Oslavu pětadvacetin pojalo Totální nasazení ve velkém stylu

Čtvrtstoletí své existence slaví sice slánská punkrocková kapela Totální nasazení celý letošní rok, ale vrchol oslav mají chlapci kolem Sváti Švába teprve před sebou. Uskuteční se již tento pátek 27. listopadu od 18 hodin v pražském klubu Rock Café a půjde o jediné neakustické hraní mimo probíhající unplugged turné. Totáči slibují dvouhodinový průřez celou svojí historií a navíc koncert bude natáčen jako live DVD.Co by to bylo za oslavu bez hostů? Na pódiu se objeví řada bývalých členů Totálního nasazení a také spřízněné skupiny Zakázaný ovoce, Deratizéři, Covers for Lovers a Reckless. Celou akcí pak bude provázet Petr Vydra, známý z populární stand up show Na stojáka. A samozřejmě dárečky, prvních dvě stě návštěvníků obdrží ke vstupence poslední DVD Charóne, ty jsi nás převez.

Na akci a vlastně i na všech dalších zbývajících letošních koncertech bude také možno si v originálním balení zakoupit speciální 17° polotmavé pivo Totální nasazení, které pro nás k našemu výročí uvařil slánský pivovar Antoš, " doplňuje pozvánku zpěvák a baskytarista kapely Sváťa Šváb, který TN s partou spolužáků slánského gymnázia zakládal na konci listopadu roku 1990.Letošní narozeninový rok zahájilo trio Sváťa, Karloss a Franky únorovým turné po Turecku. Na exotickou koncertní šňůru pak navázala řada dalších koncertů po klubech a kulturních domech, nabitá festivalová sezóna a právě probíhající podzimní akustické turné, které je v plném proudu. Už na konci února vydala kapela nové výběrové album s názvem 25 let Černobílý svět a o něco později další CD Unplugged Divadlo Slaný. Toto album, na kterém se nachází nejen loňský akustický živák, ale také tři zbrusu nové unplugged songy, bude pokřtěno v sobotu 28. listopadu na místě, kde přesně před rokem album vzniklo, tedy v Městském divadle Slaný.
GALERIEZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
Mirai v novém singlu vyzdvihují důležitost domova a zázemí
20.08.

Mirai v novém singlu vyzdvihují důležitost domova a zázemí

Skladba Hometown je předzvěstí druhého studiového alba Zpěváka Miraie Navrátila k napsání skladby inspiroval...


Rappeři Cavalier a Abde přicházejí s novými singly
19.08.

Rappeři Cavalier a Abde přicházejí s novými singly

Rappeři Cavalier a Abde, oba pod hlavičkou Championship Music, vydávají nové signly. Abde Trochu lásky a Cavalier...


Plexis vydává legendární TO na vinylu
19.08.

Plexis vydává legendární TO na vinylu

Pražská punková legenda Plexis, která hraje v aktuálním složení Petr Hošek, Dušan Lébl, Martin Švec a Eda Fröhlich, brzy...


Prasofest vol. 7 přilákal stovky fanoušků
18.08.

Prasofest vol. 7 přilákal stovky fanoušků

V areálu zasazeném do lesnatého podhradí zříceniny Vlčtejn našlo dočasný azyl několik stovek příznivců...


Brutal Assault 2019: Den čtvrtý
17.08.

Brutal Assault 2019: Den čtvrtý

Poslední čtvrtý den festivalu Brutal Assault přinesl kýženou změnu počasí. Jestli to byla změna k lepšímu nebo horšímu...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
In The End
04.08.

In The End

» Cranberries

In The End je název definitivně poslední řadové desky irské kapely...

FESTIVALY
Brutal Assault 2019: Den čtvrtý
17.08.

Brutal Assault 2019: Den čtvrtý

Poslední čtvrtý den festivalu Brutal Assault přinesl kýženou změnu počasí....

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru