Předvánoční projekt kapely Lanugo

Kapela připravila sérii nových písniček a svůj web proměnila v adventní kalendář. Tam si můžete každou předvánoční středu rozbalit vždy jednu skladbu. První byla již ve středu 29.11. a další budou následovat. 6. 12. a 31.12.

Samozřejmě kapela Lanugo chystá 21.12. již tradiční předvánoční koncert v pražském Jazz Docku. Tam uslyšíte všechny novinky poprvé na živo. Tento předvánoční projekt je současně předznamenáním vydání čtvrtého alba, připravovaného na druhou polovinu roku 2018.

"Letošní písně Lanuga stojí na kontrastech, kdy se napozadí milých a poklidných melodií v textu rozehrávají dramata každodennosti. Zdánlivě harmonické životní situace se mění v šílenství a potlačená realita se dere na povrch jako nedočkavé novorozeně," dodává k hudbě Lanuga producent Viliam Béreš.

GALERIE

Související obsah:

» Lanugo zve na oslavu svých deseti let   (Jitka Fialková, 08. 06. 2016)
» LANUGO oslavilo své desáté narozeniny a zraje jako víno   (Karel Souček, 01. 07. 2016)
» Svůj vysněný vinyl uvede kapela Lanugo v pražském NoD   (Karel Souček, 31. 03. 2015)
» Lanugo připravují dvoj-vinyl a vyjíždí na turné   (Jitka Fialková, 17. 02. 2015)


ZADEJTE KOMENTÁŘ


Zadání profilu interpreta

HUDEBNÍ ZPRÁVY
Hudební festival bez hudby: Doprovodný program festivalu Rock for People
28.04.

Hudební festival bez hudby: Doprovodný program festivalu Rock for People

Festival Rock for People letos znovu potvrzuje, že dávno není jen o hudbě. Doprovodný program pro 31. ročník nabízí...


Psychedelický večer s Tame Impala
26.04.

Psychedelický večer s Tame Impala

Nejlépe se týden odstartuje pořádným koncertem a shodou okolností v pondělí večer 20.4.2026  jeden takový...


Energie bez hranic - Natalie Jane
26.04.

Energie bez hranic - Natalie Jane

Pražské Rock Café se 24. dubna zaplnilo fanoušky, kteří přišli zažít večer plný emocí, silných vokálů...


Dva dny v pekle jménem Hard Karpaty Fest
26.04.

Dva dny v pekle jménem Hard Karpaty Fest

Hard Karpaty fest se vrací se svým druhým ročníkem a navazuje na úspěšnou premiéru z minulého roku, která položila...


Klip k novému singlu natáčeli UDG mezi palmami a kaktusy
25.04.

Klip k novému singlu natáčeli UDG mezi palmami a kaktusy

Bezejmenná je název nového singlu kapely UDG. Novinku s letním vibem doprovází videoklip, který vznikal v liberecké...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Třísky
19.04.

Třísky

» Nanday

Třísky je název druhého studiového alba pražsko-liberecké...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta