Rockový festival Radia Čas Rock aneb to nejlepší z naší rockové scény

Holba Rock na grilu již po osmé!

Radio Čas Rock oslaví osmé narozeniny pořádným mejdanem a zváni jsou všichni! Dvoudenní rockový festival Radia Čas Rock v pátek 26. a v sobotu 27. července se promění areál letiště v Opavě-Kylešovicích. Místo kde to rozparádí kapely Porta Inferi, Motorband, Doga, BSP, Vilda Čok & Bypass, Bastard, ForrestJump, Cocotte Minute, Penzistor, Škwor, Citron, Lautr, Dymytry a Morčata na útěku.

Jedinečné složení line-upu slibuje to nejlepší z české rockové scény – během dvou dnů a na jednom místě! Česká metalová kapela Dymytry, která v roce 2017 v anketě Český slavík Mattoni obsadila 6. místo a v anketě Žebřík 2. místo, navíc na pátek chystá specialitu. Člen kapely Miloš Meier, jeden z nejuznávanějších a nejvytíženějších bubeníků v České republice, předvede neuvěřitelné věci v bubenické show Drumming Syndrome. V areálu najdete i Fun zónu, kde můžete relaxovat v pauze mezi kapelami a vyzkoušet nejrůznější atrakce pro děti a všechny, kteří odmítají dospět. Nebudou chybět záchytná parkoviště, kyvadlová doprava, dvě stanová městečka.

 „K mání bude oficiální merchandise – povinná výbava každého pravého rockera. A to včetně oblíbených triček ze speciální edice Radia Čas Rock, bez nich nemůžete z Holba Rock na grilu 2019 odejít! To nejlepší pivo z pivovaru Holba poteče proudem a hladem taky nezůstanete. Těší se na vás celá naše rocková banda v čele s moderátory, které konečně uvidíte v celé kráse," zvou organizátoři z Radia Čas Rock.

První ročník tohoto festivalu se konal v roce 2013 a z malého rodinného festivalu se během dvou let rozrostl na akci pro několik tisíc lidí. Vzrůstající návštěvnost a rostoucí nároky na kvalitu zázemí rockery v roce 2015 přivedly na velkou plochu „letiště" v Opavě-Kylešovicích. Festival už stihl přivítat spoustu hvězd rockového nebe, třeba Traktor, Tublatanku, Progress 2, Harlej, Aleše Brichtu, Trautenberk, Metalindu a spoustu dalších.

 

GALERIE


ZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
Black metal z orientu již za dva dny v Brně
21.01.

Black metal z orientu již za dva dny v Brně

Již ve čtvrtek 23. ledna bude brněnský klub Melodka hostit unikátní black metalovou přehlídku. Vystoupí kapely z míst,...


Svůj pěvecký debut pokřtí Beata Hlavenková již tento čtvrtek v Paláci Akropolis
21.01.

Svůj pěvecký debut pokřtí Beata Hlavenková již tento čtvrtek v Paláci Akropolis

Jako klavíristka a skladatelka se Beata Hlavenková představila na labelu Animal Music už čtyřikrát. Její druhé...


Punkový večírek v Radobytcích
21.01.

Punkový večírek v Radobytcích

Obec Radobytce na Písecku se stala centrem dění mnoha příznivců punkové muziky na soukromé párty. Ve velice zajímavém...


Zpěvačka LP, melancholici Tindersticks i funky souloví Black Pumas na letošních Colours of Ostrava
20.01.

Zpěvačka LP, melancholici Tindersticks i funky souloví Black Pumas na letošních Colours of Ostrava

Impozantní hlas, obrovské charisma, bezprostřední komunikace s fanoušky, nezapomenutelný koncert a pro mnohé...


Přehlídku rozmanitosti naší hudební scény zažijete právě na Metronome Prague 2020
19.01.

Přehlídku rozmanitosti naší hudební scény zažijete právě na Metronome Prague 2020

Alternativní post-rock a punk přes melancholickou elektroniku až po hravé popové tóniny. Česká hudební scéna...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Ghost Army
19.01.

Ghost Army

» Vanessa

„Před nějakou dobou jsme se rozhodli Vanessu zabít a uspořádali jsme poslední...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru