Lucie Bílá letos bude slavit ve velkém

NOVÉ ALBUM LUCIE BÍLÉ „HANA" A TŘI MEGAKONCERTY V BRATISLAVĚ

Lucie Bílá (7. dubna 1966) k životnímu jubileu připravila dárky pro všechny své posluchače, fanoušky a ctitele.

Již vdubnu vydává SUPRAPHON nové album LUCIE BÍLÁ „HANA". Celá nahrávka vznikala v produkci Martina Maxo Šrámka (Celeste Buckingham, Majk Spirit ad.) v bratislavském studiu Littlebeat, které patří mezi nejvyhledávanější nejen na Slovensku, ale i v okolních státech.

Zároveň vrcholí intenzivní zkoušky na tři mimořádné koncerty Lucie Bílá - Fifty Fifty, jež se odehrají na Zimným štadiónu Ondreja Nepelu v Bratislavě.

"Původně se chystal jen jeden koncert, byl vyprodaný tak rychle, že se přidal druhý, ale ani to nestačilo! Koncerty budou tedy tři." říká Lucie Bílá. Tuto grandiózní show uvidí přes 25 tisíc diváků! Lucie dohromady s generální zkouškou a třemi koncerty zazpívá 100 písní a 28x se převlékne.

 

Zpěvačku doprovodí 5 kapel, 40 tanečníků. Scéna je složená ze tří jevišť, hydrauliky a mol. O mimořádnou show se postará tým prvotřídních profesionálů. Mimo jiné na bratislavských koncertech bude v premiéře využitý absolutně nový zvukový systém, který budou bedlivě sledovat specialisté z celého světa. „Obrovská scéna, stovky světel, naprosto úžasná projekce, různá lana, budu se dokonce vznášet ve vzduchu! Pod pódiem je vlastně takové malé město - výtahy, různá propadliště a další vychytávky. Prostě něco „wau". Několik dní po sobě jsem teď zkoušela deset dvanáct hodin v kuse a musím říct, že jsem opravdu nebyla unavená. Naopak mě to nabíjelo neskutečnou energií a pořád jsem se usmívala, což asi někteří nechápali, ale já jsem byla šťastná," komentuje přípravy Lucie Bílá.

 

Narozeninová představení svelkolepou výpravou budou obsahovat všechny největší hity ve speciálních aranžích, ale také písně znovinkového alba HANA.

Jedinečnou show české slavice obohatí hosté: skupina Nightwork, Robotická kapela, skupiny Mirror Family a Big Names, taneční formace The Pastels a Ladylicious, výtvarník Alex Dowis, akrobati z Vertigo a nebude samozřejmě chybět stálý spolupracovník Petr Malásek a symfonický orchestr.

Moc bych si přála, aby na mou oslavu do Bratislavy přijelo co nejvíce Čechů. Celá obrovská show je po všech stránkách výjimečná, obrovská a nákladná, že se ní nedá cestovat…" vzkazuje Lucie Bílá všem fanouškům z České republiky.

Hned po 10. dubnu začne Lucie připravovat svou první O2 Arenu s názvem Fifty Fifty, kterou si šetřila právě na tuto příležitost. Pražský koncert se uskuteční 5. listopadu 2016 a vstupenky jsou již v prodeji. A půjde rozhodně o velký hudební zážitek!

GALERIE


ZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
Turné Dymytry Revolter vyvrcholí v Brně, Ostravě a Praze
12.12.

Turné Dymytry Revolter vyvrcholí v Brně, Ostravě a Praze

Metalová kapela Dymytry, která celý podzim cestuje Českou republikou a Slovenskem se svou velkolepou show k nové...


Britšti punkeři The Toy Dolls zahrají příští rok v divadle Archa
12.12.

Britšti punkeři The Toy Dolls zahrají příští rok v divadle Archa

Agentura 10:15 Entertainment potvrzuje další koncertní lahůdku pro příští rok. Vedle již avizovaných Van der Graaf...


Devátý ročník The Legends Rock Fest opět tradičně Pod Věží
11.12.

Devátý ročník The Legends Rock Fest opět tradičně Pod Věží

Festival The Legends Rock Fest má své tradiční místo konání v areálu Pod Věží, ale má i tradiční termín....


Jatka Fest 2020 nabídne sport, musery, program pro děti i pestrou hudbu
11.12.

Jatka Fest 2020 nabídne sport, musery, program pro děti i pestrou hudbu

Ve dnech 26. a 27. června 2020 přivítá město Pacov již devátý ročník oblíbeného hudebního festivalu Jatka Fest. Proběhne...


Do Prahy se příští rok vydají taktéž A-ha
11.12.

Do Prahy se příští rok vydají taktéž A-ha

Legendární norská popová skupina A-ha se poprvé v historii představí v Praze. Příští rok, 28. října, vystoupí...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
LIVE!!! Ostrava
11.12.

LIVE!!! Ostrava

» Pospíšil Luboš

LIVE!!! Ostrava je název vůbec prvního živého alba rockového písničkáře Luboše...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru