Festival Krásný ztráty Live ve Všeticích zahájí písničkář a hudebník Ivan Hlas

Festival bude! Vzkazuje hudebník a garant festivalu Michal Prokop, ale i organizátoři festivalu

Nařízené omezení kapacity akcí na 500 lidí totiž platí pouze pro vnitřní prostory a festival, který se odehrává na statku ve středočeských Všeticích, probíhá venku. Program proběhne na dvou scénách a mimo hudebních zážitků se návštěvníci mohou těšit i na unikátní předpremiéru dokumentu Až si pro mě přijdou, který o Prokopovi natočil filmař a muzikant Jiří Vondrák. Poslední vstupenky za zvýhodněnou cenu na festival pro tisíc diváků jsou k dispozici na webových stránkách festivalu www.krasnyztraty.cz.

Během pátečního odpoledne vystoupí v oblíbeném uskupení Ivan Hlas Trio. Dalším účinkujícím je neméně známá kapela původem z Ostravy Buty. Ti si společně s návštěvníky najdou místo, kde se dobře kouří a kde horké slunce do nápojů nepíchá. Přivítají tak večer a garanta festivalu Michala Prokopa se skupinou Framus Five. Do noci se pak budou rozléhat skladby legendární kapely Hudba Praha a skupiny Laura a její tygři.

Sobotní odpoledne zahájí premiéra filmu Až si pro mě přijdou, na kterou naváže Michal Prokop Trio se svým akustickým koncertem. Během odpoledne se na hlavní scéně vystřídá nestárnoucí Luboš Pospíšil + 5P, a kritikou i veřejností stále více ceněná kapela Lanugo. Hlavní čas bude pak patřit skupině Monkey Business, která letos slaví dvacet let na hudební scéně. Program na hlavní scéně pak uzavře vynikající, několika Anděly oceněná mladá skupina The Atavists, hrající dynamický stoner-rock v mixu šedesátkového rhythm and blues. Krásný ztráty Live budou letos ve Všeticích probíhat na dvou oddělených scénách. 

První scéna pod širým nebem nese název celého festivalu a ta druhá podle statku, kde se festival pravidelně koná, Všetická jízda! 

Právě ta bude věnována nejen novým tvářím, ale i legendám české alternativní hudby. Jednou z nich je například skupina Našrot nebo post-rockoví Nauzea Orchestra, nebo stoner-rock black kapela z Benešova Edith které mají svůj set v sobotní večer. Ten páteční bude patřit například formaci Strom stínu, uhrančivému seskupení Jiříkovo vidění, ale pobaví vás i Jedovatý pushupky Kapacita festivalu je opravdu hodně omezená a zájemci o vstupenky by neměli váhat. Na stránkách festivalu jsou k dispozici speciální ubytovací balíčky, díky kterým si divák nemusí lámat hlavu, kde nakonec pohodlně přespí. Krásný ztráty Live se opravdu uskuteční a to i díky krásné přírodní lokalitě s rozsáhlými plochami zeleně, umožňujícími případné rozestupy, s maximálním důrazem na bezpečnost návštěvníků vzhledem k aktuální covid situaci.

GALERIEZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
Poutníci se na narozeninových koncertech sejdou v nejsilnější sestavě
12.08.

Poutníci se na narozeninových koncertech sejdou v nejsilnější sestavě

Kdo by neznal hity Napsal jsem jméno svý na zdi, Pojďme se napít, Hvízdání nebo Panenka. Nyní je budou moci posluchači...


Polští Vader si prodlouží zářijové turné. Přijedou i do Prahy a Brna
11.08.

Polští Vader si prodlouží zářijové turné. Přijedou i do Prahy a Brna

Je tomu měsíc, co si polská death metalová ikona Vader naplánovala náhradní koncerty z letošního jara do Bratislavy...


Kapela Napořád natáčí s britským producentem Clintem Murphym
11.08.

Kapela Napořád natáčí s britským producentem Clintem Murphym

Půl roku to trvalo, ale členové kapely Napořád se dočkali. Od pondělí 10. srpna začínají v nahrávacím...


Legendární Orient se na berounských prknech opět představil ve velice dobrém světle
11.08.

Legendární Orient se na berounských prknech opět představil ve velice dobrém světle

Berounský RC Prdel měl na pátek 7.8.2020 v line upu dvě rockové položky. Premiérově se hostům ukázala...


Daniel Hope vystoupí v Praze na unikátní plovoucí scéně na Vltavě
09.08.

Daniel Hope vystoupí v Praze na unikátní plovoucí scéně na Vltavě

V rámci mezinárodního hudebního festivalu Struny podzimu vystoupí 19. září přímo na hladině Vltavy britský...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Vzhůru přes oceán
03.08.

Vzhůru přes oceán

» Vitacit

Vzhůru přes oceán je debutové album legendární heavymetalové skupiny...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru