Deaf Heart chtějí dobýt rockovou scénu

Co mají společného Airfare, Ewa Farna, Lenny, A Banquet a Rituály? Pět sympatických spratků, kteří se spojili, aby vytvořili kapelu Deaf Heart a fanouškům přinesli renesanci rock’n’rollu. Deaf Heart vypouští debutový videoklip k energickému singlu Blood a oznamují svůj release koncert, který se uskuteční 30. října v klubu FAMU.

Parta Deaf Heart oprášila rocknrollový přístup k hudbě a chce přitáhnout pozornost scény ke kytarám. V čele skupiny stojí charismatický zpěvák amerického původu Thomas Lichtag (Airfare) s osobitým vokálem. Tvorba Deaf Heart nabízí přehlídku drzých kytarových linek, neotřelý zvuk šťavnatého rock´n´rollu a neskrývá ani oblibu rockového cynismu a arogance.



Singl Blood servíruje skupina jako svou první ochutnávku a další songy budou brzy následovat. „Blood je skladba o tom, jak se člověk dokáže chovat, když je beznadějně zamilovanej. Jak všechny zásady vyletí z okna, jakmile vás ovládne až dechberoucí touha, kterou cítíte v každý kosti svého těla. A v těchto okamžicích, když do vás jakoby vstoupil samotný ďábel, a tahá z vás tu nejžhavější vášeň, kterou jste kdy cítili, si najednou uvědomíte, že se chováte jako totální debil," popisuje singl zpěvák Thomas Lichtag.

O scénář stylově zvrhlého klipu s vintage pohledem, kde nechybí ani zvrácená lovestory, se postaral Lukáš Chromek, mimo jiné producent samotného singlu. V rámci svého uvedení na hudební scénu Deaf Heart zahrají release koncert, který proběhne 30. října v pražském klubu FAMU.
Foto: Štěpán Svoboda
GALERIE


ZADEJTE KOMENTÁŘ


Zadání profilu interpreta

HUDEBNÍ ZPRÁVY
Viktor Sodoma, zpěvák nezapomenutelných hitů, oslavil 80tiny ve vyprodaném sále legendární Barči
26.10.

Viktor Sodoma, zpěvák nezapomenutelných hitů, oslavil 80tiny ve vyprodaném sále legendární Barči

Speciálním koncertem podruhé oslavil 16. října osmdesáté narozeniny Viktor Sodoma, tentokrát ve společnosti...


Sophie and the Giants přiveze populární hit Hypnotized do pražského Rock Café
26.10.

Sophie and the Giants přiveze populární hit Hypnotized do pražského Rock Café

Anglická zpěvačka a skladatelka Sophie and the Giants míří do Prahy, kde roztančí prostory Rock Café svou kombinací...


Josef Vojtek se novým albem po 30 letech loučí s muzikálovými rolemi
25.10.

Josef Vojtek se novým albem po 30 letech loučí s muzikálovými rolemi

Zpěvák Josef Vojtek se speciálním albem Muzikály … tak trochu rockově loučí po dlouhých třiceti letech se svým...


Vtipné duo Big Special rozehřálo klub Café V lese
26.10.

Vtipné duo Big Special rozehřálo klub Café V lese

Podzimní měsíce jsou na koncerty bohaté a hudební fanoušek neví, kam dřív skočit. V sobotu 18.10. se chladnější...


Red Bull Directions obrací běžná DJská pravidla naruby
25.10.

Red Bull Directions obrací běžná DJská pravidla naruby

Pražské Holešovice se v pátek 28. listopadu promění v dějiště nové klubové události Red Bull Directions,...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Hoříš? Hořím!
25.10.

Hoříš? Hořím!

» Mňága a Žďorp

Kapela Mňága a Žďorp vydává nové album Hoříš? Hořím! Skupina...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru