Mike Tramp na akustickém turné představí zcela nové album

Acoustic Solo Tour 2019

31.5. Kyjov, Kyjovský pivovar,1.6. Olomouc, Bounty Rock Cafe, 2.6. Praha, Vagon Music Pub&Club
Dánský zpěvák, skladatel a kytarista Mike Trampse nejvíce proslavil na přelomu 80-tých a 90-tých let v řadách své původní hard rockové formace White Lion. Po jejím rozpadu zakládá svou vlastní skupinu Freak Of Nature. S formací White Lion se vyznačovali svižnou melodickou písničkou a poutavou baladou, ale s Freak of Nature se přiklání spíše k tvrdšímu soundu. Tuto skupinu rozpouští po po vydání tří alb a věnuje se plně sólové dráze zhruba až do roku 2005 To se mu podaří oživit svůj původní band a koncertují po USA a Evropě až do roku 2008. V roce 2009 vydává opět pod svým jménem zcela nový počin – album „Mike Tramp & The Rock´N´Roll Circuz", přičemž si tento název vezme i jeho doprovodná kapela za svůj.

O rok později skupina zaujme poctou předčasně zemřelému zpěvákovi Black Sabbath, Ronnie James Diovi – skladbou nazvanou „Hymn To Ronnie". Nejnovější album Mike Tramp vyšlo v dubnu 2011 pod názvem „Stand Your Ground" a mimo jiné obsahuje právě onu skladbu, ale i hitový singl „Distance". Ač je to s podivem, tak se Mike Tramp vrací do ČR teprve po třetí. Poprvé to bylo jediné vystoupení před sedmnácti lety ve zlínském klubu Golem, podruhé tady byl téměř deset let poté na dvou vystoupeních v Praze a Olomouci. Tentokrát zahraje Mike Tramp sólově hned čtyřikrát. Tato jedinečná akustická vystoupení zároveň představí zcela nové album „Stray From The Flock", které bylo vydané na začátku března. Již při prvních tónech je patrné, že se vrací ke své syrovější podobě, z dob svých začátků.

Úvod večera ve Vagonu bude patřit pražské hard rockové formaci Nasty Ratz

Pod řeckým vydavatelstvím Sleaszy Rider Records v roce 2015 kapele vyšlo první dlouhohrající album "FIRST BITE” a rok 2017 byl zajímavý tím, že kapelu kontaktoval Beau Hill (WARRANT, EUROPE, RATT) Vznikl tak singl PRICE OF LOVE, který je zároveň prvním singlem z alba připravovaného na konec roku 2019.

GALERIE


ZADEJTE KOMENTÁŘ


Hrady CZ

HUDEBNÍ ZPRÁVY
Pátý den: Poslední velká party a pomalé loučení se Szigetem
24.08.

Pátý den: Poslední velká party a pomalé loučení se Szigetem

Pátý den už měl trochu jinou atmosféru. Bylo znát, že festival se pomalu blíží ke konci a největší hvězdy...


Čtvrtý den: Když Sziget ukázal, že největší show nemusí být jen o hudbě
24.08.

Čtvrtý den: Když Sziget ukázal, že největší show nemusí být jen o hudbě

Čtvrtý den Szigetu přinesl na Main Stage několik naprosto rozdílných podob hudebního vystoupení. Od sebevědomé...


Holešovický Areál 7 nás vzal na výlet do minulosti
24.08.

Holešovický Areál 7 nás vzal na výlet do minulosti

Kapela OMD vznikla v Anglii v roce, kdy jsem se narodila. Jejich hit Enola Gay z roku 1980 znal ve své...


JILUKA: japonská visual kei metalová smršť ovládne Distrikt
23.08.

JILUKA: japonská visual kei metalová smršť ovládne Distrikt

Japonská kapela JILUKA patří k výrazným představitelům současného visual kei metalu. Formace vznikla v roce...


Mladá energie a víkendový chaos – Feng míří do Prahy
23.08.

Mladá energie a víkendový chaos – Feng míří do Prahy

Britský rapper Feng vystoupí 11. září v pražském klubu Roxy, kde představí svou tvorbu plnou mladistvé...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Nemilovaný svět
12.08.

Nemilovaný svět

» Už jsme doma

Nemilovaný svět na vinylu. Druhé studiové album legendární české...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta