Votvírák představuje první kapely a nabízí Happy hours

Pokud chcete víkend 15. a 16. června 2018 strávit na letišti Boží Dar ve středočeských Milovicích na multižánrovém festivalu Votvírák, ohlídejte si úterý 5. prosince. Na tento den připravili organizátoři Miulášské happy hours, kdy budou od 12 do 21 hodin k dispozici výhodně klubové karty. Klubová karta Standard bude za 250 Kč (místo aktuálních 299 Kč) a Klubová karta Kombi za 399 Kč (místo aktuálních 459 Kč).

  

„Pro návštěvníky chystáme skvělý a našlapaný program, a to nejen ten hudební. Opět pracujeme na nabitém lineupu festivalu, ale i bohatém doprovodném programu. Na festivalu Votvírák 2018 toho čeká návštěvníky opravdu hodně. O veškerých novinkách budeme postupně informovat," uvedla dramaturgyně festivalu Martina Jablanovská.     

A abyste nekupovali zajíce v pytli, mezi prvními potvrzenými interprety se objevují jména jako Divokej Bill, trojka Baláž, Střihavka, Pavlíček, alias BSP, oblíbený host festivalu Xindl X, rozjetí Sto zvířat a punkoví Pipes and Pints, kteří nedávno ohlásili svůj comeback s novým zpěvákem. Klubové karty lze zakoupit prostřednictvím festivalového webu a také v předprodejní síti společnosti Ticketstream.  

Související obsah:

» Votvírák dává velký prostor mladým talentovaným kapelám   (Karel Souček, 02. 06. 2015)
» Pavol Habera bude mít s Teamem na Votvíráku premiéru   (Karel Souček, 10. 04. 2017)
» Pipes and Pints jsou zpátky a představují nového zpěváka   (Karel Souček, 11. 11. 2017)
» Live album Divokýho Billa zavání novotou, ale přináší i vzpomínky   (Nikola Halmová, 21. 10. 2014)
» Písničkář Xindl X nám pěkně rozkvetl   (Karel Souček, 14. 05. 2014)


ZADEJTE KOMENTÁŘ


Zadání profilu interpreta

HUDEBNÍ ZPRÁVY
Jinjer vyhráli Duél s vyprodaným Roxy
21.02.

Jinjer vyhráli Duél s vyprodaným Roxy

Autorkou fotografií je Klaudia Ligačová. Letošní únor v pražském klubu Roxy byl nabitý špičkovým...


Michal Horák ohlašuje singlem Nedělej si naděje nové album
21.02.

Michal Horák ohlašuje singlem Nedělej si naděje nové album

Poté, co těsně před svátky klidu a míru opěvoval Michal Horák společně s Gentlemen singers měkké dary...


Midnight Swimmers otevírají singlem Mistakes téma závislosti na pornografii
20.02.

Midnight Swimmers otevírají singlem Mistakes téma závislosti na pornografii

Mistakes je název nového singlu kapely Midnight Swimmers, v němž otevírá témata digitální osamělosti,...


Petr Kolář natočil klip k písni V nebi snad ti prominou se svými syny
20.02.

Petr Kolář natočil klip k písni V nebi snad ti prominou se svými syny

Zpěvák Petr Kolář natočil nový singl V nebi snad ti prominou, který se nyní dočkal obrazové podoby. K písni,...


Syrová ženskost v podání The Last Dinner Party
20.02.

Syrová ženskost v podání The Last Dinner Party

Britská kapela The Last Dinner Party přivezla 17. února do pražského Fora Karlín výraznou a teatrální show v rámci...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Krushers of the World
18.02.

Krushers of the World

» Kreator

Krushers of the World je název šestnáctého studiového alba německé...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta