4. ročník The Legends Rock Fest, 2. den

Sobotní program byl doslova nadupanej skvělou muzikou!

Ano, přesně tak! V sobotu 18.července v Hořicích nebyla pro správnýho rockera žádná skulinka na odpočinek. Program sestavený na tento den byl opravdu skvělý! Sobotní rockově metalovej nářez se skládal celkem z deseti koncertů. Úvod patřil kapele Alžběta z Nového Bydžova. Ta znovu vznikla v polovině roku 2011. Hraje převážně vlastní autorské písně, které složily její členové v kapele Epitaf nebo v původní sestavě. Nové cd bude pro veřejnost k mání při křtu 15.8. v Újezdě u Přelouče. Další kapela dne byla pražská kapelka Matahari 

Merlin v čele s Danem Horynou potěšil hned dvakrát!

Už jen tím, že se na festivalu tahle partička opět objevila, udělala všem fandům velkou radost! Zazněly skladby za všechny jmenovitě Těžký jsou návraty, Tibet, ale hlavně nejvíce žádaná Nevada

Další novinka byla ta, že na podzim Merlin chystá nahrát nové album Má cesta kde bude například skladba Svět už je takovej. No a další novinka se týká opět Dana, a to, že na jaře vyjde jeho kniha…..

Následovaly kapely, děčínská Destroyself, Motorband, partička, která dorazila až z Teplic to na pódiu pořádně rozbalila. Zpěvák Josef Šutara neváhal se přiblížit k fanouškům co nejblíž a odzpívat si skladbu hezky pod pódiem a pak to parádně roztočit i s moderátorkou Blankou, no prostě paráda. Závěrem dali kluci skladbu od AC/DC

Další účinkující brněnská kapela Titanic po svém koncertě poděkovala fanouškům, protože díky jim obsadila tato partička 3. místo v Czech parádě na TV Rebel.

 Krucipűsk má letos pětadvacátiny!

Devatenáctá hodina patřila pražské partičce Krucipűsk v čele s Tomášem Hajíčkem. Nesmrtelný skladby Druide nebo Láska je kurva, tento večer zazněly, ale co je důležitý zmínit, je fakt, že kluci letos mají krásný 25.výročí! Právě k tomuto jubileu rozšíří řadu svých vydaných desek o nové řadové album Tintili Vantili! Přejem at´vám to kluci hraje pořád tak dobře!

 Další legendární kapela české hudební scény Kreyson, zavítala s Láďou Křížkem na tento festival, aby svými skladbami jako Návrat krále, Archa nebo Čarovná noc potěšili své fanoušky. V okolí padla věta: "prostě mu to zpívá pořád skvěle jako za starých dobrých časů!"

Večerní finále patřilo kapele Doga, která měla připravenou show, jak se patří. Nejen „vystajlovaný" pódium, který se připravovalo za oponou. Prostě IZZI si jen tak Poletuje, Od soumraku do úsvitu….

Kapela, která festival uzavřela,byla partička muzikantů z Chlumce nad Cidlinou , Komunál.

Všichni natěšeni očekávali jak starší hity tak i ty nové z posledního alba Vlci v nás. Z něj to byly jmenovitě skladby Vlci v nás, Špinavý ráno, Až mě ráno povedou.

Závěr večera patřil jak jinak než skladbám Hokejbal a Černý koně….

Slovo závěrem potěší hlavně fandy kapely Dymytry. V divácké soutěži o nejúspěšnější kapelu opět vyhrála právě tato skupina a příští 5. ročník festivalu, s datem 22. - 23.7. 2016 se s nimi opět potkáte právě zde v Hořicích

 GALERIE

Související obsah:

» 4. ročník The Legends Rock Fest, 1. den   (Jana Kleinbauerová, 20. 07. 2015)


ZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
Killswitch Engage splnili tajný sen všech fanoušků
23.08.

Killswitch Engage splnili tajný sen všech fanoušků

Metalcoroví pionýři Killswitch Engage mají letos velmi napilno. V zimě odjeli turné s Parkway Drive včetně koncertu...


Nu-metaloví pionýři P.O.D. přijedou do Prahy a Zlína
23.08.

Nu-metaloví pionýři P.O.D. přijedou do Prahy a Zlína

P.O.D. (celým názvem Payable On Death) patří společně s hvězdami Limp Bizkit nebo Korn k tvůrcům klasického amerického...


Label Tranzistor roztančí tuto neděli Letní Letnou
22.08.

Label Tranzistor roztančí tuto neděli Letní Letnou

Festival Letní Letná patří k tomu nejlepšímu, co Praha během léta nabízí. Pravidelnou součástí je také...


Farák Fest nezklamal, zklamalo pouze počasí
22.08.

Farák Fest nezklamal, zklamalo pouze počasí

V sobotu 17. srpna 2019 oslavil vyhlášený festival v Heřmanově Huti malé kulaté výročí. Již 5. rokem...


Monkey Business chystají podzimní koncertní šňůru. Do českých a moravských klubů přivezou show „Bad Time For Gentlemen"
22.08.

Monkey Business chystají podzimní koncertní šňůru. Do českých a moravských klubů přivezou show „Bad Time For Gentlemen"

Aktuální držitelé hudebních cen Anděl a Žebřík, skupina Monkey Business, vyjedou v říjnu na podzimní část...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
In The End
04.08.

In The End

» Cranberries

In The End je název definitivně poslední řadové desky irské kapely...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru