Klip s Denisou Nesvačilovou upozorňuje na nové album Civilní Obrany

Kapela Civilní Obrana vydává nové, v pořadí čtvrté album s názvem Zlatá deska a videoklip k písni Nezapomenutelná, v němž hraje Denisa Nesvačilová. „Na tohle album se moc těšíme,” říká frontman kapely Marek Calík a vysvětluje dále: „Zlatá deska je to proto, že na něm bude dost písniček, ke kterým jsme už vydali videoklipy, které mají na YouTube statisíce až miliony přehrání. Na albu budou ale kromě ‚zlatých songů‘ také novinky, které ještě nikdo nikde neslyšel. Je to trochu nový směr, tak jsme sami zvědaví, jak se budou našim fanouškům líbit.”Vydání alba provází nový klip k písni Nezapomenutelná. Dominuje mu šarm a půvab herečky Denisy Nesvačilové, která popisuje vznik spolupráce s Civilní Obranou takto: „S kapelou mě propojil můj kamarád, nicméně upřímně řečeno vzhledem k minulým zkušenostem s videoklipy jsem byla trochu skeptická. Pak jsem si ale našla klip Civilní Obrany a chytlo mě to. Hezcí kluci, svižná hudba, mělo to vtip a ironii, takže nebylo proč dál váhat…"

Trojice Civilní Obrana s novým albem Zlatá deska v kufru jsou teď právě na velkém společném podzimním turné s populárními Wohnouty. V rámci příslovečně vtipně nazvaného Máme na míň Tour zahrají ještě 14. prosince v Hradci Králové nebo 20. prosince v Přerově.

Když si parta kamarádů z čáslavské průmyslovky chodila v roce 2005 občas zahrát na kytary do bývalého skladu civilní obrany, nikdo z nich netušil, že po téměř patnácti letech budou jednou ze stálic české hudební scény. Od roku 2008 vystupují v sestavě Marek Calík, zpěv a kytara, Pavel Neumann, bicí a Pepa Semerád, baskytara. Civilní Obrana známá poctivým přístupem k muzice a energickými koncerty má k dnešnímu dni na kontě čtyři alba a přes deset videoklipů, včetně populárních Holku pevnou mít, I Like Mrkvička a Tereza.
Foto: Vojtěch Mervart 
GALERIE

Související obsah:

» Proč Civilní obrana láká do posilovny?   (Karel Souček, 05. 08. 2016)


ZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
Halsey vydává nové album, je hodně osobní
17.01.

Halsey vydává nové album, je hodně osobní

Na Grammy nominovaná multiplatinová americká zpěvačka a skladatelka Halsey vydává v pořadí...


Na Festivalu pro židovskou čtvrť Boskovice vystoupí hvězdy alternativní scény
17.01.

Na Festivalu pro židovskou čtvrť Boskovice vystoupí hvězdy alternativní scény

Boskovický festival zveřejňuje první jména a mění cenu vstupenek. K právě oznámeným patří kapela Květy,...


Pražská RockOpera se mění v Troju
17.01.

Pražská RockOpera se mění v Troju

Na Silvestra už jsme si zvykli každý rok v RockOpeře na nějakou tu novinku, ani závěr roku 2019 nemohl být jiný. Nebudu...


Mezinárodně oceňovaný Larry John McNally vystoupí poprvé v České republice
16.01.

Mezinárodně oceňovaný Larry John McNally vystoupí poprvé v České republice

Legendární americký skladatel, kytarista a zpěvák Larry John McNally představí v březnu 2020 svoji tvorbu v rámci turné...


Komunál překvapuje ve velkém a hlásí vyprodanou Lucernu
16.01.

Komunál překvapuje ve velkém a hlásí vyprodanou Lucernu

Tahle skvělá parta nadšenců z Chlumce nad Cidlinou si ale umí udělat radost! Kapela působící na rockové scéně...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Lanugo, 2019
18.12.

Lanugo, 2019

» Lanugo

Po pěti letech vydala skupina Lanugo nové album. Poprvé je konceptuální....

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru