Autumn Night v Katovicích, bude opět pomáhat!

Na sedmý ročník charitativní multižánrové akce zve Rally Fans Katovice a Riverside Project

Kulturní dům v Katovicích otevře 16.11. své prostory, aby jste se mohli přijít pobavit, ale zároveň podpořit dobrou věc. Vstup je možný od 18. hodiny, ale první tóny zazní z pódia cca úderem devatenácté hodiny. Vstupné je 90,-Kč, ale kdo přidá do kasičky víc, udělá dobrý skutek dvojnásobný.

Výtěžek z akce poputuje do Domácího hospice sv. Markéty ve Strakonicích.

Domácí hospic sv. Markéty nabízí specializovaný typ péče, jejímž cílem je, aby i těžce nemocný člen rodiny mohl žít i prožít závěr svého života doma mezi svými blízkými. Každý, kdo vykonává takové a podobné povolání si zaslouží náš obdiv a proto i my, společně s kapelami Crimson Fields, Riverside Project, Třískáč, Cela pro Klárku a PRC - Punk Rock Covers a samozřejmě i s vámi - návštěvníky našeho koncertu, rádi přispějeme finančním darem. Partnery pro letošní rok jsou: Pirátská strana, Městys Katovice, Měšťanský pivovar Dudák Strakonice, Komunitní nadace Blanicko - Otavská, Rally Fans Katovice. Součástí je i prodejní výstava, kterou tentokrát zajišťují žáci ZŠ Čelakovského Strakonice a další dobrovolníci. Všechny výrobky budou k prodeji, pokud se vám něco zalíbí, můžete tak přispět na větší výtěžek akce.

Jako první zahraje na letošní Autumn Night v Katovicích pohodová partička Crimson Fields, která o sobě říká: "Jsme akustická kapelka z Plzně, v obsazení dvou kytar, cella, baskytary a cajonu. Hrajeme širokou škálu známých i neznámých písniček v originálních aranžích a poslední dobou se kloníme také k vlastní tvorbě." Druhá kapela Riverside Project, která společně s Rallye Fans tuto akci od prvopočátku pořádá, potěší fanoušky tentokrát nášupem alternativního rocku. Své místo mají na klubových akcích po jižních Čechách a to již přes deset let. Jako třetí v pořadí si užijete koncert pro změnu s plzeňsko-klatovskoukapelou Třískáč, která se nedrží striktně jednoho stylu, ale spojuje více stylů a to od funku, popu až po ska a rock. „Všechny naše skladby jsou vlastní tvorby a to z dílny trumpetisty Jiřího Auermüllera. Co se týče textů, jsme pořád ve spolupráci s Milanem Kleisznerem, který má básnické střevo a vymýšlí texty, které jsou vtipné a hlavně ze života – a věřte, že se opravdu staly. Dále nám pak s texty pomáhá jedinečný František Pelíšek." Závěr večera si zařádíte pod pódiem na pořádnej punkovej nářez muziky se strakonickou kapelou Cela pro Klárku, která byla založena v roce 1990, ale po třech letech se rozpadla. Zcela v nové sestavě začala zkoušet od roku 2013 a koncertem v roce 2014 se vrátila k aktivnímu životu. O závěrečnou zábavu se postará kapela Punk Rock Covers (PRC) z Českých Budějovic, která o sobě vtipně napsala:" Hrajeme muziku pro 15-ti letý před 15-ti lety !!!!" Tak to vypadá, že tento večer bude stát rozhodně za to! Foto. zdroj Facebook

Komu pomůže Autumn Night Katovice 2019 svým výtěžkem?

Představujeme Domácí hospic sv. Markéty - zařízení, které sídlí v areálu strakonické nemocnice a funguje přibližně dva roky. Je tedy v našem kraji ještě poměrně novinkou. Role hospice je však velice důležitá a nikdy nevíte, kdy jeho služby bude potřebovat právě vaše rodina. "Domácí hospic sv. Markéty nabízí specializovaný typ péče, jejímž cílem je, aby i těžce nemocný člen rodiny mohl žít i prožít závěr svého života doma mezi svými blízkými. Poskytujeme komplexní odbornou, zdravotní, sociální, příp. psychologickou i duchovní péči. Přejeme si, aby i nevyléčitelně nemocný pacient mohl žít nejlépe bez bolesti, nezůstal ani v posledních chvílích osamocen (aby mohl být obklopen především svými blízkými) a aby za každých okolností byla zachována jeho lidská důstojnost. Domácí hospicovou péči poskytujeme ve Strakonicích a do okolí 25 km (v případě delší dojezdové vzdálenosti Vás také můžeme přijmout, záleží na dalších okolnostech). Budeme za Vámi dojíždět pravidelně nebo dle potřeby a aktuálního stavu nemocného do domácnosti (ve dne i v noci). Skrze odbornou multidisciplinární péči může nemocný prožít závěr svého života v kruhu vás, svých blízkých."

GALERIE


ZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
Dreampopoví Daughter se vrací na pódia, v srpnu zahrají v Praze
23.02.

Dreampopoví Daughter se vrací na pódia, v srpnu zahrají v Praze

Tříčlenná formace Daughter vznikla jako sólový projekt písničkářky Eleny Tonry, která do své intimní tvorby...


Německá techno dechovka MEUTE přiveze nové album do Prahy a Ostravy
23.02.

Německá techno dechovka MEUTE přiveze nové album do Prahy a Ostravy

Jedenáctičlenná německá "pochodová techno dechovka” MEUTE známá svými strhujícími koncerty vydala 21. února své...


Úvodní kolo Múzy 2020 se stalo minulostí
23.02.

Úvodní kolo Múzy 2020 se stalo minulostí

Nejstarší hudební soutěž amatérských kapel v České republice se letos pyšní 28. ročníkem. Ve čtvrtek...


Colour Meeting 2020 ohlašuje první jména, nechybí Dusilová,  Letní kapela nebo Lisa O’Neill
22.02.

Colour Meeting 2020 ohlašuje první jména, nechybí Dusilová, Letní kapela nebo Lisa O’Neill

Polička patří k nejhkrásnějším českým městům. Právě k jehdo historickým hradbám se již posedmnácté sjedou hudebníci...


Fotoreportáž z pražského koncertu kapely Poletíme?
21.02.

Fotoreportáž z pražského koncertu kapely Poletíme?

Stále populárnější kapela Poletíme? vystoupila ve středu 19. února v Lucerně Music Baru. O jejich popularitě svědčí...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Everyday Life
16.02.

Everyday Life

» Coldplay

Skupina COLDPLAY vydala nové album. Deska Everyday Life je...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru