Po čtyřech letech vydávají Dymytry novinku a vyráží na podzimní Dymytry Revolter Tour

Kapela má připravené k novince rovnou čtyři klipy. V prvním klipu „Zůstaň stejná" hraje mistryně světa v boxu v nejnižší váhové kategorii Fabiana Bytygi alias Andělská pěst! Kapela Dymytry vydává po čtyřech letech novinku s názvem Revolter, která vychází 7.října 2019. Novinka bude v prodeji na e-shopu skupiny, naSupraphononline.cza u všech dobrých prodejců CD. Kapelník Jiří Urban říká: "Tahle deska představuje to nejlepší co vnás je. Věřím, že sní ukojíme nejen naše metalu chtivé fanoušky, ale také ty, kteří si oblíbili naší modernější a elektronickou tvář Dymytry."Produkce alba se ujal slavný Kristian Kohle Kohlmannslehner, který stojí za deskami světových rockových kapel, jako jsou Powerwolf, Aborted, Eskimo Callboy nebo Hamatom. Jiří Urban dodává: „Kohle nás očaroval svými nápady, pozitivní energií a obrovskou profesionalitou. Je to člověk, kterému můžete svěřit svojí kapelu a nemusíte se ničeho bát nebo ho dokonce hlídat, prostě si celé to nahrávání jen užíváte." Nové album předznamenává singl a klip Zůstaň stejná.

Scénaře i režie filmového ztvárnění se zhostil Zbyněk Raušer. Hlavní role se ujala Andělská pěst vlastním jménemFabiana Bytygi, mistryně světa organizace WBC. "Píseň Zůstaň stejná jsem si vybral, protože mě baví tato poloha kapely a také proto, že hned na první poslech jsem věděl o čem klip bude. První dojem je pro mě hrozně důležitý". Přímo ke klipu pak režisér Zbyněk Raušer dodává: „Chtěl jsem, aby zápas byl co nejautentičtější a proto jsem do hlavních rolí obsadil mistryni světa v boxu Fabiánu Bytygi a Lenku Kardovou."

K vydání novinky Revolter připravila kapela stejnojmenné turné, které vygraduje mega koncerty, které si užijete v Brně, Ostravě a v Praze.

Postupným zveřejňováním klipů z desky kapela chce dát fanouškům možnost vychutnat si písničky i obrazově a zkrátit čekání na nadcházející společné turné skapelou Trautenberk. Během podzimu Dymytry navštíví celkem třináct hal a velkých kulturních domů. Vrcholem turné bude trojice megakoncertů snázvem Dymytry Revolter Monstrum Show, které navazují na tři vyprodané koncerty ze sérieMonstrum v roce 2018.

Dymytry Revolter Tour

26.10. České Budějovice

1.11. Karlovy Vary

2.11. Plzeň

9.11. Liberec

15.11. Zlín

16.11. Trenčín SK

29.11. Pardubice

30.11. Znojmo

6.12. Havlíčkův Brod

7.12. Bratislava SK

Dymytry Revolter Monstrum Show

13.12. Brno

14.12. Ostrava

19.12. Praha – O2 Universum

GALERIE


ZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
Skupina Rybičky 48 poslala do světa druhý díl ke klipu Zamilovaný/Nešťastná 2
18.10.

Skupina Rybičky 48 poslala do světa druhý díl ke klipu Zamilovaný/Nešťastná 2

Nechybí Bára Zemanová ani Pokáč Jedna z našich nejúspěšnějších rockových skupin Rybičky 48 přichází s novým...


Kapela UDG oslaví kulatiny jarním koncertem ve Fóru Karlín
18.10.

Kapela UDG oslaví kulatiny jarním koncertem ve Fóru Karlín

Vyprodané jarní turné, skvělá letní sezóna, ale i koncertní pauza Ke konci letní sezóny si tahle...


Na nový singl navážou Mandrage deskou a koncertním turné
17.10.

Na nový singl navážou Mandrage deskou a koncertním turné

Vidím to růžově je název dalšího chytlavého hitu kapely Mandrage. Příběhem o lásce a vášni, který se ve videoklipuodehrává,předznamenává skupina...


Memoriál Wayna Statica předčil všechny představy
17.10.

Memoriál Wayna Statica předčil všechny představy

Světové turné ikony industriálního metalu je v plném proudu a na závěr evropské části zavítala...


„Musíme dál pořádně mávat praporem,“ zdůrazňuje Vypsaná fiXa.
17.10.

„Musíme dál pořádně mávat praporem,“ zdůrazňuje Vypsaná fiXa.

Pardubická kapela Vypsaná fiXa letos slaví dvacet pět let existence na tuzemské hudební scéně....


» zobrazit více...


RECENZE
PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru