Lucie Bílá letos bude slavit ve velkém

NOVÉ ALBUM LUCIE BÍLÉ „HANA" A TŘI MEGAKONCERTY V BRATISLAVĚ

Lucie Bílá (7. dubna 1966) k životnímu jubileu připravila dárky pro všechny své posluchače, fanoušky a ctitele.

Již vdubnu vydává SUPRAPHON nové album LUCIE BÍLÁ „HANA". Celá nahrávka vznikala v produkci Martina Maxo Šrámka (Celeste Buckingham, Majk Spirit ad.) v bratislavském studiu Littlebeat, které patří mezi nejvyhledávanější nejen na Slovensku, ale i v okolních státech.

Zároveň vrcholí intenzivní zkoušky na tři mimořádné koncerty Lucie Bílá - Fifty Fifty, jež se odehrají na Zimným štadiónu Ondreja Nepelu v Bratislavě.

"Původně se chystal jen jeden koncert, byl vyprodaný tak rychle, že se přidal druhý, ale ani to nestačilo! Koncerty budou tedy tři." říká Lucie Bílá. Tuto grandiózní show uvidí přes 25 tisíc diváků! Lucie dohromady s generální zkouškou a třemi koncerty zazpívá 100 písní a 28x se převlékne.

 

Zpěvačku doprovodí 5 kapel, 40 tanečníků. Scéna je složená ze tří jevišť, hydrauliky a mol. O mimořádnou show se postará tým prvotřídních profesionálů. Mimo jiné na bratislavských koncertech bude v premiéře využitý absolutně nový zvukový systém, který budou bedlivě sledovat specialisté z celého světa. „Obrovská scéna, stovky světel, naprosto úžasná projekce, různá lana, budu se dokonce vznášet ve vzduchu! Pod pódiem je vlastně takové malé město - výtahy, různá propadliště a další vychytávky. Prostě něco „wau". Několik dní po sobě jsem teď zkoušela deset dvanáct hodin v kuse a musím říct, že jsem opravdu nebyla unavená. Naopak mě to nabíjelo neskutečnou energií a pořád jsem se usmívala, což asi někteří nechápali, ale já jsem byla šťastná," komentuje přípravy Lucie Bílá.

 

Narozeninová představení svelkolepou výpravou budou obsahovat všechny největší hity ve speciálních aranžích, ale také písně znovinkového alba HANA.

Jedinečnou show české slavice obohatí hosté: skupina Nightwork, Robotická kapela, skupiny Mirror Family a Big Names, taneční formace The Pastels a Ladylicious, výtvarník Alex Dowis, akrobati z Vertigo a nebude samozřejmě chybět stálý spolupracovník Petr Malásek a symfonický orchestr.

Moc bych si přála, aby na mou oslavu do Bratislavy přijelo co nejvíce Čechů. Celá obrovská show je po všech stránkách výjimečná, obrovská a nákladná, že se ní nedá cestovat…" vzkazuje Lucie Bílá všem fanouškům z České republiky.

Hned po 10. dubnu začne Lucie připravovat svou první O2 Arenu s názvem Fifty Fifty, kterou si šetřila právě na tuto příležitost. Pražský koncert se uskuteční 5. listopadu 2016 a vstupenky jsou již v prodeji. A půjde rozhodně o velký hudební zážitek!

GALERIE


ZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
Aneta Langerová a skupina Korben Dallas natočily klip a vyjedou na společné turné
18.01.

Aneta Langerová a skupina Korben Dallas natočily klip a vyjedou na společné turné

„I špatné rozhodnutí je lepší než žádné," zpívají Korben Dallas a Aneta Langerová. Že to myslí...


Halsey vydává nové album, je hodně osobní
17.01.

Halsey vydává nové album, je hodně osobní

Na Grammy nominovaná multiplatinová americká zpěvačka a skladatelka Halsey vydává v pořadí...


Na Festivalu pro židovskou čtvrť Boskovice vystoupí hvězdy alternativní scény
17.01.

Na Festivalu pro židovskou čtvrť Boskovice vystoupí hvězdy alternativní scény

Boskovický festival zveřejňuje první jména a mění cenu vstupenek. K právě oznámeným patří kapela Květy,...


Pražská RockOpera se mění v Troju
17.01.

Pražská RockOpera se mění v Troju

Na Silvestra už jsme si zvykli každý rok v RockOpeře na nějakou tu novinku, ani závěr roku 2019 nemohl být jiný. Nebudu...


Mezinárodně oceňovaný Larry John McNally vystoupí poprvé v České republice
16.01.

Mezinárodně oceňovaný Larry John McNally vystoupí poprvé v České republice

Legendární americký skladatel, kytarista a zpěvák Larry John McNally představí v březnu 2020 svoji tvorbu v rámci turné...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Lanugo, 2019
18.12.

Lanugo, 2019

» Lanugo

Po pěti letech vydala skupina Lanugo nové album. Poprvé je konceptuální....

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru