Kapela The Tap Tap zve již sedmým rokem na festival hudby a pohybu Pojď dál.

Hudební program zpestří Ivan Mládek a kapela Buty

Letos připravuje kapela The Tap Tap festival hudby a pohybu Pojď dál opět v parku Folimanka a v areálu škol Jedličkova ústavu na Vyšehradě. Letošní ročník se uskuteční 11. května opět na dvou místech a představí sochy kapely v nadživotní velikosti pod širým nebem. Dopolední program začneparku pod Nuselským mostem a odpolední v areálu škol Jedličkova ústavu na Vyšehradě. Hudební program bude letos ještě o něco bohatší. Letos k tradičnímu slaňování Nuselského mostu zahrají hned tři kapely. Budou to Jamaron, Jananas a vrcholem dopoledního programu budou Buty.

Program v prostoru parku Folimanka zahájí již tradičně v 10 hodin dopoledne slaňování Nuselského mostu. Koncertní program začne o půlhodinu později pražská kapela Jamaron a v 11:30 ji vystřídá stále populárnější parta Jananas. Závěrem první hudební části festivalu vystoupí oblíbená ostravská kapela Buty. Po celou dobu první části festivalu, tedy od 10:00 do 15:00 budou mít návštěvníci možnost prohlédnout si kryt Folimanka.


K festivalu Pojď dál patří již několik let slogan: Maminky nevařte, občerstvení všech druhů, tvarů a chutí zajištěno. V obou areálech festivalu bude široká nabídka kvalitních specialit jak k jídlu, tak k pití.

Ve 14:30 hodin odpoledne se veškeré dění přesune veselým májovým průvodem na Vyšehrad, který tradičně povede zpěvačka The Tap Tap Jana Augustinová, bubeníci Tam Tam Batucada a ostatní členové kapely. Trojici koncertů v areálu škol Jedličkova ústavu zahájí v 15 hodin bubenická sestava, která k festivalu Pojd dál již neodmyslitelně patří, a to soubor Tam Tam Batucada. Jako druhý host obsadí pódium legenda české hudební scény Ivan Mládek s kapelou a v 19 hodin Pojď dál klasicky zakončí koncertním setem pořadatelská kapela The Tap Tap.

GALERIE

Související obsah:

» Velký knižní čtvrtek ozdobí The Tap Tap Řiditel autobusu   (Karel Souček, 11. 10. 2016)
» Velký Mikulášský koncert kapely The Tap Tap je opět vyprodaný!   (Jana Kleinbauerová, 19. 11. 2015)
» Na letošní ročník festivalu hudby a pohybu Pojď dál, opět zve kapela The Tap Tap   (Jana Kleinbauerová, 29. 04. 2018)
» Kapela The Tap Tap představila nový videoklip   (Jana Kleinbauerová, 06. 12. 2015)
» Taptapácká mikulášská nadílka se koná již zítra   (Karel Souček, 05. 12. 2016)
» The Tap Tap slavnostně otevřou stezku Jáchymovské peklo   (Karel Souček, 17. 06. 2015)
» Skutečný příběh Lou Fanánka Hagena připomíná The Tap Tap   (Jitka Fialková, 31. 05. 2017)
» The Tap Tap mají pro strach uděláno   (Karel Souček, 18. 08. 2014)


ZADEJTE KOMENTÁŘ


Zadání profilu interpreta

HUDEBNÍ ZPRÁVY
Crystal Lake představí novou desku v pražském Rock Café
05.02.

Crystal Lake představí novou desku v pražském Rock Café

Pražské Rock Café se 3. března stane dějištěm večera, který potěší fanoušky současného metalcoru...


Temná melodie a moderní metalcore v plné síle s Motionless In White
05.02.

Temná melodie a moderní metalcore v plné síle s Motionless In White

Pražské Forum Karlín bude 22. února hostit jeden z největších metalcorových koncertů letošní zimy. Do Prahy...


Tereza Balonová startuje novou éru: představuje videoklip a singl Londýn
05.02.

Tereza Balonová startuje novou éru: představuje videoklip a singl Londýn

Vynikající autorka, kytaristka a interpretka Tereza Balonová představuje píseň inspirovanou pobytem v hlavním městě...


Erika Rein a Táňa Lvovská - jemné hlasy, ktoré majú silu
04.02.

Erika Rein a Táňa Lvovská - jemné hlasy, ktoré majú silu

Slovenská speváčka Erika Rein vystúpi 05.02.2026 v Klube Alterna v Brne, kde predstaví svoju súčasnú tvorbu naživo...


Shortlisty Cen Anděl Coca-Cola 2025 jsou tady
04.02.

Shortlisty Cen Anděl Coca-Cola 2025 jsou tady

Členové České hudební akademie svými hlasy rozhodli o předvýběru pro letošní nominace Cen Anděl Coca-Cola...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Roll with Punches
23.01.

Roll with Punches

» Adams Bryan

Roll with Punches je sedmnácté studiové album kanadského...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta