Tachov – Ještě Jeden Fest vol. 8

Poněkud komornější, o to však srdečnější přehlídka skvělé muziky proběhla tuto sobotu 24. srpna 2019 v Tachově. Příjemné prostředí, nádherné počasí a nabitý line up přilákaly do areálu bývalého koupaliště několik stovek fanoušků festivalové atmosféry. Vrcholem hudební akce se stalo vystoupení S.P.S. a Vildy Čoka, kdy na parketě nebylo k hnutí.

Digger

Metalová kapela založená 2012 se stěžejním albem Dig For Victory (2016) byla tou první formací, která se ucházela o pozornost neustále přicházejících hostů. Jako rozjezdovka to neměla jednoduché, napříč tomu představili muzikanti velkou část svého anglicky zpívaného repertoáru.

S.A.S.

Nýřanští punkeři jsou v poslední době žádanou značkou mnoha hudebních akcí. Potvrdili to i dnes, kdy po úspěšném setu odjížděli na další festivalovou sešlost. Zde v Tachově zanechali zřetelný otisk, který podtrhla i místní regionální televize.

Kohn
Rocková skupina pohybující se na pódiích od 2011 má ve veřejnosti mnoho příznivců všech věkových kategorií, které melodický playlist dokáže oslovit. Frontman Tomáš Navrátil doplněný zpěvem klávesáka Honzy Růžičky u tachovských výrazně zabodoval.

E.O.S.

Se stochovskými tvrďáky jsme se přehoupli do druhé poloviny festu. Na osazenstvo vytáhli česky zpívané texty v parádním hard core metalovém balení. Skoky, sóla a kompletní scéna nabízely hostům to nejlepší, co se do hodinového bloku dokázalo vměstnat.

S.P.S.

Početné publikum u zábran si ani o přestávce moc neoddechlo. Spousta příznivců punkových S.P.S. si vystála první linii jen proto, aby byli co nejblíže oblíbeným muzikantů. Chytlavé texty podpořené svižnými punkovými melodiemi sklidili zasloužený aplaus.

 

Vilém Čok & Bypass

Originální a nenapodobitelné show Viléma Čoka s Bypassem přitahuje čím dál více pozornost fanoušků. Sršící jiskry, kouřové efekty a létající konfety umocnily velice zdařilé představení. Jako doplněk Vildovi dnes posloužilo známé Thorovo kladivo, na mikrofonu pověšený kostlivec a navíc nám ukázal kousky s laserovou rukavicí.

Coward 

Po loňském úspěšném bloku se tu thrash metaloví muzikanti objevili znovu. Parádní set dobíjející baterky snad každému, kdo se v areálu pohyboval, okořenil duet zpěváka Jardy s hlavním pořadatelem Františkem Matouškem. Spokojené obecenstvo si žádalo přídavky, kterých se jim s pokročilou noční hodinou dostalo jen sporadicky.
Autor textů a fotografií: Luděk Blovský
GALERIE


ZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
Kytarový pohodář Rocky Leon míří do Brna
25.02.

Kytarový pohodář Rocky Leon míří do Brna

Kočovný muzikant Rocky Leon ovládá nejen kytaru a ukulele, ale osvojil si i práci s loopovými přístoji, které...


Rocková babička Suzi Quatro se vrací do Brna
25.02.

Rocková babička Suzi Quatro se vrací do Brna

Rocková zpěvačka, herečka a multi-instrumentalistka Suzi Quatro se ve čtvrtek 27. února představí v brněnském...


Metalový rozjezd a rockové přistání v RC Prdel Beroun
25.02.

Metalový rozjezd a rockové přistání v RC Prdel Beroun

Další z nekonečné řady koncertních večírků ve známém berounském rockáči měl v pátek 21. února...


Michal Hrůza přináší světlo do tmy. Na desce i koncertech.
24.02.

Michal Hrůza přináší světlo do tmy. Na desce i koncertech.

Světlo do tmy je název nové desky Michala Hrůzy a jeho kapely. Titulní skladba, ke které už zpěvák představil videoklip, dala...


Českého lva doprovodí do filmové manéže Tata Bojs
24.02.

Českého lva doprovodí do filmové manéže Tata Bojs

Za necelé dva týdny vyhlásí Česká filmová a televizní akademie (ČFTA) nositele výročních cen Český lev....


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Návštěva z vesmíru
25.02.

Návštěva z vesmíru

» CheckPoint

Páté studiové album kapely CheckPoint Návštěva z vesmíru vychází...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru