Colours lákají novým trailerem, během festivalu nabídnou i divadlo

Mezinárodní hudební festival Colours of Ostrava, který se po třetí bude konat v prostředí Dolních Vítkovic v areálu bývalých dolů, hutí a železáren, zanechává již jen 78 dní do svého zahájení, a pomaličku již v areálu začínájí přípravy. Třináctý ročník láká na hvězdy jako francouzsku Zaz, Robert Planta a jeho Sensational Space Shifters, MGMT, John Butler Trio, The National, nebo třeba indie-rockery Bastille.

Hudba ale nebude jediným lákadlem tohoto multižánrového festivalu. Pro ty, kteří budou mít uši již plné hudby, je nabídka divadla určitě zajímavým lákadlem. A to ne obyčejného divadla.



Divadlo Bolka Polívky s nejnovějším představení DNA s Bolkem Polívkou a Anna Polívkovou, které bude mít premiéru 18. června. Komedie s autobiografickými prvky plná gagů, klaunských a divadelních výstupů a efektů, typické improvizace i charakteristického humoru Bolka Polívky, který půvabně osvěžuje jeho dcera, Anna Polívková.

Souboj gigantů neboli Komediograf versus Besídka Divadla Sklep - Brno versus Praha, Neopakovatelný, nekompromisní a výjimečně třaskavý souboj humoru, hrají: Tomáš Hanák, Pavel Liška, Milan Šteindler, Tomáš Matonoha a další.

Cirk La PutykaVeronika Kotlíková & Lenka Dusilová & Spitfire Company & Damúza: One Step Before the Fall a divadlo VOSTO5 přiveze na Colours of Ostrava představení Souboj Titánků, které mělo premiéru loni. Jeho děj tvůrci přibližují slovy: "Lidstvo se ocitlo na kraji totálního kolapsu… Dlouhý čas vládla rovnováha, ale síly zla začaly převažovat… Sobectví, lež a jejich věrná sestra nenávist tlačí na jazýčky vah… Lidstvo je zoufalé, trapné a banální… Bohové již nemohou déle mlčet… Olymp je příjemné místo na lelkování, jenže čas od času se zkrátka musí začít míchat do lidských záležitostí, mají to koneckonců v popisu práce… Ta chvíle nastala. Začíná souboj Titánků! Ale nejdřív… nejdřív se bohové musí poradit!”. Takový bude letošní program divadel na ostravském festivalu od 17. do 20. července.

Začátkem dubna byl zveřejněn také nový trailer, který na festival zve, tak hurá na Colours:


GALERIE

Související obsah:

» 7 dní, 54 zahraničních kapel, speciální pivní ležák – to bude letošní festival Colours of Ostrava   (Jitka Fialková, 04. 03. 2014)
» Letošní Colours očaruje i John Butler Trio   (Ondra Kocáb, 27. 03. 2014)
» Pozvánka na Colours of Ostrava   (Joe Stramr, 11. 07. 2012)


ZADEJTE KOMENTÁŘ


Zadání profilu interpreta

HUDEBNÍ ZPRÁVY
Open-air festival Fuchsu obsadí na dva dny tenisový kurt na Štvanici
01.07.

Open-air festival Fuchsu obsadí na dva dny tenisový kurt na Štvanici

Alternativní a nezávislé hudbě bude patřit Letní open air festival klubu Fuchs2, který se po roce vrací na Štvanici....


Sarah Blasko se po dvanácti letech vrátila do Prahy
01.07.

Sarah Blasko se po dvanácti letech vrátila do Prahy

Australská zpěvačka a skladatelka Sarah Blasko je známá pro svůj emotivní a introspektivní přístup k hudbě. Píše...


Dukla, Amelia Siba a Maryland podpoří Palestinu
01.07.

Dukla, Amelia Siba a Maryland podpoří Palestinu

Spřátelené pražské projekty Dukla, Amelie Siba a Maryland opět spojí síly, aby odehrály společný letní...


Klip k písni Black Mlíko je osobní zpovědí Terezy Kerndlové
30.06.

Klip k písni Black Mlíko je osobní zpovědí Terezy Kerndlové

Tereza Kerndlová připravila videoklip k další písni ze svého alba Diamanty. Black Mlíko je průletem jejím...


Už jsme doma oslaví čtyřicáté narozeniny ve velkém stylu a s hvězdnými hosty
29.06.

Už jsme doma oslaví čtyřicáté narozeniny ve velkém stylu a s hvězdnými hosty

Od července 1985, kdy odehrála svůj první koncert v Praze na parníku Vltava, absolvovala legendární kapela Už jsme doma...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Tomodachi/Deluxe Edition
23.06.

Tomodachi/Deluxe Edition

» Mirai

Čtvrté studiové album Tomodachi skupiny Mirai vyšlo sice už loni...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru