Pohoda 2020 se změní na Pohoda In The Air 2020, naplno se se svými fanoušky potká až příští rok

Dvacátý čtvrtý ročník festivalu Pohoda se přesouvá na příští rok. Pohoda 2020 se tak v tradiční podobě neuskuteční, nahradí jí Pohoda In the Air. Naživo se na trenčínském letišti diváci potkají až 8. – 10. července roku 2021. Všechny letošní vstupenky zůstávají v platnosti, pořadatelé však všem, kteří budou potřebovat, garantují vrácení celé částky.
 
Přesun Pohody na rok 2021 považují pořadatelé po konzultacích se špičkovými epidemiology za nevyhnutelný. Věří, že opatření se postupně začnou zmírňovat, určitě se ale nebudou týkat událostí s tak vysokou návštěvností, kterou festival Pohoda každoročně má. Díky každodennímu kontaktu se zahraničními kolegy už nyní ví, že podobný vývoj se dá očekávat i v jiných zemích. Před zveřejněním přesunu komunikovali s dalšímy promotéry, agenty skupin, dodavateli, partnery i externími kolegy, společným jmenovatelem těchto debat bylo pochopení, vstřícnost a sounáležitost.I díky tomu mohou už nyní oznámit, že mnohá jména potvrzená na rok letošní budou s jitotou hrát i v roce 2021. Prvními znovu potvrzenými umělci jsou: The Libertines, Metronomy, Wolf Alice, Archive, black midi, Shame, Kokoroko, Marina Satti & Fonés, Black Country, New Road, Bazzookas, Wooze, Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs, Crack Cloud, Asmâa Hamzaoui & Bnat Timbouktou, Pengshui, Space Lady, Malox, Murman Tsuladze a Trupa Trupa. Velké díky patří umělcům, jejich agentům i manažerům. Další jména budou následovat již brzy, přidají se k nim i doposud nezveřejnění umělci, které začnou pořadatelé oznamovat už příští týden.

Přenos vstupenky / vrácení peněz / možnost darovat část sumy


Na stránce www.pohodafestival.sk byla zřízena sekce Pohoda 20 → Pohoda 21, ve které fanoušci najdou odpovědi na otázky k přesunu termínu festivalu spolu s informacemi o vstupenkách a třemi způsoby jak s nimi naložit.

Přenesení vstupenek na příští rok je tou nejlepší možností, jak festival v těchto časech podpořit a zároveň mít s předstihem lístek na další rok. Možnost přenosu se týká všech typů vstupenek včetně parkování či ubytování. Vstupenky s věkovým omezením (Junior/Kids) koupené před 15. dubnem budou platit i v případě, že jejich držitel bude mít o rok víc. K přenosu nejsou potřeba žádné další kroky, vstupenky, které jejich držitelé nevrátí do 15. 10. 2020, budou automaticky považované za platné.

Pořadatelé také chápou, že v současné situaci bude nevyhnutelná i možnost vrácení plné částky za zakoupené vstupenky. Na webu www.pohodafestival.sk najdou návštěvníci v sekci SHOP a Pohoda 20 → Pohoda 21 formulář s instrukcemi na jeho vyplnění včetně informací jak postupovat v případě, že vstupenka byla zakoupena online, na festivalu nebo v jiném autorizovaném předprodeji. Požádat o vrácení jakéhokoliv typu lístku je možné do 15. 10. 2020.Další alternativou, jak festivalu pomoci, je možnost darovat část sumy z ceny vstupenky na pokrytí už vynaložených nákladů spojených s přípravami letošního ročníku. Rozdíl mezi cenou a darem pošlou pořadatelé, podobně jako v případě plné refundace, nejpozději do 60 dnů spolu s dárkem z festivalového shopu včetně speciální edice věnované roku 2020. Na stejném webu nadále pokračuje předprodej vstupenek na příští rok. Koupě permanentky je další způsob, jakým je možné podpořit přípravy přesunutého ročníku.

Pohoda In The Air


Během „pohodovského" víkendu se pořadatelé rozhodli připravit akci Pohoda In The Air. Neumí si totiž představit, že by v termínu druhého červencového víkendu byli úplně bez kontaktu s návštěvníky, uměním a diskusemi. Charakter akce se pomalu konkretizuje, v plánu je zapojení trnavského letiště, různých aktivit, přenosů koncertů ale i archivních materiálů. Jeho podobu - ostatně jako každý rok - kunzultují i s místní hygienickou stanicí a autoritami. Zachování opatření, která budou v té době platit, považují za samozřejmost.
GALERIE

Související obsah:

» Pohodou 2014 sa niesol rock, pop, jazz i klasika   (Katarína Kuchárová, 22. 07. 2014)
» Letom svetom Pohodou 2014   (Katarína Kuchárová, 04. 08. 2014)
» Na Pohodě bude fakt pohoda   (Karel Souček, 23. 05. 2014)


ZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
Kapela Kryštof nabídne místo festivalů vánoční koncert
25.05.

Kapela Kryštof nabídne místo festivalů vánoční koncert

Dva roky čekali fanoušci kapely kolem Richarda Krajča na čtvrtý ročník série festivalů Kryštof Kemp, který...


První znovu potvrzená jména Colours of Ostrava 2021: Martin Garrix, Fatoumata Diawara, Wardruna
25.05.

První znovu potvrzená jména Colours of Ostrava 2021: Martin Garrix, Fatoumata Diawara, Wardruna

Mezinárodní hudební festival Colours of Ostrava, jehož 19. ročník musel být z důvodu koronavirových opatření přesunut...


Před deseti lety odešel Petr Muk, jeho sny však zůstanou
24.05.

Před deseti lety odešel Petr Muk, jeho sny však zůstanou

Dnes, tedy v neděli 24. května, uplyne smutných deset let od tragické smrti předního českého zpěváka...


Cermaque vyměnil folkový zpěv za alternativní rap
23.05.

Cermaque vyměnil folkový zpěv za alternativní rap

Včera, 22. května, vydali Indies ambiciózní album písničkáře Cermaque. Nese název Lament a podílely se na něm tři desítky...


Festival Pohoda 2021 hlásí další potvrzená jména
23.05.

Festival Pohoda 2021 hlásí další potvrzená jména

Dalšími znovu-potvrzenými jmény slovenského festivalu Pohoda 2021 jsou Thom Yorke, Glass Animals, Jenny Hval...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Hotspot
23.05.

Hotspot

» Pet Shop Boys

Legendární britská skupina Pet Shop Boys vydala v lednu 2020 svoji již...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru