Pražské Strašnice zažijí opět speciální trojkoncert. Rocková Barča je zpět!

Speciální trojkoncert, na kterém to rozparádí Vilém Čok&Bypass, Jana Uriel Kratochvílová & Illuminati.ca, ale i Doktor Triceratops

Kdo má rád „klasiku" tak určitě přijde na koncert 21. listopadu, aby si opět užil atmosféru legendárního kulturního domu Barikádníků. Tenhle nářez parádní muziky je plánován na 19:00 hodinu (vstup do sálu od 18:00 hodin) Vstupné je 350,- vstupenky si můžete nyní zakoupit v KD Barikádníků nebo v síti Ticketportal. Den před a v den konání koncertu bude vstupenka za 390 Kč. Kulturní dům Barikádníků byl postaven v letech 1945–6 svépomocí účastníků pražského povstání z Prahy 10. Zejména před rokem1989se zde konala řada koncertů kapel mimo okruh oficiální kultury. V současné době se zde konají veřejné koncerty i uzavřené kulturní, společenské či politické akce. Domovskou zkušebnu má zde Pražský komorní orchestr.

Rocková Barča je zpět! Kdo tady nezažil koncert, jako by nebyl....

Jana Uriel Kratochvílová je textařka, skladatelka, ale hlavně zpěvačka, která má unikátní hlas od něžného sopránu až po basové hloubky. Nejen tím své fanoušky zaujme, ale i neopakovatelným světově naprosto originálním extravagantním projevem. Od začátku své kariéry svým spontánním projevem, kostýmy a líčením často předbíhala dobu. Je stále velmi energická a svými živými koncerty vždy přináší něco nového, neuvěřitelně dynamického! Vystupuje společně s rockovou kapelou Illuminati.ca, legendárního bubeníka, Jiřího George Hrubeše. Ten je skladatel většiny písní a společně s PavlemThorn Trnavským tvoří téměř celý obsah hudebního repertoáru s texty, které píše Jana Uriel Kratochvílová jak česky tak i anglicky.

Zpěvák a baskytarista Vilém Čokv roce1978 založil pražské punkové trio Zikkurat, ale v únoru 1981 uskutečnil svůj životní přestup do legendárního Pražského výběru. Byl hostujícím zpěvákem a baskytaristou skupiny Stromboli, kterou založil kytarista Výběru Michal Pavlíček. Na konci 80. založil skupinu Nová Růže, po jejím rozpadu to byla Delirium tremens…. V roce 2005 své první krůčky po pódiích zaznamenává kapela ByPass. Je nepřehlédnutelnou osobou české hudební scény. Jeho koncerty jsou nabité absolutní energií. Jak nové rockové fláky a nebo nestárnoucí hity Habaděj, Karel nese asi čaj, Ó hory, Holky Rohypnolky, My z Kačerova nebo Na Václavskym Václaváku, jsou vždy zárukou skvělého koncertu.

Pražská kapela Doktor Triceratops vás potěší vlastní originální tvorbou s českými texty ve stylu metalcore- crossover a pohybuje se na naší hudební scéně přes dvacet let. Jak by uvedla své pozvání na koncert? Jednoduše:" Vážení pacienti, tímto vás zveme na pravidelnou prohlídku. Doktor Triceratops otvírá svoji mobilní ordinaci opět v Praze!"ZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
Geronimo představují svůj vůbec první klip Tvoje
14.11.

Geronimo představují svůj vůbec první klip Tvoje

Pražská formace Geronimo koncertuje na klubové scéně i na českých letních festivalech od roku 2011. Její...


Marta Kubišová připomíná 30. výročí svobody koncertem a kompilací
14.11.

Marta Kubišová připomíná 30. výročí svobody koncertem a kompilací

Třicáté výročí začátku cesty ke svobodě a demokracii slaví Marta Kubišová výjimečným listopadovým koncertem...


Sziget vypouští aftermovie 2019 a spouští prodej vstupenek na rok 2020
13.11.

Sziget vypouští aftermovie 2019 a spouští prodej vstupenek na rok 2020

Obří festival v srdci Budapešti trvá sedm dní uprostřed léta a příští ročník Szigetu se bude konat od 5. do 11. srpna...


Album Old Shootterhand vychází na vinylu, nový klip odkazuje na Wenderse
13.11.

Album Old Shootterhand vychází na vinylu, nový klip odkazuje na Wenderse

Old Shootterhand je název debutového sólového alba Dana Šustra z Tiché dohody. Kromě CD podoby...


Na velkolepé show ve Foru Karlín vykročí Mydy Rabycad do nové etapy
13.11.

Na velkolepé show ve Foru Karlín vykročí Mydy Rabycad do nové etapy

Mydy Rabycad právě začínají s intenzivními zkouškami na jejich největší a nejnáročnější show ve Forum Karlín,...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Kvalita
12.11.

Kvalita

» Vypsaná Fixa

V rámci oslav čtvrtstoletí existence vydala kapela Vypsaná fiXa u svého...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru