Tři Sestry Open Air Festival - hlasování

Tři Sestry hledají novou kapelu

Jste začínající hudební kapela a chcete se představit
na festivalu Tři Sestry 28 let Open Air na pražském Džbánu?

Mladé kapely, nyní máte jedinečnou šanci!

Hudební knihovna ve spolupráci se Třemi Sestrami pořádá SOUTĚŽ, jejíž vítěz si na festivalu Tři sestry 28 let Open Air zahraje v sobotu 18. května od 11.00 hodin.

Soutěž probíhá od 13. března do 5. května 2013, výsledky oznámíme v pondělí 13. května na této straně.

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA!

Čtenáři Hudební knihovny mohou ovlivnit program festivalu Tři sestry 28 let open air na pražském Džbánu!

Hlasujte pro kapelu, která by si měla zahrát na fesťáku

The Radicals (originally from B-side)

Rok založení: 2012
The Radicals
Web kapely: www.theradicals.cz
Ukázka 1: The Radicals: Batoh
Ukázka 2: The Radicals: Bunjee
Ukázka 3: The Radicals: Tropical hit
Hlasování pro The Radicals: 134

Pražská sedmičlenná skupina, která propojuje žánry punku, country, rapu, elektroniky a raggamuffinu.PITOCHA(cze/svk/fra)

Rok založení: 2008
Pitocha
Web kapely: bandzone.cz/pitocha
Ukázka 1: Pitocha: Champagne
Ukázka 2: Pitocha: Kriminál
Ukázka 3: Pitocha: Monkey
Hlasování pro Pitocha: 5

Nezapomenutelné vystoupení česko-slovensko-francouzské bandy Pitocha. Jedná se o netradiční pódiovou show v kostýmech s velmi veselou a chytlavou muzikou alá šapitó cirkus. Sami "Pitošáci" rádi označují svůj styl jako "cock´n´roll". Frotmanem bandy je charismatický komediant a rádoby zpěvák Remy Brunoa z Dijon ve Francii. Při pohledu na toto vystoupení se rozzáří úsměv a srdce plesá radostí.Rozhuda

Rok založení: 2008
Rozhuda
Web kapely: bandzone.cz/rozhuda
Ukázka 1: Rozhuda: Vlastimil
Ukázka 2: Rozhuda: Bába tráva
Ukázka 3: Rozhuda: Gumoví medvídci
Hlasování pro Rozhuda: 20

Kapela která koncertuje od roku 2008 a hraje Jižáckej Punk-Rock. Zakládáme si na češtině a tom aby jsme bavili lidi okolo nás.Artificial Life

Rok založení: 2012
Artificial Life
Web kapely: www.bandzone.cz/artificiallife
Ukázka 1: Artificial Life: Never
Ukázka 2: Artificial Life: Obsession
Hlasování pro Artificial Life: 3

Ahoj jsme čtyřčlenná mladá kapela z Valašského Meziříčí hrající vlastní české a anglické skladby a moc rádi bychom si zahráli s kapelou Tři sestry. Více se dovíte na našem bandzone profilu. Tak hudbě zdar!Pštrosí Sperma

Rok založení: 2012
Pštrosí Sperma
Web kapely: www.bandzone.cz/pstrosisperma
Ukázka 1: Pštrosí Sperma: Buzerace
Hlasování proPštrosí Sperma: 12

Teplická old school punková začínající kapela.Noxist

Rok založení: 2011
Noxist
Web kapely: bandzone.cz/noxist
Ukázka 1: Noxist: In Death He Smiled
Hlasování pro Noxist: 9

Melodie, agresivita, melancholie, zapálení pro věc. U nás melodeath nabývá nový rozměr.
Death metal nám dal agresivní projev, klasika jako Iron Maiden chytlavé melodie, Pink Floyd svou psychedelii, progresivní žánry možnost posunout extrémní hudbu dál. Žánrové zařazení nechť posoudí posluchač, protože termíny melodický death metal či death-progressive metal zcela nezahrnují vše, co je k slyšení. S různými tématy písní, počínaje historií a téměř filosofickými úvahami konče, tu jsme s naší kapkou do různorodého a nevyzpytatelného moře hudby.
Psal se podzim 2011. Listopad s sebou přinesl déšť, šerá oblaka a stíny a chlad se pomalu vkrádal do všech koutů pražských ulic. Bylo to v jednom z těch dní, kdy znuděná studentka FFUK prohledávala rubriku „Inzerce" snad na všech rockových internetových portálech; nutno dodat, že spíše ze zvyku než ve víře v nalezení potenciálních spoluhráčů. Nicméně jednoho dne se štěstí usmálo i v melancholickém listopadu a předběžně se domluvila s podobně znuděným studentem ČVUT.
Po položení kytarového základu se prioritně řešily dvě věci – bicí a zkušebna, tudíž opět byly využity internetové inzerce a světe div se, po asi jen dvoutýdenním čekání a po několika peripetiích („sorry, nějak se mi tu ztrail tvůj mail!" a nebo „nemůžu vás tři individua v černém pustit do zkušebny, protože vrátná = ředitel zeměkoule") už scházela jenom baskytara, která byla přivlečena na počátku roku 2012.
Rok byl stráven ve zkušebně. Rok vznikaly naše prvotiny, které se s každou další skladbou stávaly techničtějšími a složitějšími. Rok jsme tvrdě dřeli. A konečně, v březnu 2013, rozezní naše hudba poprvé pražské sály.
NOXIST jsou tedy čtyři lidé, kteří se muzice věnují hlavně pro potěšení. Hudba je jediným světem, ve kterém jsme skutečně volní – my skládáme melodie, my určujeme rytmus, my vyprávíme příběh. A ač jsme područeni pomíjivosti světa a předmětem mnoha unáhlených závěrů, pěvce nikdy nikdo neumlčí.2x Dvakrát

Rok založení: 2012
2x Dvakrát
Web kapely: bandzone.cz/2x
Ukázka 1: 2x Dvakrát: 1989
Ukázka 2: 2x Dvakrát: Nevrátíš
Hlasování pro 2x Dvakrát: 5

Kapela, která to moc neřeší, ale potěší :)WILD HUNTERS

Rok založení: 2010
WILD HUNTERS
Web kapely: bandzone.cz/ironarmyheavymetal
Ukázka 1: WILD HUNTERS: Metal stands tall
Ukázka 2: WILD HUNTERS: Running wild
Ukázka 3: WILD HUNTERS: Silent hunter
Hlasování pro WILD HUNTERS: 1

Jsme kapela hrající melodický hard´n heavy styl. Iron Army založili v listopadu roku 2010 bráchové Petr a Jarda Kučerovi. Po prvotních seznamovacích zkušenostech s ostatními kolegy se nám daří vytvořit první skladby, odehrát první koncerty, podívat se poprvé do studia, zúčastnit se různých soutěží (ve dvou jsme se dostali až do finále), založit si na bandzone svůj profil, natočit nějaké live videa, nafotit hromady fotek a vypít hektolitry piva a slivovice....:-)
Na svém kontě máme debutové album "Wheels On The Fire", jež bylo natočeno v říjnu roku 2011 ve studiu SHAARK a čerstvé promo CD "Silent Hunter" , natočené ve stejném studiu v červenci 2012.
O produkci se nám postaral Daffy jež je zároveň i náš manager.
V prosinci 2012 mění kapela název na "WILD HUNTERS."WOSA

Rok založení: 2008
WOSA
Web kapely: bandzone.cz/wosa
Ukázka 1: WOSA: Kaktus
Ukázka 2: WOSA: Vlčí máky
Ukázka 3: WOSA: Chatová
Hlasování pro WOSA: 12

Jsme nejlepší kapela na světě! To si samozřejmě sám nemyslím, ale nevím co jiného napsat. Máme za sebou téměř 150 akcí, 2 dema, 1 živák a teď v únoru desku.O.M.F. (Ojebala mačka ftáčka)

Rok založení: 2012
O.M.F. (Ojebala mačka ftáčka)
Web kapely: bandzone.cz/ojebalamackaftacka
Ukázka 1: O.M.F.: Babice
Ukázka 2: O.M.F: Justice
Hlasování pro O.M.F.: 34

bandzone.cz/ojebalamackaftackaIndiánská rezervace

Rok založení: 2011
Indiánská rezervace
Web kapely: bandzone.cz/ir
Ukázka 1: Indiánská rezervace: Šašek
Ukázka 2: Indiánská rezervace: Zrozený pro nudu
Ukázka 3: Indiánská rezervace: Iluze
Hlasování pro Indiánská rezervace: 18

Skupina vznikla v září 2011 v Plzni.
Filip Suchý (Sucháč) - kytara, zpěv
Tomáš Budil (Dolfi) - basa
Lukáš Kešner (Kéša) - bicíMySky

Rok založení: 2011
MySky
Web kapely: www.ninaradost.cz
Ukázka 1: MySky: Co je vlastně štěstí
Ukázka 2: MySky: I hate you
Ukázka 3: MySky: Smrt smrti
Hlasování pro MySky: 21

Jsme rocková kapela z Milevska o 5 členech (zpěv, 2 kytary, basovka a bicí). Na hudební scéně působíme 3 roky a za tuto dobu jsme vystupovali téměř po celé republice ...


VEvývoji!

Rok založení: 2009
VEvývoji!
Web kapely: www.bandzone.cz/vevyvojii
Ukázka 1: VEvývoji!: Boj
Ukázka 2: VEvývoji!: Okno do sebe
Ukázka 3: VEvývoji!: Vývoj nezastavíš
Hlasování pro VEvývoji!: 17

Skupina VEvývoji! vznikla na začátku roku 2009, kdy pojala název anglický - INconstruction, ale vzhledem k časté deformaci krkolomného názvu se rozhodla počeštit. V původní sestavě kapelu tvořil baskytarista Jan Černý, kytarista Rosťa Steiner a bubeník Boris Ha. Po jisté výměně názorů se kapela rozhodla věnovat stylu na rozhraní SKA a PUNKu. Po dvu měsících píle odehrává své první koncerty a rozjíždí svůj vlak dost šíleným tempem. Během let se v kapele objevila půvabná mladice se saxofonem Kamila Kalenská, která to s nimi však dlouho nevydržela. Její místo zastoupil mladý a nadějný intelektuál Mikuláš Martin Pejcha se svojí altkou. V dubnu 2010 kapelu opouští z osobních důvodů Boris a hledá se bubeník nový. Po několika nepodařených pokusech nacházíme posilu na post trumpetisty - Zdeněk Lorenz - se svojí holou lebí a šíleným Pejchou ovládl kapelní show. Na konci srpna 2010 kapela objevuje mladého a velmi šikovného bubeníka Martina Halamu a konečně se zase dostává do otáček. Hned dva měsíce na to vydává své první oficiální CD Přirozený vývoj! (homemade). Křest v Pražském Kainu posvětili legendární muzikanti supiny 100 zvířat a hned následující den v domovském Vlaku Marek Zefv Dočekal spolu s Borisem Ha. Následuje šílené turné po městech Čech i Moravy, spousty nových fanoušků a skvělých zážitků. Nyní je kapela uprostřed Nové éry, kdy obohatila své řady o další dva skvělé muzikanty - Barunku Kolafovou a Jendu Vlačihu. Tahle squarda však nemá dlouhého trvání. Po čase odchází Barunka Kolafová z časových důvodů a spolu s ní i Zdenda Lorenz, který se vydal jiným směrem (Queens of everything). Jení Vlačiha s námi dohrává léto 2011 a též kapelou opouští z důvodů pracovních. Novým přírustkem už na začátku léta se stává Šárka Zdychová (trumpeta + vokály). Začátkem nového školního roku se kapela loučí s bubeníkem Martinem a přichází Tomáš Bryknar. Všechno se ale pomíchalo a v roce 2012 kapela koncertuje v sestavě s novým saxofonistou Janem Drábkem. Je nás zase 6 a je to show!
2013 - Počátkem roku opouští naše řady jeden z kamenů - Mikuláš Pejcha, a spolu s Janem Drábkem zakládají kapelu Mydy Rabycad. Spolu s nimi odchází i Šárka Zdychová, a novými dechaři kapely se stali Tomáš Nosek (tenor saxofon) a Kristina G. Paulu (trumpeta).Princip Násilné Smrti

Rok založení: 2009
Princip Násilné Smrti
Web kapely: bandzone.cz/principnasilnesmrti
Ukázka 1: Princip Násilné Smrti: Totalitní doba
Hlasování pro Princip Násilné Smrti: 15

bandzone.cz/principnasilnesmrtiInseminační stanice

Rok založení: 2008
Inseminační stanice
Web kapely: bandzone.cz/inseminacnistanice
Ukázka 1: Inseminační stanice: Stáří
Ukázka 2: Inseminační stanice: Práce
Ukázka 3: Inseminační stanice: Kozy
Hlasování pro Inseminační stanice: 641

VÍNO, ŽENY, ZPĚV.... ale nejlepší víno je pivoP.U.M (Pivaři Umírají Minimálně)

Rok založení: 2011
P.U.M
Web kapely: bandzone.cz/pum
Ukázka 1: P.U.M.: Keltská modlitba
Ukázka 2: P.U.M.: Přátelé
Ukázka 3: P.U.M.: Rudej stát
Hlasování pro P.U.M: 183

Kapela P.U.M začala vznikat v roce 2008, tehdy pod názvem Potrati a v jiné sestavě, nový název P.U.M ( tehdy ještě "Punks Underground Mamrds" a následně "Pivaři Umírají Minimálně") vznikl až v zimě roku 2011. Stálým členem a zakladatelem je od začátku pouze zpěvák a kytarista Robert Papoušek. Kapela během prvních 4 let prodělala mnoho změn. Poslední koncem ledna 2013. Doufáme, že je to již poslední změna a kapela si současnou sestavu udrží "napořád".The 5 Finger Discounts

Rok založení: 2011
The 5 Finger Discounts
Web kapely: Facebook kapely
Ukázka 1: The 5 Finger Discounts: Burn all flags
Ukázka 2: The 5 Finger Discounts: Cross Roads
Ukázka 3: The 5 Finger Discounts: The OutLaws
Hlasování pro The 5 Finger Discounts: 22

100% pure satanic riot/ska from PragueSummer in Head

Rok založení: 2009
Summer in Head
Web kapely: www.summerinhead.cz
Ukázka 1: Summer in Head: Měsíc
Ukázka 2: Summer in Head: Nejlepší
Ukázka 3: Summer in Head: Peklo nebo ráj
Hlasování pro Summer in Head: 9

Martin Krechler - bicí, zpěv
Jan Smrčka - kytara, zpěv
Tomáš Senderák - kytara
Petr Hejl - basaM2T Band

Rok založení: 2010
M2T Band
Web kapely: www.bandzone.cz/m2t
Ukázka 1: M2T Band: Nehraj
Ukázka 2: M2T Band: Peklo
Ukázka 3: M2T Band: Nymfomanie
Hlasování pro M2T Band: 119

Antonín Lehejček - Basa, Zpěv
Milan Doležal - Kytara, vokál
Jan Havlín - Sólová kytara
Michal Lehejček - Bicí

Jsme punk-rocková kapela z malé vesnice Jarošov nad Nežárkou (u Jindřichova Hradce) na Jindřichohradecké scéně jsme již dosti známá kapela a počet fanoušků dále roste. Hrajeme již 3 roky.Faketown

Rok založení: 2011
Faketown
Web kapely: www.faketown.net, www.bandzone.cz/faketown
Ukázka 1: Faketown: Beer mind
Ukázka 2: Faketown: Black raven
Ukázka 3: Faketown: Come alive
Hlasování pro Faketown: 5

Kapely …A bude hůř a Skip (La Groupe Skip), jakožto dárci vhodných orgánů pro založení dalšího uskupení, vydaly počátkem roku 2011 4/5 sestavy pro novinku na scéně – FakeTown. Dee Dee a Vopička od „hůřáků" a Pablo a Véča ze Skip-u. Zatím bez zpěvu se chlapci v pražském Vagonu dohodli, že přejdou od řečí k činům a pokusí se vydat hluk. Aby se předešlo nedorozuměním co hrát, padla dohoda, že si na první zkoušku nepřipraví žádný materiál. Začít od bodu 0, co to jako udělá. A ono to první rande vyšlo! Spokojeni sami se sebou se vydali na pouť, která poprvé vyvrcholila 10.9.2011 právě ve Vagonu. Premiéru na pódiu si tam odbyla nejen kapela, ale i zdatný pěvec Špíča, kterého přivedl DeeDee.
Ohlasy fanoušků bandu povzbudily k další horečnaté činnosti. Z nově vzniklých autorských songů byly vybrány tři reprezentanti k zalisování do MP3 – Beer Mind, Black Raven a Come Alive.
Směska punku, funky, grunge a metalu se nahrávala v Domažlicích na Franz Kavkaze. Texty v angličtině vkládá Špíčovi do chřtánu bubeník – poetik Dee Dee.
FakeTown si tu svoji hodinku repertoáru rád zahraje v klubech, na festivalech, pódiích malých i velkých. Mon!Tragedis

Rok založení: 2008
Tragedis
Web kapely: www.sband.cz/profil/tragedis/
Ukázka 1: Tragedis: Bezdomovců zem
Ukázka 2: Tragedis: Česká
Ukázka 3: Tragedis: Svůj
Hlasování pro Tragedis: 166

Kapela na hovnoCATE

Rok založení: 2010
CATE
Web kapely: bandzone.cz/catee
Ukázka 1: Cate: Im here
Ukázka 2: CATE: Used
Ukázka 3: CATE: With you
Hlasování pro CATE: 34

CATE je pardubická rock - popová skupina, hrající výhradně vlastní tvorbu, typickou svým stylem pro aktuální UK a US scénu. Vystoupení kapely jsou typické svou energičností a rozpálením publika. CATE je už stálicí české klubové scény a díky svému zapálení docílili i toho, že je vybrali pořadatelé největšího českého festivalu Rock For People, jako Talent CZ pro ročník 2012. Z Rock For People, také pochází první live videoklip USED, který dokazuje energičnost vystoupení CATE.Zakázaný Prístup

Rok založení: 2011
Zakázaný
Web kapely: Facebook kapely
Ukázka 1: Zakázaný Prístup: Včera
Hlasování pro Zakázaný Prístup: 92

Mladá slovenská kapela s malého mestečka Šurany v zložení 4 chalanov.Nebezpečné-vidle

Rok založení: 2008
Nebezpečné-vidle
Web kapely: www.nebezpecnevidle.estranky.cz
Ukázka 1: Nebezpečné-vidle: Blažena
Ukázka 2: Nebezpečné-vidle: Pneumatika
Ukázka 3: Nebezpečné-vidle: Pražák
Hlasování pro Nebezpečné-vidle: 97

Kapela Nebezpečné Vidle byla založena současným doprovodným kytaristou Alešem Kulhánkem a basovým kytaristou Pavlem Minárikem. Někdy na podzim roku 2007 Pavel vymyslel současný název kapely!Cannon Balls

Rok založení: 2012
Cannon balls
Web kapely: bandzone.cz/cannonballs
Ukázka 1: Cannon Balls: Oprátka- live, bar Svět
Hlasování pro Cannon Balls: 13

Obsazení:
Venca - Tragedy Guitar
Bůček - Lead Guitar,Vox
AraSHIT - Bass
Svatopluk - DrumsTmZtM

Rok založení: 2008
TmZtM
Web kapely: www.tmztm.cz
Ukázka 1: TmZtM: Vypadni
Ukázka 2: TmZtM: Barbie je lesba
Ukázka 3: TmZtM: Dospět a proč?
Hlasování pro TmZtM: 454

Veselá čelákovická parta, která ráda baví sebe i okolí. :)
Scarlett Avenue

Rok založení: 2011
Scarlett Avenue
Web kapely: scarlettavenue.eu
Ukázka 1: Scarlett Avenue: Cry and at once laugh
Ukázka 2: Scarlett Avenue: Escape from reality
Ukázka 3: Scarlett Avenue: You kill all good in me
Hlasování pro Scarlett Avenue: 15

Kapela se řadí do žánru moderního hardcore s melodickými prvky. Hraní je pro nás způsob jak rozdávat dobrou náladu mezi fanoušky, poznávat nová místa, lidi, přátele a zdokonalovat své schopnosti. Fungujeme hlavně na přátelských vztazích mezi členy. Hrajeme spolu přes rok a na kontě máme vydané EP s názvem My Alter Worlds Are Muchmore Better. Stále se snažíme zlepšovat a nepodlehnout zdánlivému lokálnímu úspěchu, kapela je pro nás především způsob života a ne práce nebo sláva.BARBAR PUNK

Rok založení: 2009
Barbar Punk
Web kapely: barbarpunk.ic.cz/
Ukázka 1: Barbar Punk: Vandr
Hlasování pro Barbar Punk: 801

Jsme kapela, jež se stane nejslavnější na světě ...


Look-Out!

Rok založení: 2009
Look-Out!
Web kapely: bandzone.cz/lookout
Ukázka 1: Look Out!: Léto 2006
Ukázka 2: Look Out!: Call it home
Ukázka 3: Look Out!: 90s part two (feat. Tomas Hennel & Mario Angelkov)
Hlasování pro Look-Out!: 45

Jsme pětičlenná pop-punková banda z Liberce.


Broučky

Rok založení: 2008
Broučky
Web kapely: bandzone.cz/broucky
Ukázka 1: Broučky: Klystýr
Hlasování pro Broučky: 15

Punkrockokové seskupení udivující svět svou energickou show a neotřelou neumětelskou virtuozitou.AV Band

Rok založení: 2010
AV Band
Web kapely: www.avband.cz/
Ukázka 1: AV Band: Bloudím jako šílenej
Ukázka 2: AVBand: A.C.A.B.
Ukázka 3: AV Band: Já se z toho neposeru
Hlasování pro AV Band: 144

Kapela postavená kolem bubeníka Adolfa Vitáčka,vydané dvě CD,první "Je to hra" (2010)zpíval polovinu písní Petr Hošek, dřívější Vitáčkův spoluhráč z Plexis,na druhé "Já se z toho neposeru" (2013)hrál kytaru ve třech písních Johny Jukl(ex-Plexis),zbytek Dodo a basu Doležal Jr AV Band hraje vlastní věci ve složení kytara,basa,buben a zpěv.Rabies

Rok založení: 2009
Rabies
Web kapely: bandzone.cz/rabies
Ukázka 1: Rabies: Back in town
Ukázka 2: Rabies: From the east to the west
Hlasování pro Rabies: 15

Kapela se dá charakterizovat jako California Venice Vysočina beach band, hrající muzejní melodický punkrock. Banda hudebně nevyřáděných hotentotů z rodné Vysočiny poslouchající a inspirující se kapelami z 90. let z Californie, jenž na nich zanechaly určité stopy, které se muzikou snaží doposud vyléčit.Svodidla

Rok založení: 2011
Svodidla
Web kapely: bandzone.cz/svodidla
Ukázka 1: Svodidla: Moje cesta
Ukázka 2: Svodidla: Mrtvý svět
Ukázka 3: Svodidla: Víra
Hlasování pro Svodidla: 28

Stálice pražské punk-rockové scény, co se nebojí vyjádřit svůj názor.Strhlej Závit

Rok založení: 2011
Strhlej Závit
Web kapely: bandzone.cz/strhlejzavit
Ukázka 1: Strhlej Závit: Bejvalka
Ukázka 2: Strhlej Závit: Proč?
Ukázka 3: Strhlej Závit: Punk v srdci
Hlasování pro Strhlej Závit: 671

Kapela z Jihočeského Kraje z Okolí Jindřichova Hradce( Kunžak)Risk je Zisk

Rok založení: 2010
Risk je Zisk
Web kapely: bandzone.cz/riskjezisk
Ukázka 1: Risk je zisk: Chciel som
Ukázka 2: Risk je zisk: Mesto čiernych anjelov
Ukázka 3: Risk je zisk: Vďaka Vám
Hlasování pro Risk je Zisk: 166

Je Slovenská pop-punková hudobná skupina z Oponíc ktorú založili : Maroš Janošovič (Gitara,spev),Tomáš Bubák (Basa),Juraj Šmatlák (Bicie) v roku 2010 po neúspechu z prvej skúsenosti. Celé to začalo na základnej škole keď mali chalani 14-15 rokov.K pop-punkovej hudbe ich motivovali kapely ako:Blink 182,Iné kafe,Sum 41 a daľšie… Tomáš z Marošom začali spolu hrávať rekreačne samozrejme v pivnici.Nemali bubeníka tak oslovili ich skvelého kamaráta Jura ktorí sa ujal tohoto postu.Začiatky boli tažké ako u každej kapely. Najväčši problém predstavovali bicie ktoré boli pre nich nedostupne,tak využívali všetko čo malo ako taký zvuk.Prvá kapela sa rozpadla po nepriazni fanúšikov a tak začali odznova z novym menom Risk je zisk. Dva roky boli zamknutí v skúšobni,nakúpili novú aparatúru a bicie.Prvý koncert odohrali 17.3.2012 v Továrnikoch ktorí sa dal považovať za osobný úspech. 7.9.2012 vyšiel prvý demo singel s názvom "Chcel som". Ďaľšie dva single vyšli v januári a v marci roku 2013.

Organizátoři si vyhrazují právo konečného rozhodnutí o skupině pozvané na festival.
Změna pravidel vyhrazena.

Tři Sestry hledají novou kapelu


HUDEBNÍ ZPRÁVY
Při křtu nové desky dodrželi Adam Plachetka a Vojta Dyk sociální distanc
25.11.

Při křtu nové desky dodrželi Adam Plachetka a Vojta Dyk sociální distanc

V úterý 24. listopadu pokřtil český basbarytonista Adam Plachetka své nové muzikálové album...


Novým singlem děkují COVERS for Lovers svým fanouškům za deset let podpory
25.11.

Novým singlem děkují COVERS for Lovers svým fanouškům za deset let podpory

Pop-punk-rockoví COVERS for Lovers letos slaví desáté narozeniny. Výroční listopadový koncert v pražském...


Desátá řadovka Tata Bojs je ve znamení 1 a 0
24.11.

Desátá řadovka Tata Bojs je ve znamení 1 a 0

Po pěti letech přicházejí Tata Bojs s novým albem. Řadovka s pořadovým číslem 10 dostala název Jedna nula,...


Mig 21 si v novém klipu hrají s loutkami a nabádají k pozitivnímu myšlení
23.11.

Mig 21 si v novém klipu hrají s loutkami a nabádají k pozitivnímu myšlení

Pražská pop-rocková parta Mig 21 se i v této omezené době stále dobře baví. Důkazem je nový videoklip...


Kráľovstvo avizuje mezinárodní projekt Zuzany Mikulcové Fúzie
22.11.

Kráľovstvo avizuje mezinárodní projekt Zuzany Mikulcové Fúzie

Slovenská zpěvačka a skladatelka Zuzana Mikulcová ve spolupráci se zahraničními umělci připravuje nové album. Projekt...


» zobrazit více...


RECENZE
PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru