Kapitán Demo předvádí, jak parkují machové

Machoparking je název nového singlu renesančního umělce Kapitána Dema a jeho crow (Givi Kross i ProGram si také střihli sóla). Zároveň se jedná o ochutnávku z netrpělivě očekávané nové desky, která pod názvem Mládí v trapu vyjde letos na podzim.   

Veselou písničku doprovází videoklip, ukazující současný Kapitánův koníček. Během letních dnů se začal tento česko-italský umělec, milovník dobrého vína a vytříbeného vkusu závodně věnovat specifické motoristické disciplíně zvané Machoparking. Oč jde? Podívejte se, budete se určitě bavit. A navíc pochopíte, že za kolony na magistrále fakt nemůže Ředitelství silnic a dálnic ČR.    

 

„Jsem rád, že se disciplína Machoparkingu chytla i u fans. Každej den dostávám fotky a videa a mám dobrej pocit, že konečně taky dělám něco, co má smysl. Nová deska bude narvaná hitama a tenhle singl je toho důkazem. Bavte se, zlatíčka!" vzkazuje Kapitán Demo.
GALERIE



ZADEJTE KOMENTÁŘ


Hrady CZ

HUDEBNÍ ZPRÁVY
Písně Zuzany Navarové v nových aranžích rozezní Novou Spirálu
07.07.

Písně Zuzany Navarové v nových aranžích rozezní Novou Spirálu

Zuzaně Navarové do nebes je název koncertu, který provede posluchače celou hudební érou fenomenální české umělkyně....


Obscene Extreme nabídl v sobotu další nálož extrémní muziky
06.07.

Obscene Extreme nabídl v sobotu další nálož extrémní muziky

Čtvrtý festivalový den trutnovského Obscene Extreme přinesl od ranních hodin až do pozdních nočních hodin další...


Strašlivý Velký Developer si v klipu Prvního Hoře podmaňuje Karlín
06.07.

Strašlivý Velký Developer si v klipu Prvního Hoře podmaňuje Karlín

Syrový, nátlakový, tvrdý úvod s hravými samply a metalovým zpěvem otevírá Velkýho Developera, další pestrou...


Povaleč v obci Valeč na Karlovarsku slaví 20 let
05.07.

Povaleč v obci Valeč na Karlovarsku slaví 20 let

V letošním roce slaví festival Povaleč dvacáté narozeniny. Jubilejní ročník se odehraje od 6. do 8. srpna...


Natálie Tichánková se vrací do Československé televize šedesátých let
04.07.

Natálie Tichánková se vrací do Československé televize šedesátých let

Jak by vypadal televizní hudební pořad Československé televize v šedesátých letech, kdyby do něj místo dechovky...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
The Silent Architect
26.06.

The Silent Architect

» Teramaze

13. studiové album Australanů Teramaze vyšlo pod názvem The Silent...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta