Nelly přichází s dalším singlem a chystá se na koncerty s Ewou Farnou

Plout je název nového singlu mladé zpěvačky a herečky Nelly. Jedná se o příjemný taneční singl s moderním popovým zvukem, který vznikl v producentské dílně Marcela Procházky, známého pod pseudonymem Marcell. Nyní zpěvačku čeká nabitý podzim, kdy kromě koncertně nabitého programu vyrazí i na sedm speciálních koncertů s Ewou Farnou, účinkuje v muzikálu Kvítek Mandragory a pravidelně vystupuje v představení Trapas nepřežiju
 
Videoklip k singlu Plout režíroval Vojtěch Buchta (tvůrce klipů Charlie Straight, Majk Spirit a dalších) a jeho záměrem bylo vyjádřit text písně jednoduchou hereckou akcí na hranici pantomimy a výrazového tance. „Chtěl jsem to celé nechat zejména na Nelly a jejích hereckých schopnostech a komediálním talentu. K tomu jsem vytvořil minimalistické kulisy, kde rekvizity abstrahovaly do květin. Květina dokáže vyjádřit neuvěřitelné množství významů: hravost, něhu, strach, nezájem, odtažitost… i touhu k někomu patřit nebo touhu po nezávislosti," vysvětluje režisér Vojtěch Buchta.Nelly, vlastním jménem Nelly Řehořová, jenová výrazná tvář a hlas české hudební scény. Na podzim loňského roku vydala u Supraphonu své debutové EP V okamžiku, ke kterému vznikl i působivý videoklip Život je v okamžiku.Album pěti písní předznamenal první úspěšný singl Nad hladinou.Na celkovém výsledku se podíleli progresivní mladí autoři a producenti, jako je například zpěvák a producent Marcell, studio Creative Music House, písničkář a zpěvák Matěj Burda nebo Johny Machette.

„Když mám říct, na co jsem zrovna teď pyšná, je to právě písnička Plout. Pracovala jsem na ní opět s Marcellem, který napsal text i hudbu a nahrávku produkoval. Myslím, že je to zatím moje nejlepší písnička. Mám na ni skvělé ohlasy, tak doufám, že se bude líbit i fanouškům," dodává ke vzniku nového singlu Nelly, která zaujala ve filmech Strašidla, Špunti na vodě, Andílci za školou, v seriálu Přijela pouť či v muzikálech Muž se železnou maskou nebo Kocour v botách.
GALERIE


ZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
WWW Neurobeat zahrají na náplavce před nákladní lodí Altenburg 1964
19.09.

WWW Neurobeat zahrají na náplavce před nákladní lodí Altenburg 1964

WWW Neurobeat si po delší odmlce připravili samostatný koncert. Zahrají 26. září v Holešovicích na náplavce před dočasně...


Martin Geišberg predstavuje svoju novinku, Na Modrej Planéte, v tanečnejšom duchu
19.09.

Martin Geišberg predstavuje svoju novinku, Na Modrej Planéte, v tanečnejšom duchu

Známy slovenský dramaturg, režisér, pesničkár Martin Geišberg prichádza spoločne s inštrumentalistom Danielom...


Měchpijádu v Měcholupech ukončil rockový koncert
19.09.

Měchpijádu v Měcholupech ukončil rockový koncert

Tradiční sportovně zábavný den bývá v Měcholupech u Nepomuka zakončený rockovou tečkou. Nejinak tomu bylo i 14. září...


Lindsey Stirling zamíří pomocí virtuální reality do Universa
19.09.

Lindsey Stirling zamíří pomocí virtuální reality do Universa

Lindsey Stirling, americká houslistka, zpěvačka, tanečnice a skladatelka v jedné osobě, se po dvou letech...


Ofenbach přivezou do Roxy pozitivní energii
18.09.

Ofenbach přivezou do Roxy pozitivní energii

Francouzské hudební duo Dorian Lo a César de Rummel, které zná celý taneční svět jako Ofenbach, se vrací...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
The Secret
30.08.

The Secret

» Parsons Alan

Patnáct let od alba A Valid Path přichází britský skladatel, hudebník a producent Alan Parsons s novou,...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru