Českobudějovický Seven předvedl, jak to vypadá v hard rockovém pekle

Páteční koncert 19.6.2020 na plzeňském Kalikováku měl na programu vystoupení dvou nadupaných kapel. Domácí barvy hájil Harlet, tahounem párty se stal českobudějovický Seven. Celá akce se konala za nevyzpytatelného počasí na open air scéně upraveného areálu. 

Jako první se na stage postavila nabroušená skupina Harlet. Za sebou má stovky koncertů a svým repertoárem bez problémů dokáže ukočírovat čtyřhodinovou rockovou tancovačku. Dnes tu do publika, posedávajícího ve stanu, napumpovali spoustu světových melodií otextovaných rodným jazykem. Bicí bravurně zvládl vypůjčený bicman z manětínského Artura, který držel správný rytmus a potlesk v závěru byl kapele odměnou za předvedený výkon.    

Pátečním lídrem nebyl nikdo menší, nežli českobudějovická úderka SevenJirkou Kombi Komberecem u mikrofonu. Velká přestavba čekala pořadatele ještě před zvukovkou – vše z venkovní stage nastěhovali do stanu blíže k fanouškům, čímž dostal koncert neuvěřitelný náboj. Sice jsme museli oželet ohňové efekty a pódiové osvětlení, přesto se bylo na co dívat, co poslouchat. Závěrečné hraní na vrtačky bylo vyvrcholením povedeného večírku na Kalikovském Mlýně.




GALERIE


ZADEJTE KOMENTÁŘ


Hrady CZ

HUDEBNÍ ZPRÁVY
Školní tranzistor láká na Igora Orozoviče nebo nový cirkus
15.07.

Školní tranzistor láká na Igora Orozoviče nebo nový cirkus

Na šestý ročník multižánrového rodinného festivalu Školní tranzistor zve kulturní památka Stará škola...


Na Benátské! s Impulsem vyroste nová zábavní zóna
15.07.

Na Benátské! s Impulsem vyroste nová zábavní zóna

Jednu z největších novinek posledních ročníků letos představí Benátská! s Impulsem. Nová festivalová zóna Kopeček...


Skupina MONKEY BUSINESS natáčí nové album plné překvapení
15.07.

Skupina MONKEY BUSINESS natáčí nové album plné překvapení

Jinej svět není k dispozici je název chystaného alba kapely Monkey Business. Vyjde v polovině listopadu letošního...


Nová krev britské indie – Alex Spencer míří do Prahy
14.07.

Nová krev britské indie – Alex Spencer míří do Prahy

Britský zpěvák Alex Spencer vystoupí 7. září v pražské Cargo Gallery, kde fanouškům nabídne večer plný...


Baštu letošního festivalu Rock Castle budou hájit Powerwolf, Testament a Savatage
14.07.

Baštu letošního festivalu Rock Castle budou hájit Powerwolf, Testament a Savatage

Nevíte, co dělat v půlce srpna a vaše rockmetalové srdce nezvládne MoR nebo Ostravu v plamenech? Chcete...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
The Wow! Signal
08.07.

The Wow! Signal

» Muse

Britská rocková trojice Muse vydává své jubilejní desáté studiové...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta