Fórum Karlín alá magická škola Melanie Martinez

Při minulé návštěvě Prahy sužovala Melanii ošklivá nemoc, letos se k nám už zpěvačka vrátila v plné síle. Natěšeným fanouškům ukázala nejen svůj obrovský talent, ale i velkolepou vizuální show.

Jako první se pražskému publiku představila mladá zpěvačka Naaz, jejíž vystoupení podpořil i skvělý zvuk a oku lahodící barevné nasvícení. Přestože se ocitla v nevděčné pozici předskokana, dostalo se jí pozornosti hodné hvězdy večera. Její zpěv sborově doprovázela celá hala a hned dvakrát se jí podařilo celý Karlín rozsvítit telefony. Nedá se než očekávat, že se k nám Naaz jistě zase brzy vrátí.

Melanie, kterou netrpělivě očekávaly stovky fanoušků inspirovaných její originální vizáží, ovládla pódium před devátou s úvodní písní Wheels On the Bus. A rozhodně se bylo na co dívat. Zpěvačka sehrávala přímo na pódiu i scény z videoklipů za pomoci zkušených tanečníků, pompézních projekcí, tématických rekvizit a výpravných kostýmů. Melanie tak stanula před fanoušky jako loutka, obrovský dort, nebo kroužila po pódiu uvázaná na nemocniční lůžko s písní Nurse's Office, to vše za doprovodu jejího příjemného hlasu. Vybrané písně byly dokonce doplněny o tématickou vůni a ke konci fanoušky zasypala náruč růžových konfet. 

Jedinou nevýhodou byly delší prostoje mezi jednotlivými písničkami se ztemnělým pódiem, které takováhle show vyžadovala - rekvizity se totiž s každou písní měnily a zpěvačka se téměř před každou z nich musela převléct do nových šatů. Tyto pauzy byly většinou vyplněny krátkými videi pojatými jako školní "lekce", které šířily mezi přítomné pozitivní zprávy o sebepřijetí.

Většinu setlistu tvořily písně z nového alba K-12. Ty jsou součástí stejnojmenného filmu a chronologicky na sebe navazují, aby vyprávěly příběh školou povinné Crybaby. Melanie stejné řazení volila i pro živé vystoupení. Jako přídavek pak zazněly oblíbené kusy Mad Hatter a Alphabet Boy a nový, dosud nevydaný Fire Drill.

Melanie Martinez tímto večerem dokázala své pěvecké kvality, talent a nezměrnou míru kreativity. Její jméno stoupá od samých začátků prudce vzhůru a po večerním pondělku je jasné, že se od této nadějné umělkyně ještě dočkáme velkých věcí.

Autorka textu: Karolína Klenková 

Autorka fotografií: Monika JetelováGALERIE

Související obsah:

» Melanie Martinez představí Praze své druhé album   (Karel Souček, 20. 12. 2019)
» Melanie Martinez v Praze!   (Monika Jetelová, 20. 09. 2019)


ZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
Fotoreportáž z pražského koncertu kapely Poletíme?
21.02.

Fotoreportáž z pražského koncertu kapely Poletíme?

Stále populárnější kapela Poletíme? vystoupila ve středu 19. února v Lucerně Music Baru. O jejich popularitě svědčí...


TrutnOFF BrnoON. Legendární festival se vrací!
20.02.

TrutnOFF BrnoON. Legendární festival se vrací!

Nejstarší festival svého druhu, legendární "Fotr všech festivalů”, Trutnoff, přezdívaný Český Woodstock,...


Giudi a Mejla z Vypsané Fixy mají společný singl
20.02.

Giudi a Mejla z Vypsané Fixy mají společný singl

Giudi vydává nový singl a ke spolupráci si tentokrát vybrala Mejlu, kytaristu ze skupiny Vypsaná Fixa. Po něm získala...


Podbrdská hospoda, Těně a punk rockový koncert
20.02.

Podbrdská hospoda, Těně a punk rockový koncert

Na hudební párty v Podbrdské hospodě Těně zahrály tři rokycanské kapely. Sobotní večer 15. února...


Nový festival Kollerfest na Vranovské přehradě pod taktovkou muzikanta Davida Kollera
19.02.

Nový festival Kollerfest na Vranovské přehradě pod taktovkou muzikanta Davida Kollera

Nebude chybět Kollerband se speciálním programem David Koller se podílí na dramaturgii i konceptu festivalu a uskuteční...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Everyday Life
16.02.

Everyday Life

» Coldplay

Skupina COLDPLAY vydala nové album. Deska Everyday Life je...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru