost umístění stanu a parkování v zóně stanového městečka, kde je účtován symbolický servisní poplatek 50,-Kč - auto a 50,- Kč- stan. Jednorázový servisní poplatek platí na celý festival. Včasný nákup za akční ceny je opravdu nejvýhodnější, protože jako každý rok se ceny budou zvyšovat. Hudební knihovna opět ráda přijme pozvání a společně si s vámi bude užívat, jako každý rok, tu báječnou atmosféru festivalu. Tak na viděnou 17.-18. července 2020 v Hořicích!

 

GALERIE


ZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
Počítačová hra nebo online festival? Obojí! Rock for People In the Game uspořádal hudební akci ve virtuálním světě
09.02.

Počítačová hra nebo online festival? Obojí! Rock for People In the Game uspořádal hudební akci ve virtuálním světě

Prázdné místo po živých vystoupeních se v srdcích hudebních fanoušků koncem ledna pokusil alespoň trochu...


Hidden Orchestra natočili jakýsi nekonečný soundtrack ke hře Creaks
11.01.

Hidden Orchestra natočili jakýsi nekonečný soundtrack ke hře Creaks

K vytvoření soundtracku k nové puzzle adventuře Creaks angažovalo pražské studio Amanita Design multiinstrumentalistu...


Všechno má svůj čas
11.01.

Všechno má svůj čas

Tak zní název prvního společného dílka Jožky a Emana, ale podle mne to také dobře vystihuje jejich součinnost....


Ambientní projekt "Low Zero" vzdává hold Davidu Bowiemu
11.01.

Ambientní projekt "Low Zero" vzdává hold Davidu Bowiemu

Teprve měsíc zpět vyšla prvotina ambientního projektu Low Zero and the Unknown Pornography Sirens a už tu máme další...


Po Davidu Stypkovi se nám bude hodně stýskat
10.01.

Po Davidu Stypkovi se nám bude hodně stýskat

Odchod každého mladého člověka bolí. V případě zpěváka, kytaristy, básníka, skladatele a textaře Davida...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Rebellion
07.01.

Rebellion

» Kapriola

Slezská rockmetalová kapela Kapriola vydala na sklonku roku 2020 své...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru