Kapela Jelen a Míša Tučná roztančily Karlín

Sobotní večer, 15. prosince, patřil oblíbenci české hudební scény, kapele Jelen. Ve vyprodané hale pražského Fora Karlín hostili ve své Jelen Tour 2018 Míšu Tučnou, dceru legendy české country, Michala Tučného.

Ve tříhodinovém hudebním maratonu, kde se v roli předskokana představila talentovaná Tereza Balonová, zazněly krom písní Jelenů i nadčasové hity Michala Tučného. Toto propojení jim dodalo díky „jelením aranžím" unikátní kouzlo. Country, folk, bluegrass, roots music, to vše se propojilo do jednoho kompaktního sugestivního celku. Míša Tučná zazpívala pár otcových hitů - za doprovodu kapely i v sólovém akustickém provedení. Obojí jí slušelo. Nedílnou součástí kapely Jelen je oblíbená zpěvačka Kateřina Marie Tichá. Ta, stejně jako kapela, zraje v projevu a rezonuje nejenom na povrchu, ale dotýká se především srdcí svých fanoušků.Jelen tradičně táhne, a to jak mladé, tak i starší posluchače. Chytlavé refrény, autenticita a neustále přítomná, nefalšovaná vřelost. Na to vše se můžete těšit, jak pod širým nebem, tak v koncertních sálech. Kapela se neztratí ani v tak velkoformátovém prostředí, jakým je Forum Karlín. V turbo nasazení se jede od prvního až do posledního tónu, bez jediné známky únavy. Výsledný efekt pražského koncertu navíc umocnily dokonale propracované světelné projekce. Fanoušci zpívali, skandovali, tančili. Po zásluze se pak dočkali odměny v podobě dvojitého přídavku a autogramiády.

Pražská sedmičlenná formace je zárukou profesionality a zábavného projevu. V mžiku dokáže přítomné publikum rozproudit. Především však díky nesmírné otevřenosti frontmana kapely, Jindry Poláka, je Jelen značkou, bez které si lze českou hudební scénu jen těžko představit. Vždyť který z našich či zahraničních zpěváků by po několikahodinovém hudebním maratonu byl po koncertu pokaždé k dispozici všem svým fanouškům? Jelen ano. Také díky tomu je pořád žádaný a výjimečný.

Foto: Petr Klapper, Petr Kozlík
GALERIEZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
Rockový festival Radia Čas Rock aneb to nejlepší z naší rockové scény
24.06.

Rockový festival Radia Čas Rock aneb to nejlepší z naší rockové scény

Holba Rock na grilu již po osmé! Radio Čas Rock oslaví osmé narozeniny pořádným mejdanem a zváni...


24. ročník Keltské noci láká na muziku i krásné výhledy
24.06.

24. ročník Keltské noci láká na muziku i krásné výhledy

Festival s nejlepším výhledem a festival pořádaný v nejvyšší nadmořské výšce v České republice....


Na Hradecký slunovrat za hudbou i vypiplanou gastroscénou
23.06.

Na Hradecký slunovrat za hudbou i vypiplanou gastroscénou

Hradecký slunovrat láká návštěvníky nápaditou hudební dramaturgií, výrazně se lišící od běžných festivalů,...


Roboti z minulého století ovládli festival Metronome
23.06.

Roboti z minulého století ovládli festival Metronome

Nejkratší nocí se přehoupl program festivalu Metronome do druhé půlky. Na návštěvníky čekala velmi pestrá...


The Legends Rockfest Hořice láká na Zemětřesení a větší komfort
23.06.

The Legends Rockfest Hořice láká na Zemětřesení a větší komfort

Tradičně třetí červencový víkend se v Hořicích pravidelně koná The Legends Rockfest – festival, který si za osm let existence vybudoval...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Old Shootterhand
19.06.

Old Shootterhand

» Šustr Dan

Old Shootterhand je název prvního sólového alba skladatele a textaře...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru