Přehlídku rozmanitosti naší hudební scény zažijete právě na Metronome Prague 2020

Alternativní post-rock a punk přes melancholickou elektroniku až po hravé popové tóniny.

Česká hudební scéna toho letos na festivalu nabídne opravdu hodně. Program obohatí umělci Moimir Papalescu & The Nihilists, Kafka Band, Berenika Kohoutová a Lenny. Zamíříme do popových vod se zpěvačkou a herečkou Berenikou Kohoutovou! Jak všichni víme z jejího hitu, které se stalo vírální senzací internetu - když se nudí, dělá stojky. Nám kromě stojek ukáže své vtipné a autentické vystoupení, které představuje s nadhledem podanou sondu do vztahové problematiky. Hit Hell.o od okouzlující Lenny, která si se svojí nezaměnitelnou osobností a hlasem v hudbě úspěšně razí svojí vlastní cestu již od malička zná každý a taky nedočkavě čeká na její druhé studiové album, které je opravdu na spadnutí!

Velký návrat po 13 letech hlásí hudební trio Moimir Papalescu & The Nihilist a to ve své původní sestavě. Těšit se můžeme i na nové album a skvělou show kapely. Do melancholické elektroniky zahalí svoji stage literárně-hudební projekt Kafka Band složený z předních českých umělců. Jejich nejnovější album a vystoupení pohlcuje svými elektronickými tóny hluboko do temného a podmanivého světa Kafkova románu Amerika.

Hudební přehlídka pokračuje elektronickým, písničkářským a rapovým žánrem.

Představí se Bratři, FVLCRVM, Tomáš Klus, ale i Kapitán Demo. Bratři Ondřej a Jirka jsou energická dvojčata z Prahy se zálibou v modulárních syntetizérech a elektronické hudbě, tvořící pod vlivem prvků techna a experimentální elektroniky. Jejich hudbu tvoří směs melodických beatů prolínajících akustický zvuk živě hraných bicích s elektronickými samply a basovými linkami.Tomáš Klusje jedna z nejslavnějších osobností naší současné scény a občansky aktivní umělec, má za sebou sedm alb, řadu turné a koncertů.Svým písničkářským rozměrem tvorby navazuje na tradici svých předchůdců, zdůrazňuje text a melodii. Kapitán Demoje satirické alterego Jiřího Buriana, kterého opravdu nejde přehlédnout. Jeho koncerty doprovází silná míra nadsázky a občas také projev znechucení nad současným stavem.

Stále je možnost udělat si radost z lístků limitované druhé vlny za cenu 1890 Kč. Spuštěn je také prodej jednodenních vstupenek za 1280 Kč,dvoudenních junior vstupenek za 1390 Kč a dvoudenních VIP za 3990 Kč.
GALERIEZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
Fotoreportáž z pražského koncertu kapely Poletíme?
21.02.

Fotoreportáž z pražského koncertu kapely Poletíme?

Stále populárnější kapela Poletíme? vystoupila ve středu 19. února v Lucerně Music Baru. O jejich popularitě svědčí...


TrutnOFF BrnoON. Legendární festival se vrací!
20.02.

TrutnOFF BrnoON. Legendární festival se vrací!

Nejstarší festival svého druhu, legendární "Fotr všech festivalů”, Trutnoff, přezdívaný Český Woodstock,...


Giudi a Mejla z Vypsané Fixy mají společný singl
20.02.

Giudi a Mejla z Vypsané Fixy mají společný singl

Giudi vydává nový singl a ke spolupráci si tentokrát vybrala Mejlu, kytaristu ze skupiny Vypsaná Fixa. Po něm získala...


Podbrdská hospoda, Těně a punk rockový koncert
20.02.

Podbrdská hospoda, Těně a punk rockový koncert

Na hudební párty v Podbrdské hospodě Těně zahrály tři rokycanské kapely. Sobotní večer 15. února...


Nový festival Kollerfest na Vranovské přehradě pod taktovkou muzikanta Davida Kollera
19.02.

Nový festival Kollerfest na Vranovské přehradě pod taktovkou muzikanta Davida Kollera

Nebude chybět Kollerband se speciálním programem David Koller se podílí na dramaturgii i konceptu festivalu a uskuteční...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Everyday Life
16.02.

Everyday Life

» Coldplay

Skupina COLDPLAY vydala nové album. Deska Everyday Life je...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru