Předposlední zastávka Debustrolu na Tour 33 let Antikrista

Neuvěřitelných 33 let od založení slaví letos průkopník českého thrashe – mladoboleslavský Debustrol. A jak jinak si užít významné výročí, nežli koncertní šňůrou mezi věrnými fanoušky! Přesně takto si kapela naplánovala dlouhou tour napříč republikou s jedenácti zastávkami a velkým finále v Olomouci.

Rozjezdovkou se na dnešním metalovém dýchánku stala hořovická parta Amok. Na pódiích se objevují od 1999 a dodnes v kapele fungují dva zakládající členové – Erik Arnošt s kytarou a Jarda Pelán jako zpívající basák. Skupina se fandům představuje na podobných koncertech či festivalech a již několik let mluví o vydání třetího titulu, který je zatím v nedohlednu.

Třešínkou hořovické sešlosti se stal výše zmíněný Debustrol. Nadupaná kapela, v jejíchž hudebních pomůckách nechybí motorová pila. Výfukové zplodiny se po jejím sólu nekompromisně rozplynuly v předních řadách a hlasitý doprovod známých pecek umocnil parádní set. K narozeninám připravil Debustrol hudební Box se čtyřmi remasterovanými CD a pod názvem Příchod Antikrista (2019) se zajisté stane cennou relikvií skalních příznivců.
Text a foto: Luděk Blovský


GALERIE


ZADEJTE KOMENTÁŘ


Zadání profilu interpreta

HUDEBNÍ ZPRÁVY
INÉ KAFE vrací legendární Príbeh na koncertní pódia
20.05.

INÉ KAFE vrací legendární Príbeh na koncertní pódia

Pop-punková kapela INÉ KAFE připravuje výjimečný koncertní návrat k jednomu ze svých nejúspěšnějších alb Príbeh!...


Temný alt-pop fenomén Witchz opět v Praze
20.05.

Temný alt-pop fenomén Witchz opět v Praze

Witchz patří mezi jména, která v posledních letech redefinují hranice moderního popu. Jeho tvorba stojí na kombinaci...


Flo Rida roztančil O2 arénu svými největšími hity
20.05.

Flo Rida roztančil O2 arénu svými největšími hity

V pondělí 19. května se O2 aréna proměnila v místo plné energie, světelných efektů a známých hitů....


Lucie Dlabolová se v klipu Rodná Údolní vrací do brněnského dětství
19.05.

Lucie Dlabolová se v klipu Rodná Údolní vrací do brněnského dětství

V klipu Rodná Údolní se do brněnského dětství, dávných přátelství a bytu na Údolní ulici vrací zpěvačka,...


Signs of the Swarm: Tohle je ta nejnaštvanější forma kapely vůbec
18.05.

Signs of the Swarm: Tohle je ta nejnaštvanější forma kapely vůbec

Během večera narozeninového nedělního dne 30. ročníku festivalu Rock for People jsem si popovídal s dobře naladěnou...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Megadeth
06.05.

Megadeth

» Megadeth

Megadeth je eponymní sedmnácté studiové album thrashmetalové...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

PODCAST TŘI DECI
Tři Deci #30: Výroční akce
09.05.

Tři Deci #30: Výroční akce

Dnešní narozeninovou epizodou slavíme rok existence podcastu Tři Deci, a tak si budeme...