Lucie Vondráčková bude mít v Praze nabitý program

Fanoušci Lucie Vondráčkové nemají příliš šancí tuto zpěvačku v Čechách potkat. Ne že by na svoji rodnou vlast zanevřela, ale jak jistě všichni vědí, žije se svým manželem, hokejistou Tomášem Plekancem a jejich synem Matyášem v Kanadě. Nyní se možnost naskytne, v únoru zde Stříbrná slavice pro rok 2014 stráví několik dnů. Její program je však hodně bohatý.



Lucie bude propagovat loňská alba Duety a Hittour, představí svůj kalendář na letošní rok a čeká ji také focení kampaně šperků Trollbeads, jejichž je tváří již druhým rokem. Zároveň navštíví Klokánek ve Štěrboholích a nezapomene ani na své fanoušky. Vedle několika natáčení pro televize a rádia se zpěvačka rozhodla, že uspořádá autogramiádu. Ta se bude konat 6. února od 16,30 v OC Arkády na Pankráci.

Atmosféra zachycená na DVD

DVD a CD s názvem Hittour vyšlo krátce před Vánoci. Jedná se o záznam dvouhodinového koncertu Lucie a Michala Davida a obsahuje 24 písniček a tři medley, které zazněly v červnu 2013 v deseti zaplněných sportovních halách a arénách České republiky. DVD ukazuje celý koncert a jeho atmosféru tak, jak jej diváci zažili, tedy ve střídajících se čtyřek blocích Lucky a Michala.  V menu je ale možnost zvolit si sety písniček Michala Davida, nebo Lucie Vondráčkové a jako bonus nechybí fotogalerie.



Jak se oba interpreti s odstupem času dívají na společné turné? „Byl to adrenalin v plných sportovních halách. A protože koncert tvořily hlavně hity, zpívali všichni. To je vždycky velká síla a na novém DVD je ta neopakovatelná atmosféra krásně zachycena," zdůrazňuje Lucka Vondráčková a Michal David doplňuje: „Bylo to úžasné. Zafungovalo to bezvadně. Pro Lucku to byla premiéra a myslím si, že to zmákla na jedničku. Jsem moc rád, že jsem byl u toho"
Foto: Petr Mráček
GALERIE

Související obsah:

» Ohnivá energie, která vybízí k tanci   (Petr Škrabánek, 15. 03. 2013)
» Lucie Vondráčková připomíná čtyři desítky svých duetů   (Karel Souček, 28. 09. 2014)
» Lucie Vondráčková je zase doma, ale moc se nezastaví   (Karel Souček, 15. 11. 2013)
» Lucie Vondráčková se zabydlela na železniční trati   (Karel Souček, 28. 05. 2014)


ZADEJTE KOMENTÁŘ


Zadání profilu interpreta

HUDEBNÍ ZPRÁVY
Singl Red Flowers avizuje nové album písničkářky Veniky Hartlyn
29.04.

Singl Red Flowers avizuje nové album písničkářky Veniky Hartlyn

Red Flowers je čtvrtým singlem z chystaného alba písničkářky a klavíristky Veniky Hartlyn. Deska pod názvem...


Americký hitmaker Flo Rida se představí v O2 areně
29.04.

Americký hitmaker Flo Rida se představí v O2 areně

Pražská O2 arena se 19. května stane místem, kde se potkává syrová energie a přímočará show. Někdy není potřeba...


Ocean Sleeper dorazí do Prahy s moderním metalcorem
29.04.

Ocean Sleeper dorazí do Prahy s moderním metalcorem

Do Café V Lese dorazí 26. června 2026 australská kapela Ocean Sleeper, která patří mezi zajímavé zástupce...


V Braníku oslaví Fanánek ze Tří sester a Zdeněk z SPS 60. narozeniny
29.04.

V Braníku oslaví Fanánek ze Tří sester a Zdeněk z SPS 60. narozeniny

V pražském Braníku se 22. a 23. května uskuteční další opulentní večírek nejen Tří sester, ale – a to především...


Něžná syrovost - Sofia Isella míří do Prahy
28.04.

Něžná syrovost - Sofia Isella míří do Prahy

Americká zpěvačka Sofia Isella vystoupí 19. května v pražském klubu SaSaZu, kde nabídne fanouškům večer plný...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Třísky
19.04.

Třísky

» Nanday

Třísky je název druhého studiového alba pražsko-liberecké...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta